כתבות ומידע בנושא מוצרי פרסום

מאת: מערכת דפי זהב
מוצר פרסום
לעתים, במקום לשלם על פרסומת אחת יקרה בטלוויזיה, עדיף להשקיע סכומים קטנים יותר במחזיק מפתחות או בציוד משרדי עם שם החברה, ולחלק כמתנה בין הלקוחות, העובדים והספקים. כך תשיגו חשיפה גבוהה בעלות נמוכה. זה אולי פחות זוהר, אבל במקרים רבים - לא פחות אפקטיבי
 
 
 
מאת: מערכת דפי זהב
מתנות ללקוחות
מתנות ללקוחות יוצרות השפעה פסיכולוגית על הלקוח המקבל אותן. הענקת מתנה ללקוח מגדילה את הסיכוי שהלקוח יהפוך ללקוח קבוע. לקוח המקבל מתנה מבעל עסק, יגרום ללקוח לתחושה נעימה, דבר שעשוי לגרום לו, לרכוש ממוצרי החברה. מתנות ללקוחות פוטנציאלים, מטרתן להחזיר הצרכן אליהם ולהפוך אותו ללקוח קבוע. הענקת מתנות ללקוחות, תגרום ללקוח להרגיש בנוח, וכך, עשוי הלקוח לחזור ולהיעזר בשרותי החנות או החברה.
 
 
 
מאת: מערכת דפי זהב
מתנות פרסום
מתנות פרסום הן מתנות, שחברה או עסק מעניקים ללקוחות בכדי לפרסם את עצמם. מתנות אלו, לרוב מוענקות לקהל יעד ספציפי, אם מדובר בלקוחות חברה לכרטיס אשראי מסוים, או בלקוחות של רשת קניות מסוימת וכן הלאה.
 
 
 
מאת: מערכת דפי זהב
קטלוג מוצרי פרסום
קטלוג מוצרי פרסום, הוא המאפשר לבית עסק לבחון את מוצרי הפרסום אותם הוא יכול לרכוש, על מנת לקדם את השיווק של העסק שלו. מוצרי פרסום הם אביזרים המקדמים שיווקית עסק מסוים, או מוצרים ושירותים. מוצרי פרסום שנועדו לקדם את העסק שלכם וליצור קשר אישי עם הלקוח, יכולים להיות: מוצרי דפוס, הדפסה על כוסות, מוצרי טקסטיל ולמעשה, כל מוצר אשר החברה משווקת.
 
 
 
מאת: מערכת דפי זהב
שיווק מוצרי פרסום
שיווק מוצרי פרסום, היא דרך להציג את עצמכם ללקוחות, באמצעות מגוון מתנות פרסום, מוצרי פרסום ייחודיים ועוד. שיווק של מוצרי פרסום נעשה בכדי ליצור בידול של החברה שלכם משאר החברות המתחרות בשוק, ולגרום ללקוחות פוטנציאלים להכיר את מוצרי ושירותי החברה שלכם.
 
 
 
מאת: מערכת דפי זהב
מוצרי פרסום ייחודיים
מוצרי פרסום ייחודיים, הם מוצרים שמטרתם, היא לשווק את החברה בצורה שתבדל אותה משאר החברות המתחרות. תוכנית השיווק של מוצרי פרסום ייחודיים מתבצעת על ידי אנשי מקצוע המתכננים אותה באריכות ובקפדנות.