כתבות ומידע בנושא תיקון ומכירת צמיגים

מאת: מערכת דפי זהב
לימור מינאי. קרדיט: לימור מינאי
לנו בדפי זהב יש כמה בעלי בתי עסק שאנחנו גאים בהם במיוחד. לימור מינאי, הבעלים של "דורון לדרך", היא ללא ספק אחת כזו
 
 
 
מאת: רון שגב-פינקלמן
בחירת צמיגים לאופנועים
אופנוע הוא כלי מסוכן לכל הדעות, ולצמיגי האופנוע חשיבות מרובה בכל הקשור לשמירה על הבטיחות ככל שאפשר. לכל צמיג אופנוע יש 'תעודת זהות' שמעידה על מאפייני הצמיג, ועל תאריך ייצורו. למה חשוב להכיר את תעודת הזהות של הצמיג, מה צריך לבדוק בה ואילו צמיגים מתאימים לכל סוג של רכיבה? כל הפרטים שחייבים לדעת לפני שבוחרים צמיגים לאופנועים.
 
 
 
מאת: מערכת דפי זהב
צמיגים לרכב
צמיגים לרכב, הם למעשה סוליית הגומי העוטפת את החישוקים של הרכב שלנו. תפקידם של הצמיגים הוא חשוב מאוד, שכן הם שומרים על החישוק של הגלגל, בולמים את הזעזועים של הרכב שלנו ומשפרים את יציבותו על הכביש.
 
 
 
מאת: מערכת דפי זהב
צמיגים בטיחותיים
צמיגי הרכב, הם אלה הבאים במגע עם הדרך הסלולה ועם הדרך הלא סלולה. אם מתרחש מצב בו אין לחץ אוויר נכון בצמיגים, הרכב יכול לאבד את יציבותו על הכביש, ולהוות סכנה עבור הנוסעים בו או מי שנמצא בסבית הרכב. כמו כן, אם הצמיגים שחוקים, קיימת סכנה של תקר או התפוצצות של הצמיגים, בשל סוליית הגומי הדקה והשחוקה, דבר שעלול לגרום לתאונות. על כן, הדבר הראשון שיש לוודא לפני רכישת צמיגים לרכב, הוא שאכן מדובר בצמיגים בטיחותיים.
 
 
 
מאת: רון שגב-פינקלמן
תיקון פנצ'רים
צמיגי הרכב חשופים לאקלים המשתנה ולמהמורות בכביש, מה שמוביל פעמים רבות לשחיקה של צמיגי הרכב או לנזקים נוספים, כמו סדקים, חתכים ועוד. תוסיפו לכך את הבלאי הטבעי של המוצר ותקבלו פנצ'ר טיפוסי. על הסיבות להיווצרות פנצ'ר (נקר, בעברית צחה) ועל בדיקות צמיגים והחלפת גלגל, בכתבה הבאה
 
 
 
מאת: מערכת דפי זהב
בחירת הצמיג המתאים
בחירת הצמיג המתאים לרכבכם, היא פעולה פשוטה, אם יודעים כיצד לבצע אותה. צמיגים, הינם חשובים לרכבינו, הן מבחינה תפעולית והן מבחינה בטיחותית. במאמר זה נפרט בפניכם את הנקודות החשובות, אותן יש לקחת בחשבון, בעת החלפת צמיגים ברכבכם.
 
 
 
מאת: מערכת דפי זהב
שמירה על צמיגי הרכב
שמירה על צמיגי הרכב, תחסוך לכם בעלויות ובזמן, אותו תצטרכו להשקיע במוסך לשם תיקונים כאלו ואחרים.