כתבות ומידע בנושא בגדי הריון

מאת: רון שגב-פינקלמן
בגדי הריון יד שנייה
היריון נמשך רק תשעה חודשים - אז למה לקנות במיוחד בגדים שאחר כך סתם ישכבו בארון? קניית בגדי הריון יד שנייה היא פתרון מצוין עבור נשים בהריון שרוצות גיוון מבלי לקרוע את הכיס
 
 
 
מאת: רון שגב-פינקלמן
בגדי הריון מעוצבים
החדשות המסעירות הן שיש עוד בגדים מלבד טוניקות וטייץ לנשים בהיריון. החדשות הפחות מרגשות הן שמבנה גופך משתנה, ומה שהכרת וידעת קודם בעל פה על הגוף שלך, כבר לא כל כך נכון למצב הנוכחי. איך תדעי לבחור את בגדי ההיריון המתאימים למבנה גופך החדש, ואיך בכל זאת תצליחי להישאר 'פאשניסטה' עם בגדי היריון אופנתיים ומחמיאים במיוחד? כך עושים זאת נכון
 
 
 
מאת: מערכת דפי זהב
בגדי הריון לדתיות
לקניית בגדי הריון עבור נשים דתיות יש משיקולים נוספים. בגדים לנשים דתיות צריכים להקפיד יותר על הענקה של צניעות לאישה הלובשת אותם. כמו כן, נשים רבות במגזר הדתי, צריכות בגדי היריון לתקופות יותר ארוכות מנשים חילוניות, מכיוון שלעיתים הן חוות הריון יותר פעמים.
 
 
 
מאת: מערכת דפי זהב
גזרות בגדי הריון
נשים אחרי לידה רוצות לחזור לגזרה הקודמת שלהן מהר, לרוב לנשים אחרי לידה לוקח בין חודשיים לשלושה כדי לחזור למידתן הקודמת, ולעיתים אף יותר מכך. לכן, כדאי לקנות בגדי הריון במחשבה קדימה, שהן צריכים לשמש אתכן גם בתקופה הראשונה שלאחר הלידה.
 
 
 
מאת: מערכת דפי זהב
חנויות בגדי הריון
הריון הוא ללא ספק התקופה היפה בחייה של האישה. בתקופת ההיריון, גוף האישה עובר שינויים, ומצריך אותה להתלבש אחרת מהרגיל. ההתלבטות שעולה היא בין הצורך למצוא בגדי היריון במהירות, לבין העובדה שבגדי ההריון ישמשו אותנו לתקופה קצרה.