כתבות ומידע בנושא שיפוצים

מאת: רון שגב-פינקלמן
שיפוץ הבית בחופש הגדול
עונת השיפוצים הגדולה שהחלה לפני פסח, תימשך לפחות עד סוף החופש הגדול. תקופת מעברי הדירות בשיאה, וידיהם של בעלי המקצוע עמוסות לעייפה. אם גם אתם מתכננים לשפץ את הדירה במהלך החופש הגדול, בוודאי תזדקקו לכל עצה טובה שתוכל להקל עליכם בתהליך. לשם כך הכנו מדריך לשיפוץ הבית, וריכזנו עבורכם שלל טיפים יעילים
 
 
 
מאת: עודד פשטצקי
שאלות ותשובות בנושא תיקונים ושיפוצים
שיפוצים ותיקונים הם לא הצד החזק שלכם? לא נורא. המדריך שלפניכם יעזור לכם להתמודד עם מספר בעיות שכיחות ויחסוך לכם כמה שקלים על הדרך.
 
 
 
מאת: לירון ורדי גלר
משפצים ונהנים
טיפים לקראת שיפוץ שיוכיחו לכם שלא כל שיפוץ חייב להיות קשה ומסובך. יש לא מעט דרכים להפוך אותו לחוויה חיובית ואפילו מהנה
 
 
 
מאת: ליאור פרג'
שיפוץ אמבטיה
חדר האמבטיה הוא אחד החשובים ביותר בבית, בכך אין ספק. אלא שזהו גם חדר שבו פוטנציאל הנזקים או השחיקה גבוה במיוחד. התוצאה היא אחת: שיפוץ אמבטיה הופך לא פעם לכורח המציאות, וכזה שיכול לשדרג את הבית כולו בעשרות מונים. אלא שאין המדובר במשימה פשוטה כלל וכלל. כך, תצטרכו להתייחס לסוגיות אסתטיות ושימושיות, לחיפויים ולגוונים, לאביזרי האמבטיה ועוד. כיצד תוכלו לעבור את השיפוץ בהצלחה?
 
 
 
מאת: ליאור פרג'
שיפוצניקים
שיפוץ בית אינו דבר של מה בכך. על מנת שהוא יתבצע על הצד הטוב ביותר, חייבים להפקיד את המלאכה בידיהם של הטובים ביותר. אלא שתחום זה כולל בתוכו מספר בעלי מקצוע, שהשירותים שלהם, על הנייר, עשויים להיראות חופפים: כך בדיוק במקרה של שיפוצניקים וקבלני שיפוצים. אלא שבפועל, יש לא מעט הבדלים ביניהם.
 
 
 
מאת: ליאור פרג'
שיפוץ
שיפוצים אינם דבר פשוט. יש הסבורים כי המלאכה מסתיימת כאשר יוצרים קשר עם בעל מקצוע. אלא שלמעשה כאן המאמצים צריכים רק להתחיל: חשוב לסקור היטב את הצעת המחיר, לראות שהיא הוגנת ומקיפה את כל מה שצריך להיכלל בתוכה.
 
 
 
מאת: ליאור פרג'
שיפוץ בית
שיפוץ בית נחשב להליך מורכב הכולל בתוכו מספר שלבים שיש לעשות. הבעיה היא שלא כולם מודעים להם, או לכל הפחות אינם מבצעים אותם באופן המצופה. המדריך הבא כולל בתוכו את הסוגיות המרכזיות שנדרש למצוא להן מענה לפני, בזמן או אחרי השיפוץ.
 
 
 
מאת: ליאור פרג'
קבלן שיפוצים
שיפוץ דירה אינו דבר פשוט כלל, כאשר המורכבות נובעת גם מכך שמדובר במספר רב של פעולות שמצריכות הירתמות של מספר בעלי מקצוע. בכוחו של קבלן שיפוצים מהשורה הראשונה לעקוב אחר התקדמות הפרויקט, ולתאם בין כל נותני השירותים השותפים לפרויקט.
 
 
 
מאת: מערכת דפי זהב
שיפוצים
למצוא קבלן שיפוצים מקצועי, אמין וזול זה לא עניין פשוט. אז איך בכל זאת מצליחים לבחור באיש הנכון לעבודה? ואחרי שעשינו זאת, האם אנחנו יכולים פשוט לשבת בחיבוק ידיים? כל מה שצריך לדעת לפני ששוברים קירות
 
 
 
מאת: ליאור פרג'
מסגנון הרטרו דרך עיצוב כפרי ועד לבתים אקולוגיים - כל הטרנדים החמים בתחום השיפוצים לשנת 2018