כתבות ומידע בנושא עיבוד שיש וחומרי שיש

מאת: מערכת דפי זהב
ציפוי שיש
מרבית מהאדריכלים ומהקבלנים במדינת ישראל ממליצים בחום ללקוחותיהם לבנות את המדרגות משיש וזאת משום היתרונות הרבים שבו. מומלץ לבצע בבתים ציפוי שיש. ציפוי שיש משרה אווירה יוקרתית בחלל הבית או במבנה החיצוני של חלל הבית.
 
 
 
מאת: מערכת דפי זהב
שיש גרניט
שיש גרניט נושא תפקיד חשוב ביותר כאשר מדובר על עיצוב המטבח וחלקים אחרים בביתנו.
 
 
 
מאת: מערכת דפי זהב
שיש חברון
השיש הנפוץ ביותר במדינת ישראל וכזה אשר ניתן למצוא כמעט בכל הבתים הוא שיש מדומה. שיש חברון נכלל גם הוא בין סוגי השיש המדומה. צבעו של שיש מסוג חברון הוא צהוב עדין וורוד עדין ומכאן גם ייחודו.
 
 
 
מאת: מערכת דפי זהב
שיש יצוק
שיש יצוק הוא למעשה שיש אשר מורכב כולו כיציקה אחת. העובדה כי שיש זה בנוי מיציקה אחת, גורמת במקרה של כיורים, למשטח העבודה להיות חלק אינטגראלי מהכיור עצמו.
 
 
 
מאת: מערכת דפי זהב
שיש למדרגות
שיש למדרגות גם הוא חשוב לאין ערוך ויש לשים דגש רב על עיצובו בבואנו לבנות אותן. מדרגות בחלל הבית חייבות להיות דקורטיביות ומעוצבות משיש בגימור איכותי משום מיקומן ותשומת הלב שהן מושכות.
 
 
 
מאת: מערכת דפי זהב
ריצוף שיש
בעידן המודרני, משמש השיש את משקי הבית כמשטח עבודה במטבח וכמרצפות יוקרתיות ומרשימות. השיש מגיע במגוון רחב של צבעים, המתגוון בהתאם למינרלים ולהרכב המדויק של השיש, ונע בין אפור צהבהב, דרך כתום ואדום ועד לחום כהה.
 
 
 
מאת: מערכת דפי זהב
מוצרי אבן ושיש לבית
מוצרי אבן ושיש לבית נמצאים בשימוש נרחב בכל בית בישראל ולמרות התמורות והפיתוחים הטכנולוגיים של השנים האחרונות באזורים שונים של הבית עדיין לא נמצאו תחליפים מחומרים אחרים שיחליפו באופן משמעותי את מוצרי האבן והשיש בתוך הבית ובסביבתו.
 
 
 
מאת: מערכת דפי זהב
חיפוי שיש
חיפוי באבן שיש היה פופולארי מאז ומעולם ויש עדויות על חיפוי שיש על מבנים כבר לפני אלפי שנים ובתרבויות שונות בעולם. חיפוי שיש מעניק למבנה או לחדר מראה יוקרתי ובוהק והוא ללא ספק תוספת משמעותית לנראות ולעיצוב הכללי.