כתבות ומידע בנושא שלטים

מאת: מערכת דפי זהב
שילוט חוצות
למרות שכמעט אין איש שאינו יודע מהו שילוט חוצות, רק על מנת שנדע שכולנו מדברים על אותו דבר, נביא כאן את הגדרתו המדויקת של שילוט חוצות: שילוט חוצות כולל את כל השלטים אשר פזורים בכל שטחי הפרסום בעיר ומחוץ לעיר, השייכים לבעלי השטח בו נמצא השלט או, לחלופין, לבעלי חברות הפרסום אשר הגיעו להסדר עם העירייה המקומית.
 
 
 
מאת: מערכת דפי זהב
שילוט דיגיטלי
שילוט דיגיטלי (על פי הגדרת החוק) - מתקן הכולל מסך אלקטרוני או כל כלי אחר להצגה ויזואלית של מידע, תוך שימוש בכלים אלקטרוניים. כלומר - כל הטלוויזיות והמסכים המותקנים בצידי הדרכים, כשעליהם מוצגים מסרים שיווקיים כאלה ואחרים, נחשבים גם לשילוט דיגיטלי. יתרונות? חסרונות? הכל במאמר.
 
 
 
מאת: מערכת דפי זהב
שלטים
שלטים הם חלק מכרטיס הזהות וממערך השיווק של כל חברה או עסק. אז מה צריך לדעת לפני שאנחנו בוחרים שלט, איזה סוג כדאי לקנות, והיכן בדיוק להציב אותו?
 
 
 
מאת: רון שגב פינקלמן
שילוט דיגיטלי
שילוט דיגיטלי הוא פתרון מעולה להצגת מידע שיווקי בצורה ויזואלית תוך שימוש בטכנולוגיה הקיימת. איך זה עובד, והאם זה אפקטיבי? התשובות בכתבה.
 
 
 
מאת: רון שגב פינקלמן
שלטים לכל מטרה
שלט פרסום הוא אחד מאמצעי הפרסום המוכרים והמוצלחים ביותר. ישנם שלטי חוצות, שלטים שמטרתם לגרות את הולכי הרגל לקרוא ואחרים שקהל היעד שלהם הוא דווקא הנהגים. אך אילו סוגי שלטים קיימים, מה יתרונותיהם וכיצד תדעו, כבעלי עסק, לבחור בשילוט המתאים לכם? התשובות בכתבה.
 
 
 
מאת: מערכת דפי זהב
שלט פרסום
שלט פרסום - לוח שעליו מוצג שלט המציג מוצר או שירות כלשהו, שהחברה ששכרה את שלט הפרסום הזה רוצה להביא למודעות העוברים והשבים, וכנראה גם למכור להם אותו.
 
 
 
מאת: מערכת דפי זהב
שלטים
ישנן סיבות רבות לייצור שלטים. אם תסתכלו מסביבכם, למעלה וישר, תראו שאתם מוקפים בשלטים: שלטי רחוב, שלטי הכוונה, שלטי מיקום, שלטי פרסום (שלטי חוצות) ועוד ועוד. אז - מה תפקידיהם של השלטים בחיינו? הנה חלק מהם.
 
 
 
מאת: מערכת דפי זהב
שלט דיגיטלי
שלט דיגיטלי הינו כל מסך או מתקן אחר להצגת מידע ויזואלי תוך שימוש בכלים אלקטרוניים. ככל שחולף הזמן אנו מוצפים ביותר ויותר כאלה, וזה עוד כלום לעומת מה שקורה בניו-יורק.