כתבות ומידע בנושא שליחויות

מאת: ליאור פרג'
איש עם חליפה מוסר מעטפה
שליחויות משפטיות, בניגוד לאחיותיהן המוכרות יותר, דורשות התמחות מסויימת ועשויות להיות מורכבות יותר. רכזנו עבורכם את כל מה שצריך לדעת על שליחויות משפטיות.
 
 
 
מאת: ליאור פרג'
שעון עם כיתוב אנגלית - משלוח מהיר
שליחויות מהיום להיום הן אולי יקרות יותר, אך כנראה שלא נוכל לחכות איתן להזדמנות אחרת. כל מה שצריך לדעת על השירות המהיר במערב.
 
 
 
מאת: רון שגב-פינקלמן
שירות שליחויות
שירות שליחים מדלת לדלת מאפשר לוודא שכל חבילה או מסמך שחשוב לכם שלא יגיעו לידיים לא נכונות ויעשו את דרכם ישירות לנמען הנכון, ובזמן הקצר ביותר האפשרי. באפשרותכם לקבל שירות שליחים בין עירוני או שירות שליחים מקומי באזורים שונים בארץ, ולבחור קבלת שירות חד-פעמי או שירות על בסיס קבוע. מה חשוב לדעת לפני שבוחרים חברת שליחויות, ואיך תעשו את הבחירה הנכונה?
 
 
 
מאת: רון שגב-פינקלמן
שירות משלוחים לעסקים
כל בעל עסק יודע עד כמה שירות משלוחים לעסקים איכותי, אמין ומהיר יכול לסייע באופן משמעותי להתנהלות סדירה ובטוחה של ענייני העסק. משלוח שלא מגיע ליעדו ו"הולך לאיבוד" בדרך, או עיכובים במסירות של משלוחים חיוניים עלולים לגרום נזקים משמעותיים לעסק, ואפילו גם להפסדים כספיים או לתביעות מצד לקוחות. חברות שליחויות רבות מציעות את שירותיהן, אך מי מהן תדע לטפל ביעילות ובאחריות בשליחויות עבור בית העסק שלך?
 
 
 
מאת: רון שגב-פינקלמן
שירות שליחים בארץ ובעולם
יש חברות שליחויות רבות אשר מספקות מגוון שירותי שליחים ליעדים רבים ברחבי העולם. בחירת חברה לשליחויות בארץ תהיה מן הסתם קלה יותר בשל האפשרות לבחון את שירותיה מקרוב, ולקבל המלצות רבות על פעילותה. בחירת חברת שליחויות בינלאומית תדרוש מחקר קצת יותר יסודי, כדי לוודא שתהליך השילוח מתבצע, מראשיתו ועד סופו, על הצד הטוב ביותר. כך או כך, מומלץ להכיר את הפרמטרים השונים שלאורם תוכלו לבחון את התנהלות חברת השליחויות.
 
 
 
מאת: מערכת דפי זהב
שירותי חברת שליחויות
כמעט כל החברות והמשרדים משתמשים בשירותי חברות משלוחים, אבל השליחויות הכי מהנות הן אלה שעושות נעים בלב לאהובים שלנו ולנו. הנה מדריך מהיר לעולם השליחויות.
 
 
 
מאת: מערכת דפי זהב
שליחויות
גם אם הייתם נורא רוצים לסמוך על יונים עם עלה של זית, כנראה שאת המסרים החשובים שלכם כבר לא תפקידו במקוריהן לעולם. במקום זה, תצטרכו לבחור נכונה בחברת השליחויות שתעשה עבורכם את העבודה נאמנה, כאילו היו עובדיה שליחי ציבור.