כתבות ומידע בנושא אדריכלות ועיצוב פנים

מאת: יובל ניסני
סלון בית
החורף הגיע, ובמהלכו נבלה את רוב זמננו הפנוי בבית. ואם כך הדבר, לא כדאי להשקיע במה שקורה שם בפנים? זה הזמן להבין כיצד, בעשרה צעדים פשוטים. והפעם: הסלון.
 
 
 
מאת: מערכת דפי זהב
מדריך לבחירת אדריכלים ומעצבי פנים
אדריכל ואדריכל פנים, מעצב פנים וסטייליסט - מתברר שיש שורה ארוכה של בעלי מקצוע שכל תפקידם הוא להפוך את הבית שלכם למקום עליו חלמתם כל חייכם. כל ההמלצות לבחירה הנכונה
 
 
 
מאת: מערכת דפי זהב
אדריכלות פנים
כאשר מדברים על אדריכלות פנים, המדובר לרוב בהכלאה בין שני מונחים שונים - אדריכלות ועיצוב פנים. אז היכן נגמר תפקידו של האדריכל ומתחיל תפקידו של מעצב הפנים- הכל במאמר שלפניכם.
 
 
 
מאת: מערכת דפי זהב
אדריכלים עוסקים במקצוע יפה, בכך אין ספק. הלוואי שכולנו היינו מוכשרים כמותם, וכך היינו יכולים לתכנן את הבית הפרטי שלנו בדיוק על פי צרכינו והעדפותינו. אבל, אנחנו כנראה לא מוכשרים באדריכלות, ולכן, אם בכוונתנו לבנות בית בקרוב, כדאי שנדע איך לבחור את האדריכל או האדריכלים שעמם נעבוד.
 
 
 
מאת: מערכת דפי זהב
עיצוב פנים טומן בחובו אלמנטים רבים, שלכולם מכנה משותף אחד - עיצוב פנים החלל בצורה הטובה ביותר עבור החלל עצמו וכמובן - עבור הלקוח. עיצוב פנים יכול לסייע בחידוש ורענון הבית ללא עלויות השיפוץ הגבוהות הכרוכות בכך . באמצעות עיצוב פנים ניתן לשפר את החלל בו אנו חיים ולהפכו לפונקציונאלי יותר עבורנו.
 
 
 
מאת: מערכת דפי זהב
משרד אדריכלים
משרדי האדריכלים מתמחים בתחומים ספציפים: עיצוב בתים פרטיים, עיצוב עירוני או "אדריכלות ירוקה". אנו כלקוחות יכולים לבחור את משרד האדריכלים המתאים לצרכנו, ואף להנות מהדמיה ממוחשבת בזכות הקידמה הטכנולוגית של ימינו.
 
 
 
מאת: מערכת דפי זהב
אדריכלות
מחפשים מקצוע שטבול כולו ביופי? אוהבים לתכנן מבנים מלגו / קופסאות גפרורים / אבני דומינו / לבנים וכל מה שבא ליד? נדמה לנו כי מצאנו עבורכם מקצוע - אדריכלות. מה דעתכם?