כתבות ומידע בנושא בריכות נוי

מאת: מערכת דפי זהב
בריכות נוי לגינה
בריכות נוי לגינה מעניקות מראה יוקרתי ומיוחד. כיום, ניתן למצוא בריכות נוי לגינה בבתים פרטיים רבים ובבתים משותפים, אשר דייריהם מעוניינים להעניק לחלל החיצוני של הבית והגינה מראה אקסקלוסיבי. כמו כן, ניתן לראות גם בגינות ובחצרות של מפעלים ועסקים רבים בריכות נוי , דבר אשר משווה למראה החיצוני של העסק נופך יוקרתי המרשים את הלקוחות, ומשרה אווירה נעימה על העובדים.
 
 
 
מאת: עודד פשטצקי
פולחן האביב: איך מכינים בריכות נוי לעונה החמה?
מה הדבר החשוב ביותר שיש לעשות לפני שמטפלים בבריכת נוי ואיך תשדרגו את הבריכה שלכם לקראת הקיץ? כל הפרטים במדריך שלפניכם
 
 
 
מאת: מערכת דפי זהב
צמחייה ודגים לבריכות נוי
צמחייה ודגים לבריכות נוי הם אלמנטים המוסיפים יופי לבריכות הנוי שברשותינו ועניין רב לאורחים. חשוב להבין כי לא כל סוגי הצמחים והדגים מתאימים לבריכות נוי.
 
 
 
מאת: מערכת דפי זהב
עיצוב בריכות נוי
בריכות נוי מהוות תוספת משמעותית לעיצוב הגינה, אך הן עצמן נבנות תוך עיצוב ייחודי מרשים ומענג. בריכות נוי מאפשרות לנו לגדל דגי נוי מזנים שונים או צמחים הגדלים במים ועוד. עיצוב בריכות נוי ראוי, יוצר פיסת טבע בגינה הפרטית.
 
 
 
מאת: מערכת דפי זהב
ציוד לבריכות נוי
בכדי לבנות ולהנות מבריכות נוי בגינתכם, עליכם להבין כי נדרש ציוד איכותי ומקצועי. במאמר זה נסרוק עבורכם את הציוד לו אתם זקוקים על מנת לבנות בריכת נוי.
 
 
 
מאת: מערכת דפי זהב
מפלי מים
מפל מים הוא מקום שבו המים זורמים עד לנקודה מסויימת ונופלים מטה בזווית של כ-90 מעלות. הבדלי הגובה הם בין היתר אלו הגורמים למים לזלוג מטה מן המקום הגבוה. בבריכות הנוי נוהגים ליצור מפלי מים בעזרת PVC. מפל בגינת הבית הפרטית משרה אוירה של שלווה וקירבה לטבע.