כתבות ומידע בנושא חברות הסעות

מאת: יובל ניסני
הסעות תלמידים
אם אתם גרים רחוק או אם בית הספר אליו אתם שולחים את הילדים פשוט דוגל בשיטה, חשוב שתדעו מה זכויות הילדים שלכם להסעה מסודרת. מתי היא ניתנת ומי זכאי לה. כל הפרטים בכתבה.
 
 
 
מאת: ליאור פרג'
אנשים נאחזים בידיות באוטובוס צפוף
הסעות עובדים הן פלוס אדיר עבורם, ולעיתים גם צעד מרכזי בדרך לתפעול השוטף של העסק. מצד שני, הן מצריכות לא מעט מחשבה בבחירת חברת ההסעות ובארגון המערך.
 
 
 
מאת: רון שגב-פינקלמן
חברת הסעות לטיולים
חברת הסעות מספקת מגוון שירותי הסעה לקהלי יעד שונים, כגון תלמידי בית ספר, טיולים מאורגנים ועוד. הסעות לטיולים אינן נגמרות באיסוף הנוסעים מתחנת המוצא ובהורדתם בתחנת היעד, אלא כוללות ליווי צמוד של המטיילים בתחנות הטיול השונות, לאורך היום. בבחירת חברת הסעות יש להביא בחשבון מגוון שיקולים שלכל אחד מהם חשיבות מרובה על איכות השירות ועל בטיחות הנוסעים. כך תבחרו נכון
 
 
 
מאת: ליאור פרג'
חתן וכלה עולים לאוטובוס
הסעות לאירועים מקלות מאד על המארגנים והאורחים גם יחד. אם גם אתם שוקלים לחגוג הרחק ממקום מגוריכם, או מחפשים דרך פשוטה להסיע את כל המשפחה והחברים יחד, הכתבה הזו בשבילכם.
 
 
 
מאת: מערכת דפי זהב
חברת הסעות
אם אנחנו מארגנים אירוע במקום מרוחק, או מעוניינים להוציא את התלמידים ליום כיף, הזמנת שרותי הסעות יכולה לפתור לנו המון בעיות, ולפעמים גם להיות חסכונית יותר. אז מה צריך לדעת לפני שאנחנו מפקידים את המפתחות ואת הרכב בבית?
 
 
 
מאת: מערכת דפי זהב
השכרת מיניבוסים לטיולים
נוסעים לטייל? אתם לא מוכרחים לרוץ לאוטובוס. אם אתם קבוצה של עד 20 איש, עומדת לרשותכם אפשרות הרבה יותר טובה וחמימה - מיניבוסים להשכרה.
 
 
 
מאת: מערכת דפי זהב
חברת הסעות
בארצנו הקטנטונת פועלות חברות הסעות רבות, המספקות מגוון שירותי הסעה למגוון קהלי יעד ולמגוון צרכים. במאמר זה נסקור את שירותי ההסעה הנפוצים ואת הדברים שכדאי לבדוק היטב לפני שאתם בוחרים באחת מחברות ההסעות הרבות.
 
 
 
מאת: מערכת דפי זהב
שירות אוטובוסים
שירות אוטובוסים ניתן הן במסגרת שירותי התחבורה הציבורית והן במסגרת שירותי התחבורה הפרטית. שירות האוטובוסים עומד לרשות הנוסעים על מנת להביא אותם, כפרטים או כקבוצה, ממקום למקום בצורה יעילה ובטוחה כאחד. מידע נוסף וחשוב - במאמר זה.
 
 
 
מאת: מערכת דפי זהב
שירותי הסעות
שירות הסעות המסופק על ידי חברות הסעות, מאפשר לכם להגיע ממקום למקום בלי מאמץ (רק בכסף). כאן נבחן מה כולל שירות ההסעות הזה, למי הוא משתלם ומתי.
 
 
 
מאת: מערכת דפי זהב
חברות אוטובוסים
חברת אוטובוסים היא חברה המפעילה שירותי הסעה באוטובוס. זו יכולה להיות חברת אוטובוסים המפעילה אוטובוסים המספקים שירותי תחבורה ציבורית, ויכולה להיות חברת אוטובוסים פרטית, המספקת שירותי הסעה באוטובוס באופן פרטי לגמרי, עבור לקוחות פרטיים, עסקיים ומוסדיים. כל המידע החשוב - כאן
 
 
 
מאת: מערכת דפי זהב
רק יוני אבל החום כבר צועק יולי - אוגוסט. מה עושים? מתרעננים באתרים מומלצים ברחבי הארץ שהכניסה אליהם חופשית (תודו שזה כבר מרענן).