כתבות ומידע בנושא גבס ומוצרי גבס

מאת: מערכת דפי זהב
בנייה בגבס
גבס הפך להיות בשנים האחרונות חומר שימושי ביותר, בעיקר מאז תחילתה של הבנייה המודרנית. בנייה בגבס, אינה עומדת בפני עצמה, אלא מהווה חלק בלתי נפרד מבניית מבנה. גבס נתמך על ידי חומרי בטון או פלדה, אשר בעזרתם בונים את שלד המבנה. במילים אחרות, לא ניתן לבצע בנייה בגבס של מבנה, אלא רק כקירות נתמכים של מבנה קיים.
 
 
 
מאת: מערכת דפי זהב
עבודות גבס
עבודות גבס יכולות להתבצע במסגרת שיפוץ מקיף בבית, או כעבודות גבס נקודתיות. במסגרת עבודות גבס, יכולה להתבצע הנמכת תקרה, בניית מזנונים מהודרים מגבס, בניית נישות למטרת הרחבה או הקטנה של חלל בבית, ליצירת פינות נוי ועוד.
 
 
 
מאת: מערכת דפי זהב
פרופילי גבס
פרופילי גבס משולבים בכל בנייה של קירות ותקרות גבס. פרופילים אלה, הם למעשה מסגרות העשויות מחומרים שונים, ביניהם אלומיניום ופח מגולוון, המשמשות כבסיס של כל קיר ותקרת גבס. חובה שכל בעל מקצוע המתקין עבורכם את קירות ותקרות הגבס, ידאג לכך שפרופילי הגבס, יהיו בעלי תו תקן. מכון התקנים קבע, כי בניית קירות ותקרות גבס מחייבת בנייה ראשונית של שלד מתכת מפרופילים, ניצבים ומסלולים.
 
 
 
מאת: מערכת דפי זהב
קבלני גבס
קבלני גבס הם בעלי מקצוע, המומחים בביצוע עבודות גבס לסוגיהן. עבודות הגבס, יכולות להסתכם בבניית קיר בודד, שיוצר חיץ בין חללים שונים במרחב העסקי או הפרטי שלנו. מאידך, קבלני גבס, מבצעים עבודות ופרויקטים גדולים יותר, בהם מרכיבים לוחות גבס, ויוצרים חללים רבים ולעיתים אף חללים המעוצבים באופן דקורטיבי.
 
 
 
מאת: מערכת דפי זהב
תיקוני גבס
לעיתים אנו מאתרים סדק, שבר או כל פגם אחר בקיר הגבס או בתקרת הגבס. במקרים כאלו נדרש מאיתנו להזמין אנשי מקצוע המומחים בתחום תיקוני גבס, כדי שיוכלו לתקן ולהחזיר את קיר הגבס או המחיצה לקדמותם, או לחילופין, ניתן לבחור לבצע את תיקוני הגבס באופן עצמאי.