כתבות ומידע בנושא בניית גגות ותיקון גגות

מאת: מערכת דפי זהב
תיקוני גגות
הגג שמעל ראשינו שומר עלינו ועל המבנה כולו יבש ואטום. גג טוב מבודד נגד קליטת חום מקרינת השמש ומהסביבה ומונע אובדן חום בחודשי החורף הקרים. ישנם גגות עמידים יותר, וכאלו הנוטים לתקלות, אך אין גג שהוא חסין לחלוטין מנזקים ובעיות שמצריכים תיקון גגות כלשהו.
 
 
 
מאת: מערכת דפי זהב
בניית גגות
גג תקין אינו דבר מובן מאליו, לא כל שכן הטיפול בו. בנייתו על ידי איש מקצוע מיומן ובדיקתו השוטפת הכרחיים למניעת אסון. כל סוגי הגגות וכל הדרכים לבחירת גגן מקצועי - בכתבה שלפניכם
 
 
 
מאת: מערכת דפי זהב
תיקון גגות רעפים
גגות רעפים הם בהחלט יפים מאוד ומוסיפים לבית המון אופי ותחושת חמימות. הם גם מאפשרים ניצול טוב של מקום מתחת לגג. אך גם גגות רעפים מעולים סובלים לאחר זמן כלשהו, או לאחר תופעות טבע קשות, מנזקים ובלאי מסוים. רעפים שבורים בגג עלולים לגרום למגוון תקלות ובעיות, שרצוי מאוד למנוע מראש על ידי תיקון רעפים יעיל, מקצועי ומתאים.
 
 
 
מאת: מערכת דפי זהב
תחזוקת גגות
בעיות ותקלות שונות של גגות עלולות להיות מטרידות מאוד ואף יקרות מאוד. כל מי שחווה אי פעם נזילת מים מגג ביתו מבין זאת, ויודע שזה מקרה לא נעים, שאף עלול להיות מלווה בנזקים חמורים. לכן, רצוי לערוך פעולות פשוטות וקבועות של תחזוקת גגות, על מנת למנוע מראש מצבים אלו עד כמה שניתן.
 
 
 
מאת: מערכת דפי זהב
סוגי גגות
עולם הבנייה הישראלי והעולמי מתפתח ומתקדם מאוד בשנים האחרונות. שיטות וטכנולוגיות בנייה חדשות מתפתחות ומתעדכנות כל הזמן. גם מבחינת גגות, השוק מתפתח וצומח וכיום ישנה כמות גדולה של סוגי גגות המשמשים למגורים, תעשייה, מסחר ועוד.
 
 
 
מאת: מערכת דפי זהב
בניית גגות רעפים
בניית גגות רעפים מחייבת ידע וניסיון מקצועי מעולים על מנת לקבל גג חזק, עמיד לאורך שנים ואסתטי. מרבית תחומי הבנייה בישראל מוסדרים ומחייבים הכשרה מקצועית ספציפית כלשהיא על מנת לעסוק בהם. אך לגבי גגות המצב שונה, ולמעשה אין כל דרישה או פיקוח לגבי הכשרות, הסמכות או הידע מקצועי של גגנים, עובדה זו מחייבת אף יותר תשומת לב בנוגע לתהליך בניית גגות רעפים ולגגן הממונה על המשימה