נוטריונים
ברחובות (18 תוצאות)

Site_menu_forumsSite-menu_pricelistsSite_menu_reviewsSite_menu_search_results map location delivery_iconorder_table_icontake_away_iconparty_iconcalander_iconminutes iconsend_to_mobile_icon
נוטריונים - תמונת אווירה

נוטריון ברחובות

(נמצאו 18 תוצאות)

נמצאו 18 תוצאות - נוטריון

נוטריונים ברחובות (18 תוצאות) סינון תוצאות
צפייה לפי
עו"ד; נוטריון ומגשרת נאוית קובילינסקי קופרשטיין- לוגו

עו"ד; נוטריון ומגשרת נאוית קובילינסקי קופרשטיין

יעקב 36, רחובות
יעקב 36, רחובות נווט

עו"ד; נוטריון ומגשרת נאוית קובילינסקי קופרשטיין מציעה את מיטב שירותי הנוטריון בעברית ובאנגלית במקצועיות, באמינות ובאדיבות. בין שירותיה: תרגום נוטריוני, אימות חתימות, אישור העתק נאמן למקור, עריכת תצהירים נוטריונים, הגשת בקשה לאישור אפוסטיל, אישור הסכמי ממון, אישורי חיים, עריכת צוואות נוטריוניות, מתן ייפוי כוח נוטריוני, עריכת העדה למסמכים סחירים ועוד. זאת עוד, עו"ד, נוטריון ומגשרת נאוית קובילינסקי קופרשטיין עוסקת בדיני מקרקעין ואף מציעה שירותי גישור מתקדמים. נשמח לעמוד לשירותכם!

072-3227241072-3227241 מספר
מקשר
אירנה פיין; משרד עו"ד ונוטריון- לוגו

אירנה פיין; משרד עו"ד ונוטריון

אחד העם 1, רחובות
אחד העם 1, רחובות נווט

משרד עו"ד ונוטריון אירנה פיין ממוקם ברחובות מעניק שירות נוטריוני, ובכלל זה תרגומים (עבור משרד הפנים, שגרירויות זרות ועוד), צוואות, הסכמי ממון בין בני הזוג ויפויי כוח, ברוסית, רומנית, אוקראינית, אנגלית, צרפתית, ספרדית. כמו כן מוענק שירות האפוסטיל. עו''ד ונוטריונית אירנה פיין היא בעלת תואר ראשון ושני במשפטים מהאוניברסיטה העברית בירושלים וחברה בלשכת עורכי הדין מאז 1990. כמו כן הינה מתרגמת מדופלמת מרומנית לעברית ולרוסית, מטעם משרד החינוך הרומני. הנוטריונית שולטת בכל השפות בהן ניתן השירות במשרדה. עו"ד אירנה פיין פרסמה את הספר "המשפט הפלילי בצה''ל", המצוטט רבות הן בזירה המשפטית והן באקדמיה.

072-2595557072-2595557 מספר
מקשר
לוי-אבשלום רפאל- לוגו

לוי-אבשלום רפאל

הלל וחנן אופנהיימר 5, פארק ת.מ.ר רחובות
הלל וחנן אופנהיימר 5, פארק ת.מ.ר רחובות נווט

משרד עורכי הדין והנוטריון, לוי-אבשלום רפאל, בעל וותק של מעל 20 שנה מעניק מגוון רחב של שירותי ייעוץ וייצוג משפטי. בנוסף המשרד מעניק שירותי תרגום נוטריוני, אימותי חתימות, אישור העתק נאמן למקור, תצהיר נוטריוני, אישור אפוסטיל, אישור הסכם ממון, צוואה נוטריונית, יופי כח נוטריוני, אישור נכונות עריכת מלאי, תרגום תמצית רישום, תרגום תעודת לידה, נישואין, גירושין ופטירה, תרגום דרכון, תרגום תארים אקדמאים, ועוד.

072-3249591072-3249591 מספר
מקשר
עו"ד; נוט' ומגשרת מיכל ריינס-עמירה- לוגו

עו"ד; נוט' ומגשרת מיכל ריינס-עמירה

אחד העם 1, רחובות
אחד העם 1, רחובות נווט

מ שרד עו"ד מיכל ריינס- עמירה מתמחה בדיני משפחה, ירושה, מקרקעין , אפוטרופסות, ייפוי כוח מתמשך , מסמכי הבעת רצון, ניתנים שירותי גישור משפחתי ומלוא שירותי נוטריון. דיני משפחה ומעמד אישי - יצוג בתביעות גירושין, מזונות אישה, מזונות ילדים, משמורת והחזקת ילדים, חלוקת רכוש, הסכמי ממון לפני ובמהלך הנישואין, הסכמי גירושין, אבהות, ידועים בציבור, מתנות וסכסוכים בתוך המשפחה. היצוג כולל הופעה בבתי משפט ובבתי הדין הרבניים אפוטרופסות - כחלק בלתי נפרד מתחומיה התמחותה, משרדה של עוה"ד מיכל ריינס-עמירה עוסק בענייני אפוטרופסות, ייפוי כוח מתמשך, וסכסוכים בתוך המשפחה צוואות וירושות - לרבות עריכת צוואה, צוי ירושה וצוי קיום צוואה, התנגדויות לצוי ירושה וצוואה מקרקעין ייצוג ברכישה ומכירות דירה מפרטיים או מקבלנים, גישור - עו"ד מיכל ריינס עמירה הינה מגשרת מוסמכת עם התמחות בענייני משפחה נוטריון - במשרדה של עוה"ד מיכל ריינס-עמירה ניתנים כל שירותי הנוטריון במשרד או בבית הלקוח (כפי הצורך) , לרבות אימות חתימה נוטריוני, יפוי כוח נוטריוני, תרגום נוטריוני , אישור העתק נוטריוני, אפוסטיל , צוואה נוטריונית, אישור הסכם ממון לפני נישואים וכו'.

072-3249795072-3249795 מספר
מקשר
עו"ד ומגשרת מיכל מסורי- לוגו

עו"ד ומגשרת מיכל מסורי

רחובות
רחובות נווט

משרדה העצמאי של עו"ד מיכל מסורי עוסק במשפט אזרחי, ובדגש על דיני משפחה. עו"ד מסורי מעניקה ייעוץ משפטי ומייצגת את לקוחותיה בבתי המשפט במידת הצורך. עו"ד מסורי רואה בגישור בין בני זוג ערך עליון ולעיתים דרך המלך בפתרון זול, מהיר ויעיל של הסכסוך בין הצדדים. היא מטפלת בשלל נושאים, לרבות: גירושין, ירושות, צוואות, אפוטרופסות, משמורת ילדים, גישור במשפחה, שלום בית, חלוקת רכוש ועוד. לעו"ד מסורי אוזן קשבת עבור כל לקוחותיה, היא מבינה ללבם, ומגייסת את כל הידע המקצועי שלה על מנת לעזור להם להשיג את יעדיהם. בנוסף לדיני משפחה, היא עוסקת גם בתחום דיני העבודה, במשפט מסחרי ובדיני מקרקעין.

072-2594814072-2594814 מספר
מקשר
עו"ד ונוטריון אליהו שגב- לוגו

עו"ד ונוטריון אליהו שגב

הלל וחנן אופנהיימר 7, פארק ת.מ.ר רחובות
הלל וחנן אופנהיימר 7, פארק ת.מ.ר רחובות נווט

מחפשים נוטריון ותיק ומקצועי ברחובות? עו"ד ונוטריון אליהו שגב מעניק שירותים נוטריוניים מגוונים ומספק ללקוחותיו מענה מותאם אישית. משרדו של עו"ד שגב ממוקם באזור פארק המדע שברחובות, ופונה אליו כל מי שזקוק לשירותי נוטריון כאלו ואחרים. בנוסף לכך, מעניק עו"ד שגב ייעוץ משפטי בתחומים הבאים: דיני חברות, דיני עבודה, דיני מקרקעין, נזקי רכוש, הוצאה לפועל ועוד. צרו קשר לתיאום פגישה עם עו"ד ונוטריון אליהו שגב.

072-3249755072-3249755 מספר
מקשר
עו"ד ונוטריון סלנט בתיה- לוגו

עו"ד ונוטריון סלנט בתיה

הרצל 155, קניון מרכז העיר רחובות
הרצל 155, קניון מרכז העיר רחובות נווט

עו"ד ונוטריון בתיה סלנט מרחובות מספקת את כל שירותי הנוטריון בעברית כולל אימות חתימה, אישור העתק נאמן למקור, תצהירים נוטריוניים, אישורי חיים, צוואות נוטריוניות, ייפוי כוח נוטריוני ועוד. נוסף על שירותי הנוטריון המשרד מתמחה גם במשפט אזרחי כולל עריכת צוואות, צווי קיום צוואות וטיפול בתחום החוזים. משרד עורכי הדין והנוטריון משרת מגוון לקוחות ברחובות והסביבה והוא עובד שישה ימים בשבוע.

עו"ד ונוטריון וינוגרד יצחק- לוגו

עו"ד ונוטריון וינוגרד יצחק

התאנה 103, סתריה
התאנה 103, סתריה נווט

משרד עו"ד ונוטריון וינוגרד יצחק מספק שירותי נוטריונים נרחבים, אשר כוללים אישורי חתימה ואישור מסמכים ותעודות, אימותים עבור תרגום של מסמכים משפטיים, אישור אפוסטיל, ייפוי כוח נוטריוני ועוד שלל שירותים בתחום זה. המשרד פועל מאז שנת 1985 ומקפיד על שירות איכותי ואישי עם יחס חם לכל לקוח ולקוח. הידע הרב של עו"ד וינוגרד מאפשר לו לא רק לנהל משפטים והליכים משפטיים בצורה טובה, אלא גם להציע ללקוח את השירות המתאים לו בדיוק, כנוטריון וכעורך דין מומחה.

072-3221003072-3221003 מספר
מקשר

מחירון נוטריון - תעריף נוטריון

i

באתר דפי זהב משולבים מאות מחירונים המשקפים מחירים מקובלים בענפים השונים במשק הישראלי. אנו מקדישים משאבים רבים כדי להציג באתר מחירונים עדכניים המבוססים על מחקר וסקר שוק, שביצענו בקרב בעלי מקצוע ועסקים. השמירה על עדכניות, על אמינות ואיכות המידע היא בעלת חשיבות רבה. לכן, כל מחירון נבדק ומאומת אחת לתקופה מול עסקים ובעלי מקצוע בתחום ועובר בקרה מעמיקה ויסודית על-ידי צוות המחירונים של האתר.

חשוב לציין כי המחירון הכללי מכיל מחירים מומלצים בתחום והוא אינו מחייב את נותני השירות המופיעים באתר דפי זהב. לשאלות ומידע נוסף ניתן לפנות למרכז השירות בטלפון 8522*.

אימות חתימה 164 ₪
אישור העתק נוטריוני 65 ₪
אישור תרגום נוטריוני 207 ₪
למחירון המלא
הצג עוד עסקים מהעיר

עסקים שנותנים שירות ברחובות

עו"ד ונוטריון גואל זכריה- לוגו

עו"ד ונוטריון גואל זכריה

השריון 6, נס ציונה
השריון 6, נס ציונה נווט

עו"ד ונוטריון גואל זכריה מציע את כל שירותי הנוטריון ונותן מענה מקצועי, אמין ויעיל ללא פשרות. במסגרת פעילותו בתחום זה, עו"ד ונוטריון גואל זכריה מספק אישורים נוטריוניים מסוגים שונים, לרבות: אישורי תרגום נוטריוני למסמכים בעברית ובאנגלית, אישורים נוטריוניים לרוכשי דירות לצורך קבלת הלוואת משכנתה ועוד. עו"ד זכריה וצוות המשרד, הממוקם בנס-ציונה, ישמחו להעניק לכם את המיטב במסירות רבה ובהתאם לצורכיכם.

072-3216915072-3216915 מספר
מקשר
דורית עטיה גנות, משרד עו"ד- לוגו

דורית עטיה גנות, משרד עו"ד

עשרת
עשרת נווט

דורית גנות היא עורכת דין מנוסה, המספקת שירותי נוטריון מקצועיים בשפות העברית והאנגלית. המשרד שלה מסייע ללקוחות מהמגזר הפרטי, העסקי והמוסדי, הנהנים ממעטפת שירותים רחבה: תרגום נוטריוני, אימות חתימה על מסמכים, ייפוי כוח נוטריוני, אישור העתק נאמן למקור, בקשה לאישור אפוסטיל ועוד. דורית גנות רותמת לצורך מתן הסיוע את מלוא הידע הנדרש בתחום, כשהשירות הוא בהתאם לסטנדרטים המחמירים שקבע משרד המשפטים. היא מקפידה על זמינות גבוהה, כשכל לקוח המגיע למשרד מקבל שירות אישי וליווי לכל אורך הדרך. אתם מוזמנים ליצור איתה קשר לקבלת ייעוץ ראשוני ולקביעת פגישת היכרות.

072-3234860072-3234860 מספר
מקשר
איטלקית-דניאל שלו תרגומים- לוגו

איטלקית-דניאל שלו תרגומים

אהרון אייזנברג 3, רחובות
אהרון אייזנברג 3, רחובות נווט

דניאל שלו הוא מתרגם יליד איטליה ודובר איטלקית שפת אם, המתמחה בתרגום מאנגלית ועברית לאיטלקית ומאיטלקית לעברית, כולל תרגום בעל פה ותרגום טכני, משפטי, רפואי, מסחרי, תרגום אתרים (לוקליזיציה), נוטריוני, מדעי, הנדסי, שיווקי, פיננסי, תרגום של קורות חיים, תרגום כללי ועוד. למתרגם תואר שני במדעי הרפואה וניסיון בעבודה כמתכנת ומנתח מערכות מידע, ידע בשפות עתיקות קלאסיות, וניסיון בתרגום בחרוזים המשמש לתרגום ספרות ילדים. המתרגם רשום כעוסק פטור מתשלום מע"מ.

רוצה לדעת יותר על נוטריונים ?

ייפוי כוח

ייפוי כוח - הסמכה בנוכחות נוטריון

ייפוי כוח הוא מסמך המעניק רשות לאדם "נבחר" לשמש כשלוח של מי שמעניק את ייפוי הכוח. אותו נבחר, הוא מיופה הכוח, עושה בשביל השליח פעולה מסוימת או מגוון פעולות, ולמעשה משמש כמעין יד של השולח. כל פעולה שעושה השלוח בזכות ייפוי כוח שניתן לו על ידי המייפה, רואים אותה ככזו שבוצעה על ידי המייפה. לייפוי כוח השלכות רבות, שחלקן עשויות להיות מסוכנות. מלבד האמון הנדרש, חשוב מאוד גם לבחור מיופה כוח בזהירות רבה, ולערכו בהתאם לכללים. אז מה זה בדיוק ייפוי כוח, מה זה ייפוי כוח בלתי חוזר, כיצד עורכים ייפוי כוח ומתי נזקקים לאישור של נוטריון? לפניכם התשובות לכל השאלות שיש לקבל, לפני שסומכים ומסמיכים אחרים שיפעלו בשמכם

נוטוריונים

כך תוכיחו שאתם באמת אתם: מדריך להכרת עבודתו של נוטריון

במוקדם או במאוחר, ייתכן שתצטרכו לאמת חתימה על מסמך, לאשר שאדם מסוים חי, לבסס אותנטיות של תעודה ואפילו להוכיח שלא התחזיתם לאדם אחר. בשביל זה יש נוטריונים

אפוסטיל ושירותי נוטריונים

אפוסטיל ושירותי נוטריונים

אפוסטיל בצרפתית הוא: אישור. ההגדרה מתארת אישור בינלאומי, המסדיר העברת מסמכים שונים ממדינה למדינה. בין המסמכים הדורשים אפוסטיל כדי להוכיח את נכונותם: תעודות לידה, תעודות נישואין, תעודות השכלה ועוד

  • 1

העסקים שצפית בהם לאחרונה

שם העסק

כתובת העסק
כתובת העסק
ציון
כמותכתוב
עסק זה בחר לא להציג חוות דעת

תיאור

טלפוןטלפון מספר
מקשר

זאפ גרופ עושה שימוש במספר וירטואלי לפי תנאי השימוש באתר.
מספר הטלפון של העסק מופיע באזור המידע בדף העסק.

מידע אודות סוג השירות

בעמוד תמצא מידע בנושא

אישור נוטריון | אישור נוטריוני | עו"ד נוטריון | שירותי נוטריון

רשימת העסקים המלאה בסיווג כל התחומים באזור
Arrow_Close_partArrow_LeftArrow_moreArrow_Open_partArrow_RightArrow_downX_close_iconSite_menu_knowCall_iconzap_thumbsMap_pinתמונה גנריתVideo_playIcon star empty colorIcon star empty colorIcon star full colorIcon star empty colorאייקון חנויותDone_tofes_iconicon_fail דפי זהבZAPHamburgerSearchSearch Footer_searchFooter_tools