פלב"מ - נירוסטה בירושלים

 • נירוסטופ

  נירוסטופ

  נירוסטופ בע''מ מבצעת עבודות נירוסטה מקצועיות ברמת האיכות הגבוהה ביותר.
  תחומי ההתמחות המרכזיים של החברה הם ייצור מטבחי נירוסטה מ-א' עד ת', התקנה ותחזוקה של מטבחים והמוצרים השונים בהם. החברה מבצעת גם עבודות משלימות, דוגמת התקנת מערכות ליניקת אוויר, ייצור תעלות נידוף אוויר מנירוסטה, החלפת מסננים במתקני סינון פחם פעיל ועוד. כל המוצרים עומדים בדרישות המשרד לאיכות הסביבה ועיריית ירושלים ומגיעים עם אחריות מלאה. לצורך הכנתם נעזרת נירוסטופ במכשור חדשני, בחומרי גלם איכותיים ובכוח אדם מיומן, הפועלים לאספקת הפתרונות בפרק זמן מינימלי.

 • 4.5

  12 חוות דעת כתוב חוות דעת

 • בית היוצר 11, ירושלים

 • מפעל אומנות למתכת

  מפעל אומנות למתכת

  מפעל לייצור ועבודות נירוסטה מקצועיות.

  מפעל לייצור וביצוע כל עבודות
  הנירוסטה,חיתוך ועיצוב הנירוסטה ברמת האיכות הגבוהה ביותר שניתן לצפות לה, ייצור מטבחי נירוסטה, פחי נירוסטה, צנרת נירוסטה, תעלות נידוף מיזוג אוויר מנירוסטה, שולחנות מנירוסטה, ייצור התקנת ותחזוקת מנדפים, החברה מבצעת את כל סוגי עבודות הנירוסטה, התאמת המוצר לפי בקשת ודרישת הלקוח, מבצעים עבודות בכל גודל, עובדים עם מוסדות, בתי חולים, מסעדות, בתי קפה, אולמות, מתמחים בייצור והתקנת מעקות מנירוסטה, עובדים עם לקוחות פרטים, עובדים לפי תוכניות, כל המוצרים עומדים בדרישות התקן והמשרד לאיכות סביבה, ביצוע העבודה באחריות מלאה, מבצעים ייצור ועבודה מקצועית, העבודת מתבצעת על ידי בעלי מקצוע בעלי וותק של עשרות שנים בתחום ,שנותנים שירות מקצועי מיומן ואמין , עמידה בלוח זמנים, אנו נשמח לעמוד לשירותכם ולהעניק לכם שירות וליווי מקצועי, אנו נותנים פתרונות וייעוץ לכל מה שקשור לנירוסטה , נשמח לתת לכם שירות ושתהיו מבין לקוחותינו המרוצים.

 • אין חוות דעת

  היה הראשון לדרג

 • ירושלים

 • "אול סאל" טרדינג ירושלים בע"מ

  "אול סאל" טרדינג ירושלים בע"מ

  חברת "אול סאל" טרדינג ירושלים בע"מ מתמחה באספקת ציוד וכלים למטבחים.
  כאחת החברות המובילות בתחום בישראל, אנו גאים במבחר עשיר ומגוון של כלים וציוד מתוצרת המותגים המובילים בעולם אותם אנו מייבאים ומשווקים ללקוחותינו זה למעלה משלושה עשורים. מבחר המוצרים העשיר שלנו כולל מבחר פריטים בתחומי המטבח, האירוח וההגשה לרבות כלי הגשה, כלי מזנון, מוצרי "ארקורוק" מתוצרת צרפת המיובאים על ידי חברת הבת שלנו באופן בלעדי לארץ, ציוד חשמלי, מוצרי שולחן ועוד. שיטת הייבוא הישירה שלנו מאפשרת לנו להציע לכם את המותגים האיכותיים ביותר במחירים ללא תחרות. תתחדשו!

 • 4

  11 חוות דעת כתוב חוות דעת

 • האומן 24, ירושלים

מידע על פלב"מ - נירוסטה

חזור מעלה