המחירים במחירון כוללים מע"מ, אלא אם נכתב אחרת. מחירון הנהלת חשבונות של "zap דפי זהב" מרכז עבורכם טווחי מחירים עבור שירותים שונים בתחום ההנהלת חשבונות. לדוגמא, תוכלו לראות טווח מחירים עבור עלות הנהלת חשבונות לחברה קטנה, מחיר הנהלת חשבונות לחברה בינונית וגם לחברה גדולה. בנוסף, תוכלו לראות כמה יעלה לכם להכין הצהרת הון או דוחות תזרים מזומנים לעוסק מורשה או לחברה בע"מ, וכן תוכלו לראות כמה יעלה לכם להכין בניית תקציב לעסק שלכם. כמו - כן, אם אתם שכירים תוכלו לראות כמה יעלה לכם לעשות החזר מס דרך רואה חשבון. אז אם חשבתם להקים עסק במחירון הנהלת חשבונות של "zap דפי זהב" תוכלו להתכונן מבחינה תקציבית.

הנהלת חשבונות

הצהרות הון

ייעוץ מס

האם המחירון עזר לך?
 

פעולות מעולם הנהלת החשבונות הן משהו שכמעט כל אחד יהיה זקוק לו בחייו - בין אם הוא שכיר ובין אם עצמאי. אלו יכולות להיות פעולות קבועות, מדי חודש בחודשו, או פעולות חד-פעמיות (כמו הפקת דו"ח שנתי לרשויות המס). עבור מי שאינו מכיר את התחום, הסכומים שנהוג לבקש בעולם הזה אינם ידועים, והוא למעשה ניגש לנושא ללא מושג. מחירון ZAP דפי זהב בנושא הנהלת חשבונות יהפוך את המשימה לפשוטה הרבה יותר עבורו, ותוך זמן קצר הוא ידע בדיוק כמה נהוג לגבות על כל שירות ושירות בתחום.

חוות דעת אחרונות באתר

 • 5 כוכבים אורלי הזנפראץ שירותי הנהלת חשבונות
  אורלי הזנפראץ שירותי הנהלת חשבונות
  מקצועית, זמינה ופשוט נהדרת! ככה בדיוק נותנים שירות. עם חיוך ועם שקט בלב.
 • 5 כוכבים רו"ח שמואל ברודצקי
  רו"ח שמואל ברודצקי
  עומד בזמנים! שירות יוצא מן הכלל. נותן מענה מהיר ומיידי לכל בעיה גם בדברים שבהם לא חייב בהם. אני כבר כמה שנים איתו ורק יכול להמליץ לכל מי שמחפש רו"ח מקצועי ובקיא.
 • 5 כוכבים איכות הנהלת חשבונות
  איכות הנהלת חשבונות
  אני לקוחה של "איכות 12 שנים . מקבלת מהם שירות מעולה מקצועי והם תמיד קשובים וזמינים לכל פנייה שלי. ממליצה בחום
 • 5 כוכבים אתי גנון שירותי הנהלת חשבונות
  אתי גנון שירותי הנהלת חשבונות
  אתי סיפקה ועדיין מספקת שירותי הנהלת חשבונות לחברת הסטארטאפ בבעולתי החל משנת 2015 וממשיכה ללוות את החברה במקצעיות, מומלצת!
 • 5 כוכבים שי סלע - רואה חשבון
  שי סלע - רואה חשבון
  רו"ח שי סלע מטפל בניהול החשבונות והדיווחים למע"מ של עיזבון המנוהל על ידי מזה כשנתיים, מקפיד להגיש דיווחים כנדרש, פעל לביטול חיובים וקנסות שהוטלו על העיזבון טרם תחילת פעילותו, והכל לשביעות רצוני המלאה. כאשר נדרש ייעוץ בענייני מס הנוגעים לעיזבון פניתי אליו והתקבלה תשובה מהירה ועניינית.
חזור מעלה