אזעקות לבית

תפקידן של אזעקות לבית הוא למנוע פריצות וגניבות בשעה שאינכם נמצאים בביתכם, או אף בלילות כאשר הנכם אוגרים כוחות לקראת יום המחר.
כניסה לרשימת ספקים ובעלי מקצוע בסיווג מערכות אזעקה ואבטחה

תפקידן של אזעקות לבית הוא למנוע פריצות וגניבות בשעה שאינכם נמצאים בביתכם, או אף בלילות כאשר הנכם אוגרים כוחות לקראת יום המחר.

חדירה של אדם לשטח הפרטי שלכם ולמקום מבצרכם היא חוויה טראומטית לכל אדם באשר הוא ובכדי למנוע חוויה זו, משפחות רבות מתקינות מערכות אזעקה בביתם. לכל חדר או חלל בבית אם זה מרפסת, סלון או גינה, מתאימים אזעקות שונות אשר ממלאות פונקציה שונה המיועדת להגנה מרבית.

 

בחירה נכונה, הגנה ראויה

קיימות בשוק האזעקות, כמויות רבות ומגוונות של מערכות אזעקה, כשכל אחת מאותן מערכות אזעקה, ממלאת פונקציה אחרת. טרם רכישת אזעקות לבית, עלינו להבין מהן היכולות שלהן ולהתאימן לצרכים האישיים שלנו. אזעקות לבית עובדות על גלאים לרבות גלאי קרן אקטיביים, גלאי נפח חיצוני ועוד. קיימות אזעקות אשר בהן ניתן לשלוט בהפעלה חלקית. למשל, להפעיל את הגלאים שיזהו חדירה בגינת הבית אך שיאפשרו תנועה בסלון על ידי ביטול האזעקה בחלל הבית ועוד. ככל שנדע לאפיין את הצרכים שלנו טוב יותר, כך נהנה מהגנה ומאיכות חיים גם יחד.

 

אזעקות לבית- בעל מקצוע

הבחירה בבעל מקצוע מיומן ומקצועי, תעזור לנו להתאים אזעקות לבית באופן מקסימאלי. בעל המקצוע ידע לאפיין ולהתאים לנו את האזעקות שלהן הגלאים הנכונים לנו. בחירת הגלאים לרוב מתבצעת בהתאם לבית בו אנו גרים לרבות, מספר החדרים בבית, מספר הכניסות והיציאות מהבית, מיקום הדירה, מספר החלונות ועוד. בכל אחד מהחללים תיבחר אזעקה בעלת גלאי שונה. בחצר הבית לא תותקן אזעקה בעלת גלאים זהים לאזעקה אשר תותקן בחדרי הבית.

 

אלחוטית אל מול קווית

אזעקות מותקנות בביתנו בשתי דרכים שונות, האחת היא קווית והשנייה היא אלחוטית. אזעקות קוויות דורשות תשתית אשר לא קיימת בכל בית שבו מעוניינים לבצע התקנת האזעקות. דרך שנייה המשלימה את חוסר התשתית היא על ידי התקנה של אזעקות אלחוטיות. אזעקות לבית אלחוטיות אינן שונות במהותן מאזעקות קוויות, פרט לעובדה שהן יקרות יותר ולעיתים בצורה משמעותית. בבואנו להתקין את מערכות האזעקה, כדאי לנו לוודא עם בעל המקצוע אם קיימת האפשרות להתקין מערכות אזעקה משולבות. בחלק בו יש תשתיות נתקין אזעקות לבית קוויות ובחלקים שלא קיימת תשתית, נתקין אזעקות אלחוטיות. השילוב בין השניים יוזיל לנו עלויות.

 

בנייה חדשה

אם גם אתם בונים בית חדש, חשוב להוסיף בתכנון הבניה את הכנת התשתית לאזעקות. חשוב להבין ולחשוב מראש על איזה חלק מהבית אנו רוצים להגן יותר ועל איזה פחות ובהתאם לבקש את התשתיות מבעל המקצוע המבצע את העבודה.

 

סיכום

אזעקות לבית הן מערכות המגנות עלינו מפני חדירת אזרחים זרים לביתנו, לרבות גנבים. קיימות מערכות אזעקה קוויות המצריכות תשתיות ולחילופין קיימות מערכות אזעקה אלחוטיות המותקנות ללא תשתית. ההבדל בין השתיים נמדד במחיר בלבד.

רשימה מפורטת של מומחים בתחום תוכלו למצוא במערכת סינונים מתוחכמת לאיתור מערכות אזעקה.

 

>>בואו להתעדכן במחירון אזעקה - מערכות.
>> בואו לדבר על זה בפורום מערכות אזעקה.


 
חזרה לרשימת המאמרים בנושא מערכות אזעקה ואבטחה
האם המאמר עזר לך?