מוקד אזעקה

אם החלטתם למגן את הבית או את בית העסק ולהתקין אזעקות, כדאי שתקחו בחשבון לא רק את האזעקה ואיכותה אלא גם את מוקד האזעקה. מוקד האזעקה הוא זה שישלים עבורכם את ההגנה המושלמת.
כניסה לרשימת ספקים ובעלי מקצוע בסיווג מערכות אזעקה ואבטחה

אם החלטתם למגן את הבית או את בית העסק ולהתקין אזעקות, כדאי שתקחו בחשבון לא רק את האזעקה ואיכותה אלא גם את מוקד האזעקה. מוקד האזעקה הוא זה שישלים עבורכם את ההגנה המושלמת. החברה בה תרכשו את מערכות האזעקה תהיה גם החברה בה יופעל מוקד האזעקה. במוקד מציע הצוות המקצועי והמיומן שירותי מיגון איכותי כנגד פריצה ומתאים עבור הלקוח את הפיתרון האידיאלי למיגון הבית או העסק. כל מוקד אזעקה מותאם אישית ללקוח על פי צרכיו. קחו בחשבון כי האבטחה שבמוקד חשובה לעיתים, יותר מאזעקת האבטחה.

 

תפקידיו של מוקד אזעקה

  • מוקד אזעקה ממלא מספר פונקציות מהותיות וחשובות עבור הלקוח.
  • כל מוקד אזעקה משוריין או נכון יותר לומר, צריך להיות משוריין ברשת מחשבים חדישים.
  • זמינותו של המוקד צריכה להיות 24 שעות ביממה למשך שבעת ימי השבוע, ללא יוצא מן הכלל.
  • סיור ואיתור - מוקד אזעקה מספק שירותי סיור באזורים בהם מותקנות מערכות אזעקה. במהלך הסיור יגיעו שני אנשי צוות ברכב המוקד ויוודאו כי השטח נקי וכי אין תקלה או בעיה מהותית במקום בו מותקנת האזעקה. אם מתגלית תקלה, היא תתוקן במיידי.
  • תכנון - מוקד אזעקה מבצע תכנון לקראת התקנת מערכות אזעקה.
  • התקנה - מוקד אזעקה מציע התקנה מקצועית של מערכות האזעקה על פי דרישות הלקוח.
 

לא רק פריצות

מוקד אזעקה מציע למגוון הלקוחות, הן הפרטיים והן העסקיים מיני פתרונות העשויים להגן על העסק או הבית בזמן שריפה. מוקד אזעקות מתקין ללקוחות מערכות לגילוי אש המסייעות לנו להימנע מנזקים כבדים, אם במחסני החברה או אם בביתנו המרוהט בטוב טעם. גלאי העשן מזהה עשן ומתריע בפני בעלי הבית כי עלולה להתפשט שריפה על ידי צפצוף המערכת. הצפצוף עצמו מתחיל גם במוקד האזעקות ולדרך יוצא צוות מטעם המוקד וזאת על מנת לבדוק את מקום האירוע. לחצני מצוקה מסופקים גם הם על ידי מוקד אזעקות- לחצני המצוקה נחוצים ונכונים בעיקר עבור האוכלוסייה המבוגרת אשר אינה יכולה להרשות לעצמה לקחת סיכון ולבזבז את זמנם בעת הצורך.

 

הטכנולוגיה כבר כאן

כל המערכות אשר מגנות על ביתנו או העסק שלנו, יכולות להתחבר אל טלוויזיות במעגל סגור או אל הרשת האינטרנטית. הטלוויזיות יכולות להיות בפיקוח של צוות המוקד ובמקביל יכולות הטלוויזיות להתחבר אל לובי הבניין בו יושב השומר ומפקח על המתרחש.

 

סיכום

מוקד אזעקה מתאים לכל בית אב, שטח פתוח או מקום עבודה. דרך מוקד אזעקה ניתן לרכוש שרותי אזעקה, טלוויזיה במעגל סגור, התקנת גלאי אש, סיור של צוות מקצועי באזור בו מותקנת אזעקה ועוד. מוקד אזעקה משתלם לכל מי שמעוניין למזער נזקים עתידיים בעסק שלו, בבית או בשטח שברשותו.
רשימה מפורטת של מומחים בתחום תוכלו למצוא במערכת סינונים מתוחכמת לאיתור מערכות אזעקה.

 

>>בואו להתעדכן במחירון אזעקה - מערכות.
>> בואו לדבר על זה בפורום מערכות אזעקה


 
חזרה לרשימת המאמרים בנושא מערכות אזעקה ואבטחה
האם המאמר עזר לך?