מתנות פרסום

מתנות פרסום הן מתנות, שחברה או עסק מעניקים ללקוחות בכדי לפרסם את עצמם. מתנות אלו, לרוב מוענקות לקהל יעד ספציפי, אם מדובר בלקוחות חברה לכרטיס אשראי מסוים, או בלקוחות של רשת קניות מסוימת וכן הלאה.
כניסה לרשימת ספקים ובעלי מקצוע בסיווג מוצרי פרסום

מתנות פרסום

מתנות פרסום הן מתנות, שחברה או עסק מעניקים ללקוחות בכדי לפרסם את עצמם. מתנות אלו, לרוב מוענקות לקהל יעד ספציפי, אם מדובר בלקוחות חברה לכרטיס אשראי מסוים, או בלקוחות של רשת קניות מסוימת וכן הלאה.

 

מתנות פרסום- כיצד אפשר לקבל אותן?

דרך אחת להפוך לקוח לקבוע, היא לתת לו יחס חם ולהעניק לו מתנות באירועים אישיים ובחגים. למשל, חברת ביטוח השולחת לנו ביום ההולדת כרטיס ברכה עם פנייה אישית ומתנה קטנה, רשת קניות המעניקה לכל חבריה שובר מתנה חינם ועוד. חברה המעוניינת לקדם מוצר חדש, תעניק ללקוחות את המוצר במתנה להתנסות ראשונית. מתנות פרסום הן שיטת השיווק היעילה ביותר. שיטת שיווק זו מוכיחה את עצמה מחדש בכל פעם במשך שנים. המתנה בחינם מושכת את הלקוחות להתעניין ולקנות.

 

מתנות פרסום- מתנות לעובדים

חברות רבות, מעניקות לעובדיהן מתנות באירועים שונים. לרוב, המתנות נושאות את לוגו החברה או הסבר על השירות והמוצרים שלה. לעיתים, חברות אלו מפיצות בקרב העובדים, מוצרים חדשים כמתנה. שיטת שיווק זו ידועה שכן העובדים, שישתמשו במוצרים, יפגשו אנשים או משפחה, וכך המוצר יחשף לעוד ועוד לקוחות פוטנציאליים. שיטת שיווק זו התפתחה בשנות ה-40, כאשר מייסד של חברת שיווק רב שכבתי החל לתת הרצאות על מוצרי חברה שייצרה ויטמינים ולחלק את מוצריה, כמתנות לאנשים שונים. מתנות פרסום אלו זכו לתהודה גדולה בקרב אותם אנשים וחבריהם ואחוזי המכירות עלו בצורה משמעותית.

 

מתנות פרסום- סוגי מתנות

ועל מתנות פירסום מתנות פרסום חברה- כאשר חברה משיקה קו מוצרים חדש, לעיתים, היא נותנת לעובדיה בחינם את מוצרי החברה, דבר המפרסם את המוצר. מתנות אלו הן המתנות היעילות ביותר, שכן הן משווקות בצורה הטבעית ביותר על ידי חשיפה לחבריו של העובד וקרוביו.

 

מתנות פרסום לחגים- חברות רבות מעניקות לקהל הלקוחות הקבועים שלהן, טעימה של מוצרים חדשים, על ידי הענקת מתנות פרסום חינם לחגים שונים. על ידי כך, המוצרים החדשים זוכים לפרסום הטוב ביותר, שכן הם ניתנים בחינם, ולעיתים הלקוחות הקבועים מרוצים מהמוצר, ומחליטים לרכוש אותו גם בהמשך. לרוב מדובר על מוצר המשמש לתקופת זמן מוגבלת כמו בושם, דיאודורנט ועוד.

 

מתנות פרסום לקהל הרחב- לעיתים אנו נתקלים במתנות פרסום קטנות, המגיעות יחד עם המנוי שלנו לעיתון.

רשימה מפורטת של מומחים בתחום תוכלו למצוא במערכת סינונים מתוחכמת לאיתור בעלי עסק למכירת מוצרי פרסום.

 

>>בואו להתעדכן במחירון מוצרי פרסום מעודכן.

 
חזרה לרשימת המאמרים בנושא מוצרי פרסום
האם המאמר עזר לך?