כתבות ומידע בנושא שמירה ואבטחה

מאת: מערכת דפי זהב
המדריך המלא לבחירת חברת אבטחה
חברות אבטחה מספקות מגוון רחב של שירותים לאנשים פרטיים ובעיקר למוסדות. אז מתי אנחנו באמת צריכים אותם? ומה נדרש מהן כדי לאפשר לנו לעבוד, ללכת או לישון בראש שקט?
 
 
 
מאת: מערכת דפי זהב
חברות אבטחה
בישראל, פועלות כיום חברות אבטחה רבות המציעות קשת רחבה של שירותים. ישנן גם חברות המציעות, בנוסף לשירותי האבטחה גם שירותי ניקיון, שירותי אחזקה ועוד. אז מהו בעצם ההבדל בין חברות שמירה לחברות אבטחה- כל זאת במאמר שלפניכם.
 
 
 
מאת: מערכת דפי זהב
חברות שמירה
בישראל פועלות כיום חברות שמירה רבות המספקות קשת רחבה של שירותי אבטחה ושמירה, ומקרים רבים, גם שירותים נוספים, כגון שירותי ניקיון ואחזקה. שירותיהן של חברות שמירה הינם מגוונים ונעים, החל משמירה במוסדות ובעסקים, דרך שמירה באירועים ועד לשירותי שמירה קהילתית. מי צריך את זה ולמה כדאי לשים לב בעת שכירת שירותי שמירה? נדון בכל זאת ועוד במאמר זה.
 
 
 
מאת: מערכת דפי זהב
שירותי אבטחה
שירותי אבטחה, בימינו, הינם כורח המציאות, ובייחוד נכון הדבר בישראל. כל מוסד ועסק המעוניין להגן על נכסיו, על עובדיו ועל לקוחותיו נדרש לפנות לקבלת שירותי אבטחה. אז אילו שירותי אבטחה מציעות לנו חברות האבטחה ומה מסתתר מאחורי התחום החשאי של "אבטחת אישים"- כל זאת במאמר שלפניכם.
 
 
 
מאת: מערכת דפי זהב
מאבטחים
צעירים רבים, כיום, המסיימים את שירותם הצבאי, פונים לעבוד במקצועות האבטחה והשמירה. הדבר נכון לגברים ולנשים, כאחד. לעבודה בתחום יתרונות וחסרונות רבים, אך לעתים קרובות היא מהווה מעין תחנת ביניים בדרך לחיים האזרחיים. אז מה נדרש כדי להיות מאבטח או שומר והאם כדאי לעסוק בתחום?
 
 
 
מאת: מערכת דפי זהב
מוקד אבטחה
מוקד אבטחה הינו אמצעי האבטחה היחיד אשר יכול לספק מענה פנים מול פנים לנושאי אבטחה ובטחון, מבלי להעסיק מאבטחים צמודים. מתי כדאי לנו לפנות לשירותי מוקד האבטחה ומהן יתרונותיו וחסרונותיו- במאמר שלפניכם.