נוטריון בראשון לציון

 • עו"ד ונוטריון יעקב רוזנשיין

  עו"ד ונוטריון יעקב רוזנשיין

  יעקב רוזנשיין הוא עו"ד ונוטריון המספק שירותים ייעוץ וייצוג משפטיים וכן שירותים
  נוטריוניים שונים. עו"ד יעקב רוזנשיין הקים את המשרד בשנת 1991, והוא משמש נוטריון משנת 2005. עו"ד רוזנשיין מספק שירותים נוטריוניים בעברית ובאנגלית בהם אימות חתימה, אימות תרגומים ותצהירים, הסכמי ממון וצוואות, ייפויי כח של בנקים למשכנתאות ושל חברות קבלניות ועוד. המשרד נמצא בראשון לציון והוא מקפיד על מתן שירות מקצועי ויסודי לכל לקוח.

 • 5

  2 חוות דעת כתוב חוות דעת

 • רוטשילד 106, ראשון לציון

 • עו"ד ונוטריון קרייטר אילן

  עו"ד ונוטריון קרייטר אילן

  עורך דין אילן קרייטר משמש נוטריון מהשורה הראשונה מזה עשרות שנים. הוא מעניק
  שירותים מגוונים בתחום, לרבות: ייפוי כוח נוטריוני, אישור נוטריוני לתרגום מסמכים ותרגום תעודות, אישור הסכמים וצוואות, אישור הסכמי ממון, חתימה על תצהירים ועוד. השירותים ניתנים במקצועיות המקסימלית, תוך התאמה מלאה לצרכי הלקוחות ובמחירים הוגנים לכל הדעות. משרדו של אילן קרייטר ממוקם בבת ים, והוא מעניק את שירותיו עבור תושבי העיר, תושבי גוש דן והסביבה.

 • 5

  5 חוות דעת כתוב חוות דעת

 • רוטשילד 10, בת ים

  (נותן שירות בראשון לציון)

 • ודים וולוך עו"ד נוטריון ובורר

  ודים וולוך עו"ד נוטריון ובורר

  תרגום רוסית/אוקראינית - יפוי כח מתמשך

  ודים וולוך עו"ד ונוטריון, תרגום
  נוטריוני (עברית/אנגלית/רוסית/אוקראינית) מספק את כל סוגי האישורים הנוטריונים תוך מתן שירות מקצועי, אדיב ומהיר. טל: 054-7555209, E-mail: advvadim@gmail.com כתובת נוספת: שדרות לכיש 3 קרית גת ** אימות חתימה, כגון: - לייפוי כוח בנק למשכנתאות. - לייפוי כוח לפעולות של עורך דין, למשל: ברכישת דירה חדשה מקבלן. - לייפוי כוח כללי או ספציפי (אדם מוגבל, שוהה בחו"ל). - אישורי נוטריון על אימות חתימה בכל נושא אחר, למשל: הסכמה להוצאת ילד לחו"ל . ** תרגום נוטריוני (עברית/אנגלית/רוסית/אוקראינית), כגון, - תעודות תואר בוגר אוניברסיטה, תעודות בגרות, מקצוע, מוסד אקדמאי, תעודת פטירה, תעודת לידה, תעודת נישואין, מסמכי גירושין, תעודת שחרור מצה"ל, חוזים והסכמים, רישיון עסק, החלטות של חברה, שותפות, וכיו"ב, מסמכים עסקיים, רישיון נהיגה, תעודה רפואית, תעודת זהות, דרכון, צוואה, פסק דין, הסכם ממון, ייפוי כוח וכו'. אישור נוטריוני להצהרת מתרגמן לשפות אחרות. תצהירים נוטריונים. אימות הסכם ממון טרום נישואין ע"י נוטריון. אישור עשיית צוואה בפני נוטריון (צוואה נוטריונית). אישור העתק למסמכים שונים. אישורי חיים. שירות נוטריון למסמכים לחו"ל לצורך אישורי אפוסטיל. ? אישורי נוטריון ניתנים במהלך כל ימי השבוע (כולל ביום שישי), בתאום טלפוני מראש. ? ניתן לקבל שירותי נוטריון גם מחוץ למשרדי (בבית הלקוח, במשרדו, בבית חולים, בבית אבות וכו' ? תעריפי אישורים נוטריונים נקבעים ע"י משרד המשפטים צוואות, ירושות, הסכמים ועוד

 • 5

  1 חוות דעת כתוב חוות דעת

 • צמרות 15, לוד

  (נותן שירות בראשון לציון)

 • עו"ד ונוטריון חן גינסברג

  עו"ד ונוטריון חן גינסברג

  עורך דין חן גינסברג משמש גם נוטריון מוסמך, המציע במסגרת משרדו בראשון לציון שורה
  ארוכה של שירותים נוטריוניים. סל השירותים בתחום הניתן במשרד כולל בתוכו, בין השאר: אישור ייפוי כוח נוטריוני, אימות חתימה, תרגום מסמכים ואישור נכונות תרגום, שירותי אפוסטיל, אישור נוטריוני של צוואות, אימות תצהירים וכיוצא בזה. השירות ניתן על פי כל התקנות הנדרשות בתחום בישראל ובהתאם לתעריפים שקבע משרד המשפטים. משרד עורכי דין חן גינסברג מתחייב להעניק ללקוחותיו את השירות בפרק הזמן המינימלי ובמקצועיות ללא פשרות. היחס שניתן ללקוחות חם ואישי, כאשר אנשי המשרד מלווים אותם לכל אורך הדרך.

 • אין חוות דעת

  היה הראשון לדרג

 • גלילי ישראל 3, ראשון לציון

 • עו"ד ונוטריון משה כדריה

  עו"ד ונוטריון משה כדריה

  עורך דין משה כדריה משמש נוטריון מורשה מאז 1999. משרדו, הממוקם בראשון לציון,
  מעניק את כל השירותים הנדרשים בתחום: תרגום נוטריוני של מסמכים, תרגום משפטי, אימות תרגום, אימות חתימה, תצהיר נוטריוני, אישור חיים או צוואות, אימות העתק מתאים למקור, אישור אפוסטיל ועוד. המשרד מעניק אישור נוטריוני בשפה העברית, כאשר קיימת אפשרות למתן האישור גם בשפה האנגלית, ללא תשלום נוסף. המשרד מעניק ללקוחותיו פתרונות בהתאמה אישית מלאה ומלווה אותם לכל אורך הדרך. המשרד מפיק בלעדית מחירון מפורט של שירותים נוטריוניים, כאשר המחיר שווה לכל נפש.

 • 5

  4 חוות דעת כתוב חוות דעת

 • רוטשילד 34, ראשון לציון

 • עו"ד ונוטריון עמיחי זילברברג

  עו"ד ונוטריון עמיחי זילברברג

  נוטריון מוסמך המעניק שירותים מגוונים

  עו"ד עמיחי זילברברג הינו נוטריון
  מקצועי, ובמשרדו ניתן לקבל את כל סוגי השירותים הנוטריוניים, לרבות: ייפוי כוח נוטריוני, אישור העתק נאמן למקור, תצהיר נוטריוני, תרגום מסמכים, אימות חתימה על מסמכים, אישור נוטריוני לצוואה ועוד. משרד עורכי דין של עמיחי זילברברג ממוקם בראשון לציון ופועל משנת 1964, כאשר כל השירותים הנוטריוניים ניתנים במחירים התואמים את תקנון הנוטריונים בישראל. כל הלקוחות נהנים משירות מקצועי, מהיר וענייני.

 • אין חוות דעת

  היה הראשון לדרג

 • עין הקורא 10, ראשון לציון

 • גדליה-בוזגלו, משרד עורכי דין ונוטריון

  גדליה-בוזגלו, משרד עורכי דין ונוטריון

  מחפשים שירותי נוטריון? גדליה-בוזגלו, משרד עורכי דין ונוטריון בראשון לציון, ישמח
  להעניק לכם את הסיוע החשוב הזה. המשרד מספק את מעטפת שירותי הנוטריון הרחבה ביותר, הכוללת אישור העתק נאמן למקור, תרגום נוטריוני של מסמכים, אימות חתימה על מסמכים, ייפוי כוח נוטריוני, צוואה נוטריונית ועוד. כל עבודה נעשית בצורה יסודית וחסרת פשרות, תוך היכרות עם לשון החוק והדרישות שהגדיר משרד המשפטים. דגש נוסף הוא על מתן השירות בזמינות הגבוהה ביותר האפשרית, מתוך ידיעה שזמנם של הלקוחות לעיתים יקר מכל.

 • אין חוות דעת

  היה הראשון לדרג

 • הרצל 63, ראשון לציון

 • עו"ד פדריקו קריסטל

  עו"ד פדריקו קריסטל

  תרגומים חתימות ואישור נוטריון בכל השפות

  עורך דין פדריקו קריסטל עוסק בעריכת דין
  מעל 45 שנים ומוסמך לשמש כנוטריון. שירותי נוטריון בספרדית אנגלית ועברית שליטה מלאה בספרדית ואנגלית כשפת אם, המאפשרת היכרות עם דקויות השפה וניבים שונים המדוברים ונהוגים בספרד ומדינות אמריקה הלטינית. קהל הלקוחות הינו מגוון, החל מייצוג לקוחות דוברי ספרדית ואנגלית וכלה בלקוחות ישראלים, הנעזרים בשירותיו המשפטיים מול גופים וחברות במדינות דוברות ספרדית ואנגלית. משרדו של עו"ד פדריקו קריסטל עובד בשיתוף פעולה עם משרדי עורכי דין בספרד ובחלק ממדינות אמריקה הלטינית. כמו כן, גם עם חברות ישראליות בתחומים שונים. רשת פריסה רחבה של אנשי מקצוע במדינות שונות מסייעת ללקוחות באחוזי הצלחה גבוהים בעסקאות עם שותפים של לקוחות במקומות השונים. ניתן שירות תרגום מסמכים מכל שפה לכל שפה עם אחריות+אישור נוטריון רסמי תחומי התמחות: - תרגום מסמכים מכל לכל שפה ואישור נוטריוני של התרגום - כתיבת צוואות - מימוש צוואות - ייפוי כוח - טיפול בצו קיום צוואה מכל המדינות - בישראל, טיפול משפטי לקבלת ירושה כאשר לא קיימת צוואה - טיפול מלא של תיק רילוקיישן, (Relocation לכל מדינה בעולם. הטיפול כולל: ייעוץ, תרגום, הכנה והנפקת אישור נוטריוני של כל המסמכים הנדרשים על ידי הרשויות לתהליך רילוקיישן של העובד ומשפחתו. דוגמאות למסמכים נפוצים וחיוניים: תעודות השכלה, ציונים, תעודת נישואים, תעודות לידה ועוד. נשמח לעמוד לשירותכם בכל שאלה או בקשה

 • אין חוות דעת

  היה הראשון לדרג

 • הרצל 65, ראשון לציון

 • יאיר כהן - עו"ד ונוטריון

  יאיר כהן - עו"ד ונוטריון

  נוטריון בפרסית,עברית, אנגלית במרכז ראשון

  מחפשים לקבל שירותי נוטריון? משרד עורכי
  דין יאיר כהן ושות', הממוקם במרכזה של ראשון לציון, ישמח להעניק לכם אותם. המשרד מציע את כל סוגי שירותי הנוטריון המוענקים בישראל, על פי חוק, ובשפות עברית, אנגלית ופרסית: בין השאר, מדובר כאן על עריכת ותרגום מסמכים משפטיים או עסקיים, תרגיום אישורי הסכמים, ייפוי כוח נוטריוני, אימות חתימה על מסמכים, צוואה נוטריונית ועוד. הניסיון רב השנים של יאיר כהן והצוות המקצועי במשרדו, יחד עם היכרות מקסימלית עם התחום, מביאים למענה הניתן ללא דופי. המשרד שם דגש על יושר מקצועי ואמינות, כאשר השירות שמקבלים הלקוחות איכותי ומהיר.

 • 5

  5 חוות דעת כתוב חוות דעת

 • הצג טלפון

  עין הקורא 10, ראשון לציון

 • עו"ד ונוטריון נאוה לבר

  עו"ד ונוטריון נאוה לבר

  עו"ד נאוה לבר מעניקה את כל השירותים הנוטריוניים הדרושים ללקוח, לרבות: תרגומים
  נוטריוניים, אישור תעודות, אישור אפוסטיל, אישור הסכמים, אימות חתימה, אישור נאמן למקור ועוד. היא מקפידה על מתן יחס אישי ואדיב לכל לקוחותיה, והיא ידועה במקצוענותה הגבוהה. משרדה של עו"ד לבר ממוקם במרכז העיר ראשון לציון, והגישה אליו נוחה הן ברכב פרטי והן בתחבורה ציבורית. בנוסף לשירותי נוטריון, עו"ד לבר עוסקת בדיני מקרקעין ומייצגת את לקוחותיה בבתי המשפט.

 • אין חוות דעת

  היה הראשון לדרג

 • רוטשילד 55, ראשון לציון

 • אלה מז'נסקי - עו"ד ונוטריון

  אלה מז'נסקי - עו"ד ונוטריון

  אלה מז'נסקי - נוטריון מספקת את כל שירותי הנוטריון בשפות עברית, אנגלית, רוסית
  ואוקראינית. בין שירותי המשרד: אימות חתימות, הסכמי ממון, צוואות, הצהרות חיים וייפויי כוח, תרגום נוטריוני, תצהיר נוטריוני, מתן אישור העתק נאמן למקור ומתן אישור אפוסטיל. נשמח לעמוד לשירותכם במקצועיות, ביעילות ובאדיבות תוך הקפדה על מתן יחס אישי לכל לקוח מלקוחות המשרד. המשרד ממוקם בחולון ועומד לשירותכם בימים א'-ה'.

 • 5

  1 חוות דעת כתוב חוות דעת

 • סוקולוב נחום 86, חולון

  (נותן שירות בראשון לציון)

 • ורמאן אירינה עוד' ונוטריון

  ורמאן אירינה עוד' ונוטריון

  מחפשים שירותי נוטריון ברוסית? משרד נוטריונים של עו"ד ונוטריון ורמאן אירינה
  מלווה אתכם בהליכים הנדרשים בשירותי נוטריון בשפות אנגלית, רוסית, אוקראינית ועברית. המשרד מספק ייפוי כוח נוטריוני, אימות חתימות, תרגומי מסכמים והסכמים, תצהירים נוטריונים, אישור אפוסטיל, שירות בתחומי דיני ירושה, הסכמי מכר, התרת נישואין והסכמי ממון, מתן אישורים על מסמכים ותעודות ועוד. המשרד ממוקם בראש לציון ומתחייב לשירות מקצועי, אמין ויעיל.

 • אין חוות דעת

  היה הראשון לדרג

 • הצג טלפון

  תרמ"ב 13, ראשון לציון

 • עו"ד נוטריון דליה בם

  עו"ד נוטריון דליה בם

  עורכת הדין דליה בם מספקת מזה שנים שירותי נוטריון ברמה מקצועית ללא פשרות. במשרד
  העצמאי שלה, הממוקם בראשון לציון, ניתנים כל השירותים הנדרשים בתחום: תרגום נוטריוני של מסמכים, אימות חתימה, תצהיר נוטריוני, אישור העתק נאמן למקור, ייפוי כוח נוטריוני, אישור אפוסטיל ועוד. לדליה בם כל הידע הדרוש למתן המענה על פי התקנות הנדרשות בתחום (המחירים למשל הם כפי שנקבע על ידי משרד המשפטים) ובזמינות גבוהה. דלת המשרד פתוחה עבורכם לכל שאלה או בקשה, כשדליה בם תשמח לקבוע אתכם פגישת היכרות ראשונית.

 • אין חוות דעת

  היה הראשון לדרג

 • רוטשילד 35, ראשון לציון

 • דוד טובול משרד עו"ד ונוטריון

  דוד טובול משרד עו"ד ונוטריון

  עורך הדין דוד טובול הוא גם נוטריון מוסמך, המעניק את שירותיו במסגרת משרד עצמאי
  בראשון לציון. המענה שמספק המשרד כולל שירותי נוטריון בעברית ובאנגלית, לרבות תרגום מסמכים, חתימת נוטריון, ייפוי כוח נוטריוני, אישור העתק נאמן למקור, חתימת אפוסטיל ועוד. עורך הדין דוד טובול, יוצא פרקליטות המדינה ומשרד המשפטים, משתמש בידע המקצועי הרחב שלו כדי לבצע כל פעולה על פי הספר, במסירות וביעילות. אתם מוזמנים לפנות אליו בכל שאלה או בקשה, לתאם פגישת ייעוץ ראשונית ולקבל את השירות הנוטריוני בזמינות גבוהה.

 • אין חוות דעת

  היה הראשון לדרג

 • הרצל 52, ראשון לציון

 • פרוטוקול בע"מ

  פרוטוקול בע"מ

  פרוטוקול בע"מ מעסיקה מומחי תרגום בשלל שפות, אשר יספקו לכל לקוח שירותי תרגום
  סימולטני, תרגום של אתרי אינטרנט, תרגום סימולטני, תרגום מסמכים מקצועי, תרגום תעודות, רישום פרוטוקולים, תרגום מסמכים טכניים, תרגום חוברות וקטלוגים ועוד. אנשי פרוטוקול הם אנשי מקצוע מנוסים אשר מבטיחים תרגום מדויק עד רמת הפסיק והנקודה - ובמגוון גדול מאוד של שפות. נבצע עבורך כל משימת תרגום תוך עמידה קפדנית בלוח הזמנים שנקבע מראש.

  מחירון
 • 4.5

  10 חוות דעת כתוב חוות דעת

 • דרך מנחם בגין 116, תל אביב

  (נותן שירות בראשון לציון)

מידע על נוטריון

חזור מעלה