פסיכולוגים

 • ד"ר שאול ליבנה

  ד"ר שאול ליבנה

  ד''ר שאול ליבנה הוא פסיכולוג מהשורה הראשונה, המחזיק בהכשרה מקיפה: הן כפסיכולוג
  קליני והן כפסיכולוג חינוכי. ד''ר ליבנה הוא בוגר לימודי פסיכולוגיה קלינית מטעם אוניברסיטת עיריית ניו יורק, הקורס לפכיסותרפיה של המכון הפסיכואנליטי ובעל ניסיון של עשרות שנים בבתי חולים לבריאות הנפש ובמוסדות אחרים. מזה יותר מעשרים שנה שהוא מעניק טיפולים פרטיים עבור יחידים, זוגות או משפחות, וזאת במסגרת קליניקה פרטית בתל אביב. הטיפולים ניתן עבור מגוון רחב של בעיות ותרחישים, כאשר בכל מקרה נבחרת הגישה או הגישות המתאימות ביותר.

 • אין חוות דעת

  היה הראשון לדרג

 • עמנואל הרומי 6, תל אביב

 • דיר לילי ייעוץ פסיכולוגי בצ'ט אונליין

  דיר לילי ייעוץ פסיכולוגי בצ'ט אונליין

  ** הייעוץ הפסיכולוגי באינטרנט משנה את החיים לטובה ולא צריך להיות יקר** מחפשים
  פסיכולוג? פעם, היה צריך לקבוע עם הפסיכולוג שבוע מראש, לנסוע אליו שעה, לשלם עבור שעת טיפול יקרה, לקבוע לשבוע הבא ולחזור הביתה - עוד שעה נסיעה. היום זה לא עובד יותר ככה. היום אפשר לדבר עם פסיכולוג בצ'ט באינטרנט כי ככה זה עובד היום. מודל הטיפול הזוכה להצלחה חסרת תקדים בארה"ב הגיע עכשיו לישראל. האתר דיר לילי, ייעוץ פסיכולוגי בצ'ט אונליין, (dearlili.com) מביא את כל היתרונות של הפסיכולוגיה עד אליך הביתה. במקום ובזמן הנוחים לך ביותר. הייעוץ, הליווי והתמיכה נעשים בידי פסיכולוגים ומטפלים בעלי תואר שני ומעלה, יום יום, במשך חודש ימים! והמחיר...? 560 ש"ח בחודש, מחיר שווה לפגישה אחת בקליניקה! המטרה של דיר לילי היא להנגיש את הייעוץ הפסיכולוגי לציבור רחב ככל האפשר במחיר שווה לכל נפש האם הטיפול באינטרנט יעיל? מחקרים רבים מראים זאת שוב ושוב: הייעוץ הפסיכולוגי באינטרנט הוא כלי יעיל מאוד. ואף יותר מזה. מחקרים מצאו שפסיכותרפיה באמצעות האינטרנט טובה כמו, אם לא טובה יותר, מאשר התייעצות פנים אל פנים (אוניברסיטת ציריך). איך זה עובד? בסיום ההרשמה באתר אחד המטפלים של 'דיר לילי' יתחיל איתך בשיחה בתוך דקות ספורות. מכאן הכל יזרום בקלות. צריך לנסות כדי להיווכח. מגיעות לך 10 הודעות התנסות חינם עד לשלב התשלום. לאחר התשלום (560 ש"ח לחודש ימים) השיחה בצ'ט חי נמשכת עוד 45 דקות. בסיום שיחת ההיכרות, את/ה מוזמנים לשתף את המטפל במה שקורה לך, אפילו יום-יום באמצעות הודעות שמשאירים למטפל. המטפל קורא את ההודעות, ומתייחס לדברים פעם אחת ביום. בשעת משבר גם פעמיים ביום. הייעוץ הינו דיסקרטי - איש לא יידע על כך ואנונימי - גם המטפל אינו יודע מי את/ה. בידיך להחליט מתי וכמה לשתף את המטפל. חשוב לנו שמערכת היחסים בינך ובין המטפל שלך תהיה אישית, פשוטה, ישירה. אנחנו ב'דיר לילי' תמיד נהיה שם בשביל לתמוך בשניכם. באילו מקרים אנחנו מטפלים? בכל המקרים. דיכאון, חרדה, פחד, דאגה, מתח, פוביה, התמכרות, הפרעות אכילה ועוד. זוגיות, הריון, ייעוץ להורים, התפתחות הילד, מתבגרים, קשיים חברתיים, אלימות במשפחה, אובדן ושכול, בעיות בעבודה, זהות מינית, טראומה ועוד. 11 היתרונות של שירות הייעוץ של דיר לילי: אתה הלקוח זוכה למענה מיידי, ברגע ההרשמה לאתר אתה הלקוח מקבל מאיתנו 10 הודעות חינם - כדי לתת לו להתנסות בשירות. אתה הלקוח מקבל מאיתנו שיחת צ'אט חי ראשונה בת 45 דקות אתה הלקוח מקבל נגישות יום-יום אל המטפל שלו למשך חודש שלם. אתה הלקוח זוכה לתמיכה, ייעוץ וליווי מאנשי מקצוע (לא מתנדבים) אתה הלקוח נהנה מדיסקרטיות וסודיות מוחלטים אתה הלקוח נהנה מאנונימיות (המטפל מכיר אותו בשם המשתמש שבחר) אתה הלקוח מקבל את השירות במקום ובזמן המתאימים לו ביותר. אתה הלקוח חוסך בהוצאות כספיות נילוות כמו זמן נסיעה, מחיר נסיעה או חניה אתה הלקוח מקבל תשומת לב ברגע שבו הוא זקוק לו ביותר. ללא המתנה של שבוע לפגישה אתה הלקוח מקבל את השירות במחיר ללא תחרות.

 • אין חוות דעת

  היה הראשון לדרג

 • חביב אבשלום 4, תל אביב

 • יהודית רובינשטיין פסיכולוגית ופסיכותרפיסטית קלינית

  יהודית רובינשטיין פסיכולוגית ופסיכותרפיסטית קלינית

  מכון פ.י.ה, בהנהלת יהודית רובינשטיין, פסיכולוגית ופסיכותרפיסטית קלינית, הינו
  מכון ייחודי באזור הצפון אשר מספק שירותי פסיכולוגיה, ייעוץ והדרכה תחת קורת גג מקצועית אחת ומציע, זה למעלה משני עשורים, מבחר טיפולים קליניים פרטניים, זוגיים ומשפחתיים. המכון משלב טיפולים קליניים ומאפשר במקביל ביצוע מעקב פסיכיאטרי וקבלת טיפול תרופתי באמצעות רופא פסיכיאטר בכיר. בין הנושאים המטופלים במכון: חרדות, טראומות, משברים, מצבי מעבר, שיפור תפקוד וביצועים, בעיות בזוגיות, תוקפנות, קשיי התנהגות, חרדות ועוד בקרב ילדים, הדרכת הורים ועוד. נשמח לעמוד לשירותכם במקצועיות, באמינות ובדיסקרטיות מלאה!

 • אין חוות דעת

  היה הראשון לדרג

 • מגדל 1, קריית טבעון

 • אבי סוויסה - מכון ממדים

  אבי סוויסה - מכון ממדים

  אנו במכון ממדים מאמינים בגישות טיפול המשלבות בין ניסיון קליני, ידע תיאורטי עשיר
  וממצאים מחקריים עדכניים. את הטיפול אנו בוחרים בהתאם לצרכים הייחודיים של המטופלים שמגיעים אלינו. במכון ממדים ניתן לקבל שירותי אבחון, ייעוץ וטיפול במגוון נושאים מתחומי הפסיכולוגיה והפסיכיאטריה. השירות ניתן עבור כל הגילאים, כולל: ילדים, מתבגרים, ואנשים מבוגרים. במרכז נותנים ייעוץ זוגי ומשפחתי, הדרכת הורים, טיפול נפשי קוגניטיבי והתנהגותי ועוד. בין היתר, ניתנים טיפולים בגישת הפסיכותרפיה הדינמית, טיפולים קצרי מועד וממוקדים, טיפולי דמיון מודרך ועוד.

 • אין חוות דעת

  היה הראשון לדרג

 • העצמאות 85, אשדוד

 • עדנה סטיר - פסיכולוגית

  עדנה סטיר - פסיכולוגית

  עדנה סטיר - פסיכולוגית עוסקת בתחום זה כבר למעלה מ-30 שנים, ומחזיקה בניסיון רב
  בפסיכולוגיה קלינית, בפסיכולוגיה חינוכית ובפסיכולוגיה רפואית. היא מקיימת טיפולים עמוקים ומהירים ומציעה מענה איכותי במקרים של מצבי לחץ ומצוקה. עדנה משלבת בין כמה גישות טיפול ומתאימה את הגישה אל המטופל. היא מחזיקה בתואר שני בפסיכולוגיה, נמנית עם בוגרי החוג לפסיכולוגיה באוניברסיטת בר אילן ומנהלת קליניקה פרטית בפתח תקווה.

 • אין חוות דעת

  היה הראשון לדרג

 • יעל רום 6, פתח תקווה

 • דלי קולמן חבר

  דלי קולמן חבר

  דלי קולמן-חבר היא פסיכולוגית קלינית בכירה ומדריכה לפסיכותרפיה ולאבחון, המטפלת
  במתבגרים ובמבוגרים - במידת הצורך גם בתוספת הדרכת הורים ובני זוג. ברשותה סל כלים פסיכולוגיים עשיר וניסיון רב במגוון שיטות טיפול, המותאמות באופן אישי לכל פונה על-פי בעייתו/ה, במטרה לסייע באופן הנכון והיעיל ביותר. עם לקוחותיה נמנים גם גופים ציבוריים כמו משרד הביטחון, חברות ביטוח פרטיות ועוד. תחומי עיסוק: ? התערבות ממוקדת סביב נושא / בעיה ? טיפול בזמן משבר ? דיכאון, חרדות ואובססיות ? קשיים רגשיים ? יחסים בינאישיים וזוגיות ? דמוי עצמי, ביטחון עצמי וזהות עצמית ? בעיות סומטיזציה, גוף-נפש ? טיפול אקזיסטנציאלי פילוסופי ? ייעוץ בנוגע למגוון האתגרים והבעיות שהחיים מציבים בפנינו המפגשים מתקיימים בקליניקה הממוקמת ברעות.

 • אין חוות דעת

  היה הראשון לדרג

 • לילך 28, מודיעין-מכבים-רעות

 • אריאל יעקבי לימור- פסיכולוגית קלינית מדריכה

  אריאל יעקבי לימור- פסיכולוגית קלינית מדריכה

  מטפלת במצבי חרדה, דיכאון, משברים הנובעים מאירועי חיים (כמו גירושין, בעיות
  פוריות, פיטורין) וטראומות. מטפלת גם בקשיים הנובעים מגורמים אישיותיים מבניים כמו בטחון עצמי, דימוי עצמי, הפרעות קשב , זהות מינית. הגישה הטיפולית מותאמת לצרכי המטופל ובעיקרה מושתתת על פסיכותרפיה דינאמית בשילוב מרכיבים קוגניטיביים בטיפולים קצרי וארוכי טווח. חיי היומיום בעידן הנוכחי, הלחץ להישגיות, להתאמה לנורמות סביבתיות ובנוסף הקשיים הכלכליים והביטחוניים הם כר פורה להתפתחות מגוון בעיות רגשיות היכולות למצוא מענה בתוך מסגרת טיפולית.

 • אין חוות דעת

  היה הראשון לדרג

 • הצג טלפון

  דרך הראשונים, מודיעין-מכבים-רעות

 • תהילה גיגי הראל - פסיכולוגית קלינית

  תהילה גיגי הראל - פסיכולוגית קלינית

  פסיכולוגית קלינית (מ.ר. 117245). מטפלת במתבגרים מגיל 17 ומעלה ובמבוגרים. מטפלת
  בעיקר בגישה דינמית המתמקדת בתפיסת האדם כמכלול החוויות, הקשרים, הכוחות והקשיים, וכחלק בלתי נפרד מסביבתו. לעיתים, לפי הצורך, משלבת גישות שמתמקדות בסימפטום, כגון CBT. בעלת ניסיון בטיפול בשרות הציבורי, עם אוכלוסיות מכל המגזרים, ביניהן אוכלוסיות עם רקע טראומטי קשה, ולכן מנוסה בטיפולים קצרי טווח וארוכי טווח במגוון רחב של בעיות נפשיות, החל מקשיי מצב רוח וחרדה, קשיים בוויסות רגשי, טראומות מסוגים שונים, ועד קשיים ביחסים בינאישיים, תחושת תקיעות ועוד. כל זאת תוך היכרות והתייחסות לרקע התרבותי, החברתי והמשפחתי של המטופל/ת. מטפלת בקליניקה בתל אביב.

 • אין חוות דעת

  היה הראשון לדרג

 • אחוזת בית 3, תל אביב

 • מרכוס מיכאל (מייקל)

  מרכוס מיכאל (מייקל)

  פסיכותרפיה דינמית לצד היפנוזה רפואית

  מרכוס מיכאל הוא מומחה לפסיכותרפיה
  ולהיפנוזה, וברבים מטיפוליו הוא משלב את שתי הגישות כדי להציע למטופליו את הטיפול הטוב והמדויק ביותר. הטיפולים שמציע מיכאל נעים בין פסיכותרפיה דינמית לבין היפנוזה רפואית, ונחשבים בטוחים ואפקטיביים מאוד. את המפגש הראשון עם המטופל מיכאל מקדיש להיכרות עמו, לניתוח מצבו האישי והנפשי ולגיבוש תכנית טיפולית אשר תתאים לו. מיכאל מציע טיפול בהתמכרויות, בבעיות הקשורות בביטחון העצמי, בהפרעות אכילה, בחרדות ובבעיות בזוגיות ובקשרים. הטיפולים ניתנים גם לדוברי אנגלית.

 • אין חוות דעת

  היה הראשון לדרג

 • האמוראים 7, תל אביב

 • דיאמנט מיכל - פסיכולוגית מומחית

  דיאמנט מיכל - פסיכולוגית מומחית

  מוניטין רב שנים של איכות והצלחה בטיפול

  פסיכולוגית מומחית, טיפול איכותי וממוקד
  בלחץ, משבר, חרדה, דיכאון, משברים זוגיים. מוניטין בינלאומי וניסיון רב שנים, מרצה באונברסיטאות בר אילן ותל אביב. מתמחה במתן טיפולים פסיכולוגים ממוקדים וקצרים, לרבות טיפול זוגי וכן טיפול משפחתי. דיאמנט מיכל היא מורשית משרד הבריאות, בעלת ארבע התמחויות בפסיכולוגיה וכן התמחות בהיפנוזה ומוסמכת בפסיכותרפיה. מעל עשרים שנות ניסיון כפסיכולוגית עם טיפולים איכותיים ומוצלחים. מטפלת בהתמודדות עם לחץ ומשברים, קשיים בדימוי העצמי, ביטחון עצמי, דיכאון, חרדה, מצבי טראומות, מחלות, תאונות, בעיות בחיי הנישואין והזוגיות, בעיות חברתיות ועוד. גישת הטיפול היא גישה שמשלבת שיטות טיפול שונות ומתאימה את הטיפול לסוג הבעיה וצרכי המטופל. הטיפול נעשה באווירה נעימה עם כבוד למטופל. טיפוליה ממוקדים ואיכותיים למבוגרים, למתבגרים ולהורים-ילדים, ומבוצעים בקליניקה באשדוד. בעלת הסמכה לטיפול זוגי ומשפחתי והסמכה גם לטיפול בהיפנוזה.

 • 5

  6 חוות דעת כתוב חוות דעת

 • הצג טלפון

  יוהנה ז'בוטינסקי 20, אשדוד

 • יובל נוס - פסיכולוג

  יובל נוס - פסיכולוג

  טיפולים לכל גיל - מילדים ועד למבוגרים

  יובל נוס - פסיכולוג מנוסה בטיפול בילדים
  ובמתבגרים, כמו גם בהורים לילדים ולמתבגרים. למעשה, ליובל ניסיון בטיפול בכל הגילים: הוא מטפל בילדים ובמתבגרים במרפאה הפסיכיאטרית בבית החולים 'שיבא' תל-השומר, מציע מפגשים לטיפול ולהדרכת הורים לצד הכשרת אנשי מקצוע בגישת 'הסמכות החדשה' של פרופ' חיים עומר, ואף מחזיק בידע ובניסיון רב בטיפול במחלקת המבוגרים בבית החולים הפסיכיאטרי בנס ציונה. ליובל M.A בפסיכולוגיה קלינית והוא מקבל מטופלים גם במרפאה הפרטית שלו בראשון לציון.

 • אין חוות דעת

  היה הראשון לדרג

 • ריב"ל 8, ראשון לציון

 • משאבים-מכון לשירותים פסיכולוגיים, נוירופסיכולוגיים ושיקום

  משאבים-מכון לשירותים פסיכולוגיים, נוירופסיכולוגיים ושיקום

  משאבים-מכון לשירותים פסיכולוגיים, נוירופסיכולוגיים ושיקום הוא מכון המעסיק
  פסיכולוגים ואנשי מקצוע מתחומים שונים ומגוונים. במכון תמצאו אנשי מקצועי המציעים טיפולים פסיכולוגיים לכל הגילאים, טיפול בחדרה, טיפול בדיכאון, טיפול בביופידבק, טיפולי נוירופסיכולוגיה, טיפול בטראומה ובפוסט טראומה, שיקום קוגניטיבי, טיפול בלקות למידה, טיפול בהפרעות למידה ועוד. במכון משאבים אנשי מקצוע מצוינים בעלי ניסיון רב בתחום הפסיכולוגיה והפסיכיאטריה, אשר טיפלו בעברם בעשרות ובמאות חולים הסובלים מבעיות פסיכולוגיות שונות.

 • אין חוות דעת

  היה הראשון לדרג

 • יצחק בן צבי 10, באר שבע

 • אביבה דולב פסיכותרפיסטית מוסמכת

  אביבה דולב פסיכותרפיסטית מוסמכת

  אביבה דולב היא פסיכותרפיסטית פרטנית, זוגית ומשפחתית, בעלת תואר שני, מתמחה
  בטיפול ממוקד וקצר מועד יחסית, מטפלת במבוגרים, צעירים ונוער. אביבה עוסקת בטפול בהפרעות אישיות, חרדות וטראומות, דיכאון, התמכרויות, ביטחון עצמי, לחצים נפשיים, קשיים במערכות יחסים בתוך המשפחה, קשיים בזוגיות ובמציאת זוגיות, משברי גיל, אובדן ושכול, נפגעי נפש, ועוד. הטיפול נועד לטפל בשורש הבעיה ומעניק כלים להתמודדות יעילה, ולעשייה מבורכת עם כוחות מחודשים. לאביבה קליניקה פרטית ושקטה בפתח תקווה. חניה חופשית.

 • 5

  3 חוות דעת כתוב חוות דעת

 • דינוביץ אבשלום 16, פתח תקווה

 • אדוואנס - פסיכולוגיה והתפתחות אנוש

  אדוואנס - פסיכולוגיה והתפתחות אנוש

  ד"ר רות אהרוני היא פסיכולוגית קלינית משנת 1981, רשומה בפנקס הפסיכולוגים (רישיון
  מס' 3354, מדינת אוהיו). אחרי יותר מעשר שנות עבודה בארה"ב, עלתה ד"ר אהרוני לישראל, והיא משמשת כפסיכולוגית התפתחותית בכירה וכמדריכה (רישיון מס' 5298). היא מילאה תפקידים רבים, ובהם: ניהול בית ספר לחינוך מיוחד, והייתה יועצת ופסיכולוגית חינוכית. כמו כן, היא ניהלה את השירות הפסיכולוגי-חינוכי באזור השפלה. ד"ר אהרוני מאמינה בטיפול קצר מועד, שבמהלכו מקנה המטופל הרגלים לחשיבה חיובית וחיפוש פתרונות שמאפשרים סיוע עצמי. השירות הינו אישי ודיסקרטי, וניתן בעברית ובאנגלית.

 • אין חוות דעת

  היה הראשון לדרג

 • רחובות

 • ד"ר אסתר גושן-פסיכולוגית קלינית ויועצת

  ד"ר אסתר גושן-פסיכולוגית קלינית ויועצת

  זקוקים לתמיכה מקצועית? ד"ר אסתר גושן-פסיכולוגית קלינית ויועצת מעמידה לרשותכם
  מערך שירותים מקצועי המיועד לילדים, למתבגרים, למבוגרים ולזוגות ותשמח ללוות אתכם במקצועיות וברגישות לעתיד טוב יותר. ד"ר גושן, פסיכולוגית קלינית ותיקה ומנוסה שמאחוריה למעלה משלושים שנות ניסיון טיפולי, רכשה את הידע המקצועי העומד לימינה באוניברסיטת לונדון, הינה בעלת תואר דוקטור בפסיכולוגיה ותשמח לספק לכם את שירותיה המקצועיים בהתאמה אופטימלית לצרכים הייחודיים שלכם.

 • אין חוות דעת

  היה הראשון לדרג

 • ז'בוטינסקי 17, ירושלים

 • ד"ר אביגיל ינון

  ד"ר אביגיל ינון

  ד"ר אביגיל ינון היא פסיכולוגית קלינית וחינוכית המחזיקה בתואר PH.D בפסיכולוגיה
  מאוניברסיטת תל אביב ומספקת את שירותיה המקצועיים לילדים, לבני נוער ולמבוגרים כאחד באמצעות שיחות ובאמצעות שימוש בפסיכותרפיה, תוך מתן אפשרות למטופל לפרוק את המעיק עליו ותוך חתירה למציאת הפתרון האופטימלי לבעייתו. ד"ר ינון אף חברה בסגל אקדמי בכיר באוניברסיטת בר-אילן במסגרת ביה"ס לחינוך ומרכז איל"ה ומשמשת כמרצה. במקביל, ד"ר ינון מספקת שירותי הדרכה וייעוץ להורים, ביקורי בית, אבחונים פסיכו-דידקטיים ופסיכו-דיאגנוסטיים, שירותי טיפול פסיכולוגי מעל גבי רשת האינטרנט, שירותי הדרכה למטפלים, סדנאות בפסיכולוגיה ועוד והיא תשמח להעניק גם לכם את מיטב שירותיה במקצועיות, בדיסקרטיות וברגישות.

 • אין חוות דעת

  היה הראשון לדרג

 • הגליל 78, גני תקווה

 • ד"ר אביטוב רותם -פסיכולוג קוגנטיבי התנהגותי

  ד"ר אביטוב רותם -פסיכולוג קוגנטיבי התנהגותי

  ד"ר רותם אביטוב הוא פסיכולוג קוגניטיבי-התנהגותי המשמש כמרצה, כחבר-מומחה וכמדריך
  לטיפול ב-CBT מטעם איט"ה. הוא מעניק טיפול בשיטת ה-CBT למבוגרים, מתבגרים, ילדים, משפחות וזוגות במגוון תחומים: הפרעות חרדה ודיכאון, רגישות לדחייה, פוסט-טראומה, OCD, דימוי עצמי נמוך, הדרכת הורים וקשיים בזוגיות. הפגישות עם המטופלים מתקיימות בקליניקה פרטית בדיסקרטיות, באווירה אינטימית ובהתאמה אישית לצורכי המטופל. לד"ר אביטוב תואר דוקטור (Ph.D) מאוניברסיטת בר אילן ותואר שני בפסיכולוגיה קלינית מאוניברסיטת לורנד. בנוסף לעבודתו כמדריך CBT של אנשי מקצוע בבריאות הנפש, הוא מנהל ומרצה במכון מורפיק-מיינדס, מדריך באוניברסיטת בר-אילן ופסיכולוג מטעם עיריית נתניה ובמסגרות פסיכולוגיות בבתי חולים ובמרפאות בארץ ובאירופה ועוד.

 • 5

  9 חוות דעת כתוב חוות דעת

 • שד' בנימין 43, נתניה

 • פסיכולוג קליני בכיר- אריק שפירא

  פסיכולוג קליני בכיר- אריק שפירא

  פסיכולוג קליני בכיר- אריק שפירא מסייע בהתמודדות במצבים נפשיים שונים, כולל
  מורכבים וקשים. אריק שפירא הוא פסיכולוג המאמין במתן טיפולים פסיכולוגיים החותרים להעמקה, ומבוצעים בפרק זמן קצר, לרבות: טיפול זוגי, טיפול בבני נוער וכן טיפול משפחתי. הוא מטפל במצבים קליניים ובהתמודדות במצבים חברתיים, מגיש חוות דעת לבתי משפט וכן חוות דעת פסיכולוגיות קליניות לנהגים ולמשרד הרישוי, ומספק גם ייעוץ פסיכולוגי חד-פעמי. הקליניקות שבהן הוא פועל ממוקמות בגבעתיים ובהוד השרון. לרשותו למעלה מעשרים שנות ניסיון.

 • אין חוות דעת

  היה הראשון לדרג

 • השיקמים 44, הוד השרון

 • יוסף קליינר-פסיכולוג

  יוסף קליינר-פסיכולוג

  יוסף קליינר-פסיכולוג ותיק ומנוסה מוסמך בפסיכולוגיה מטעם אוניברסיטת בואנוס איירס
  ומעמיד לרשות מטופליו מבחר כלים מקצועיים ומחשבתיים, שני עשורים של ניסיון עשיר בישראל ומחוצה לה ומבחר טיפולים רחב המבוסס על גישת הפסיכולוגיה הדינמית. במסגרת שירותיו, קליינר מספק מענה לקשת בעיות והפרעות נרחבת מתחומים מגוונים לרבות דיכאון, חרדות, הורות, זוגיות, משברים, קשיי הסתגלות, אישיות, זהות מינית ועוד תוך מתן אוזן קשבת לצרכיו הייחודיים של כל מטופל ותוך בחירה קפדנית של דרכי ההתמודדות היעילות ביותר במצבו. אם חשוב לכם לקבל מענה מקצועי, איכותי ואישי, קליינר ישמח לעמוד לשירותכם לשביעות רצונכם המלאה.

 • אין חוות דעת

  היה הראשון לדרג

 • שקולניק אהרון 9, רחובות

 • אתרוג - לסביבה רגשית בריאה

  אתרוג - לסביבה רגשית בריאה

  לתיאום פגישה צרו עימנו קשר 0774006006

  אתרוג - לסביבה רגשית בריאה הוא מרכז
  המאפשר לקהל הרחב לקבל מגוון רחב של טיפולים פסיכולוגיים על-ידי מיטב אנשי המקצוע בתחום. במקום ישנו צוות פסיכולוגים ואנשי מקצוע בעל ידע וניסיון רחב בשיטות טיפול שונות, לרבות: טיפול קוגניטיבי-התנהגותי, פסיכואנליזה, טיפול בשיטת הגשטלט, טיפול באומנות ועוד. הטיפולים נועדו לשפר את איכות חייו של המטופל ולפתור מגוון אתגרים אשר עמם הוא נדרש להתמודד: ליקויי למידה, טיפול בהפרעות קשב וריכוז ועוד.

 • 5

  1 חוות דעת כתוב חוות דעת

 • ביאליק 73, חדרה

 • עידו לנדמן-גיגי

  עידו לנדמן-גיגי

  שמי עידו והנני פסיכולוג מוסמך (מ.ר. 27-132048), המתמחה בפסיכולוגיה
  קלינית. בקליניקה שלי ברעננה וכן במרפאה הציבורית במרכז הרפואי 'הלל יפה', אני מעניק טיפולים ומסייע למטופליי בהתמודדות עם חרדות, דיכאון, אבל ואובדן, טראומה, הפרעות אכילה, התמודדויות הקשורות לנטייה מינית וזהות מגדרית וכן עם התמודדויות שונות עם אתגרי החיים. בעל ניסיון בטיפולים קצרי מועד ממוקדים ובטיפולים ממושכים אשר מקדמים חקירה והבנה עצמית. הטיפול מבוסס על הגישה הדינאמית, ובעת הצורך ניתן לשלב כלים מתחום ה-CBT ומגישות טיפוליות נוספות. הניסיון שרכשתי במסגרת הכשרתי המקצועית מסייע לי ולמטופליי להתגבר על קשיים רבים, כגון הפרעות בתפקוד הנפשי עקב חרדות או בעיות אחרות. בנוסף לכך, רכשתי ניסיון בליווי אישי ואכפתי של אנשים המתמודדים עם קונפליקטים רגשיים הפוגעים באיכות חייהם. הקליניקה שלי מתאפיינת באווירה נעימה, ידידותית ורגועה, ובה אני מעניק טיפול מסור ומקצועי לכל אחד ממטופליי. גם אתם מתמודדים עם קשיים וקונפליקטים? אינכם מוכרחים להתמודד לבד. צרו קשר ואשמח לסייע.

 • אין חוות דעת

  היה הראשון לדרג

 • הפרחים 17, רעננה

 • מרטה רביב פסיכולוגית

  מרטה רביב פסיכולוגית

  מרטה רביב היא פסיכולוגית בעלת תואר M.A, דוברת ומטפלת בשפות עברית וספרדית, בעלת
  ניסיון רב בתחום הקליני והחינוכי ומוסמכת לטיפול זוגי ומשפחתי על-ידי האגודה לטיפול במשפחה ובנישואין. למרטה ניסיון רב ומגוון הן בעבודה טיפולית פרטנית עם מתבגרים, צעירים וסטודנטים, מבוגרים ומבוגרים יותר, והן בטיפולים זוגיים, משפחתיים ובהדרכות הורים. מרטה מטפלת במצבי משבר אישיים, זוגיים ומשפחתיים , קשיים בקריירה, בעבודה ובלימודים, דימוי עצמי נמוך, לחצים, חרדות, דיכאון, אובדן ושכול, פוסט טראומה והתמודדות עם מצבים בריאותיים. היא מסייעת גם בתהליכי העצמה וצמיחה אישית, וגם בשיפור תהליכים זוגיים ומשפחתיים. כמו כן, היא מדריכה הורים בהתמודדות עם גיל ההתבגרות, מסייעת להם בפיתוח דפוסי תקשורת מתאימים, ומעמידה כלים להתמודדות יעילה יותר עם מצבי משבר משפחתיים. מרטה משלבת בטיפול גישות וטכניקות שונות, בהתאם לבעיות, לקשיים ולצרכים של הפונים. היא שמה דגש על התאמת תכנית טיפול אישית לכל מטופל תוך שיתופו במטרות ושלבי הטיפול. קיימת אפשרות לסיוע ממוקד וקצר מועד, וכן לשיתוף פעולה עם פסיכיאטר במצבים בהם נדרש גם טיפול תרופתי.

 • אין חוות דעת

  היה הראשון לדרג

 • רמב"ם 4, באר שבע

 • שירה פנואלי לוי-פסיכולוגית קלינית

  שירה פנואלי לוי-פסיכולוגית קלינית

  טיפולי פסיכולוגי אישי וגמיש

  הפסיכולוגית שירה פנואלי לוי מציעה
  טיפולי אישי וגמיש לטיפול במגוון גדול של בעיות אישיות, נפשיות, רגשיות ובינאישיות, בקליניקה הפרטית בעיר נס ציונה. שירה מציעה טיפול פסיכולוגי קליני הפועל על ידי הגברת המודעות של המטופל לרצונותיו על מנת להבין מה הוא צריך ורוצה לשנות בחייו ומתן הכלים להתמודדות עם עם אותן בעיות הגורמות ללחצים ומצוקה נפשית, תחושה של ריקנות וחוסר סיפוק, קושי בקבלת החלטות, בעיות מצב רוח, חרדה ודיכאון, קשיים בדימוי עצמי, חוסר ביטחון, ועוד.

 • אין חוות דעת

  היה הראשון לדרג

 • העוגן 6, נס ציונה

 • דליה כהן פסיכולוגית קלינית וחינוכית

  דליה כהן פסיכולוגית קלינית וחינוכית

  דליה כהן-ברכה היא פסיכולוגית חינוכית וקלינית מומחית, בעלת תואר MA בפסיכולוגיה
  קלינית של המבוגר והילד. בקליניקה שלה במודיעין-מכבים-רעות היא מציעה טיפולים מגוונים עבור בני ילדים, בני נוער ומבוגרים, וזאת במצבים קליניים, חברתיים או נפשיים. בנוסף, מוענקים בקליניקה טיפולים זוגיים או משפחתיים. סל השירותים שלה כולל אבחונים והערכות, בניית תוכנית טיפולים, שירות במצבי חירום, עריכת תצפיות קליניות ועוד. היא בקיאה בכל שיטות הטיפול המרכזיות כיום, דוגמת פסיכותרפיה, טיפול התנהגותי-קוגנטיבי, טיפול נרטיבי, טיפול פסיכודינמי, טיפול אינטגרטיבי ושאר שיטות חשובות אחרות. באפשרותכם לפנות אליה בכל שאלה ולתאם פגישת היכרות ראשונית.

 • אין חוות דעת

  היה הראשון לדרג

 • הר תמנע 722, מודיעין-מכבים-רעות

 • דלית בלונדר-רון

  דלית בלונדר-רון

  פסיכולוגית מומחית לטיפול במגוון משברים

  דלית בלונדר-רון, פסיכולוגית קלינית
  וחינוכית מומחית, בעלת קליניקה פרטית בשוהם מעל עשרים שנה. ברשותה ניסיון עשיר ביותר במגוון טיפולי פסיכולוגים לילדים, לבני נוער ולמבוגרים, בביצוע אבחונים, בייעוץ להורים ולמורים, בהעברת סדנאות והרצאות, והיא עסקה גם בפעילות התנדבותית במוקד ער"ן בירושלים בהנחיית מתנדבים בתפקידם. ברשותה ניסיון עשיר ומגוון כלי טיפוליים, והיא מתעמקת כיום בטיפול במבוגרים החל מגיל שמונה עשרה בכל מישורי החיים לרבות המשפחתיים והזוגיים.

 • אין חוות דעת

  היה הראשון לדרג

 • הצג טלפון

  רחבת החולה 6, שוהם

 • אדריאנה ריימן

  אדריאנה ריימן

  אדריאנה ריימן היא פסיכולוגית חינוכית מומחית, בעלת תואר שני בתחום וקליניקה פרטית
  בירושלים. מזה יותר משלושים שנה שהיא מטפלת בילדים, בני נוער, זוגות ומשפחות, תוך התמחות בטיפול פסיכודינמי קוגנטיבי, עם מיטב השיטות בתחום. התמחות מיוחדת שלה היא באבחון פסיכודידקטי ובטיפול בילדים ומתבגרים, לקויי למידה ועוד. אדריאנה ריימן היא בוגרת אוניברסיטת בואנוס איירס בארגנטינה, בוגרת מסלול פסיכותרפיה של הילד והנוער באוניברסיטה העברית בירושלים, בוגרת לימודי טיפול זוגי ומשפחתי באוניברסיטה העברית ומומחית בליקויי למידה מטעם משרד החינוך.

 • אין חוות דעת

  היה הראשון לדרג

 • הצג טלפון

  בר כוכבא 45, ירושלים

 • רבקין ליאה-פסיכולוגית קלינית וחינוכית

  רבקין ליאה-פסיכולוגית קלינית וחינוכית

  ליאה רבקין היא פסיכולוגית קלינית וחינוכית בכירה, המעניקה סיוע מקיף בקליניקה שלה
  בעפולה. רבקין מחזיקה בניסיון רב שנים בתחום ובידע ניכר, המאפשר לה לספק פתרונות למגוון רחב של מצבים: חרדות, טראומות, לחצים, דימוי עצמי נמוך, בעיות ביצירת קשרים בין אישיים, התמודדות עם שכול ועוד. לצד הטיפול האישי, היא מעניקה טיפולים זוגיים ועוסקת בהדרכת הורים ומשפחות. כל טיפול שהיא מעניקה נעשה בהתאם לצרכים הספציפיים של המטופל, כאשר "ארגז הכלים" שלה כולל מספר גישות אשר משולבות יחדיו על מנת להעניק פתרון מקיף.

 • אין חוות דעת

  היה הראשון לדרג

 • עפולה

 • עמותת חוף הגליל

  עמותת חוף הגליל

  חוף הגליל היא עמותה המאגדת בתוכה צוות רחב של פסיכולוגים, פסיכותרפיסטים,
  פסיכיאטרים ואנשי מקצוע נוספים. עמותה זו, שהוקמה בשנת 1978 ופועלת ללא מטרות רווח, מציעה בתוכה צוות מומחים מנוסים במיוחד בתחום הפסיכולוגיה. כל פסיכולוג שתוכלו למצוא אצלנו מחזיק בכל ההסמכות הנדרשות ומתמחה באחד או יותר מהיבטי התחום: טיפול רגשי אישי, אבחון פסיכולוגי או דידקטי, טיפול קצר מועד, טיפול משפחתי, זוגי או קבוצתי וכיוצא בזה. הטיפול הפסיכולוגי המוצע דרך העמותה עוסק בנושאים דוגמת בעיות התנהגותיות, הפרעות אכילה, דיכאון, חרדות, התמכרויות, בעיות קשב וריכוז ועוד. הטיפולים כרוכים בתשלום וניתנים בשפות העברית, ערבית, אנגלית, צרפתית או גרמנית.

 • אין חוות דעת

  היה הראשון לדרג

 • רגבה

 • רוני ארביב

  רוני ארביב

  רוני ארביב הוא פסיכולוג רשום (מ.ר 115937) ומומחה לפסיכולוגיה קלינית. הוא מעניק
  טיפולים נפשיים, פסיכו-דינאמיים והתנהגותיים-קוגנטיביים, כאשר בין המצבים שהוא מסייע בהם ניתן למנות דיכאונות, חרדות, הפרעות אכילה, פחדים, משברי חיים, קשיים ביחסים חברתיים או במיניות, פוסט טראומות, מחלות נפש ועוד. הטיפול מיועד לבוגרים (בני 18 ומעלה), כאשר לכל לקוח נבנית תכנית טיפולית אישית על פי צרכיו בנקודת הזמן הנוכחית. רוני ארביב הוא בוגר תואר ראשון בפסיכולוגיה מהאוניברסיטה הפתוחה, תואר שני בפסיכולוגיה קלינית במכללה האקדמית תל אביב-יפו וחבר מן המניין בהסתדרות הפסיכולוגים של ישראל.

 • אין חוות דעת

  היה הראשון לדרג

 • שוהם

 • סילביה רוצ'ישטיין גליקין-פסיכולוגית; מומחית; מדריכה

  סילביה רוצ'ישטיין גליקין-פסיכולוגית; מומחית; מדריכה

  פסיכולוגית עם עשרות שנות ניסיון

  סילביה רוצ'ישטיין גליקין היא פסיכולוגית
  חינוכית, שהניסיון שלה מתפרש על פני יותר משלושה עשורים וחצי. היא מתמחה במתן טיפול קוגנטיבי התנהגותי ובסיוע למתבגרים או לסובלים מלקויות למידה שונות. לצד זה היא מסייעת בנושאים קליניים, חברתיים ונפשיים, דוגמת לחצים, חרדות, טראומות, דימוי עצמי נמוך, בעיות רגשיות או קשיים בתקשורת בין אישית. השירותים הניתנים בקליניקה שלה בנהריה כוללים אבחונים והערכות, ייעוץ והדרכות מקצועיות, מבחני אישיות וכן טיפולים במסגרת אישית, זוגית או קוגנטיבית. היא מעניקה את הסיוע שלה תוך הקשבה מלאה לבעיות ולצרכי המטופלים, במלוא הרגישות והדיסקרטיות.

 • אין חוות דעת

  היה הראשון לדרג

 • סוסקין זליג 13, נהריה

 • אפרת הלוי ארגוב-פסיכולוגית,ופסיכולוגית חינוכית

  אפרת הלוי ארגוב-פסיכולוגית,ופסיכולוגית חינוכית

  אפרת הלוי ארגוב-פסיכולוגית חינוכית ופסיכותרפיסטית שמאחוריה ניסיון רב, עוסקת
  בטיפול בילדים ובבני נוער ומספקת שירותי טיפול פרטני או טיפול משפחתי כמו גם שירותי הדרכת הורים. במטרה להעניק את המיטב לכל מטופל, ארגוב עושה שימוש בשיטות טיפול מגוונות לרבות EMDR, קאוצ'ינג ועוד, תוך התאמה פרטנית לצרכיו הספציפיים של כל אחד ממטופליה. מתוך אמונה כי כל משבר מהווה אתגר לדרך חדשה ומתוך אמונה בלתי מתפשרת בכוחותיו של כל מטופל, ארגוב חותרת לבניית הדימוי העצמי החיובי של המטופל ומעניקה לו כלים מעשיים להגשמה עצמית אופטימלית.

 • אין חוות דעת

  היה הראשון לדרג

 • קריית טבעון

 • מירב עופר-פסיכולוגית קלינית

  מירב עופר-פסיכולוגית קלינית

  מירב עופר, פסיכולוגית קלינית וחינוכית, מדריכה חינוכית. טיפול אינדיבידואלי
  במגוון קשיים בגישה פסיכודינאמית, תוך שילוב גישות נוספות כמו C.B.T ודמיון מודרך ע"פ הצורך. ייעוץ והדרכה להורים ולמשפחות. קליניקה נעימה באזור מרכזי ונגיש. שד' שז"ר 7/4 באר שבע, טל' 054-4924845

 • אין חוות דעת

  היה הראשון לדרג

 • הצג טלפון

  שד' שז"ר 7, באר שבע

 • ד"ר זהבה כספי-פסיכולוגית קלינית בכירה

  ד"ר זהבה כספי-פסיכולוגית קלינית בכירה

  ד"ר זהבה כספי היא פסיכולוגית המטפלת בבעיות אישיות, בבעיות בינאישיות, בבעיות
  בזוגיות ובמשפחה, בחרדה, בדיכאון ובמצבי משבר. ד"ר כספי מקפידה להתאים את שיטת הטיפול לצרכיו של המטופל ומציעה שעות קבלה גמישות, לנוחות כל אדם ואדם. ד"ר כספי מעניקה את שירותיה לתושבי רחובות והאזור. היא השלימה את לימודי הדוקטורט שלה בביולוגיה מולקולרית באוניברסיטת רומא ומחזיקה ב-PHD בפסיכולוגיה קלינית מטעם אוניברסיטת בר אילן.

 • 5

  4 חוות דעת כתוב חוות דעת

 • חי"ש 15, רחובות

 • טובי פלד-פסיכולוג מומחה

  טובי פלד-פסיכולוג מומחה

  טובי פלד הוא פסיכולוג מומחה בעל 35 שנות ניסיון בתחום הפסיכולוגיה ומחברם של שני
  ספרים בנושא: "הכול חרדות" ו"זו לא את זה אני", העוסק באינטליגנציה זוגית. בקליניקה בגבעתיים הוא מטפל בילדים, במבוגרים ובני נוער המתמודדים עם מגוון קשיים ובעיות כולל חרדות, דיכאון, משברים ועוד, וכן עוסק בעזרה למשפחות מול רשויות הרווחה, בטיפול בפגיעות מיניות, באבחון ממוחשב לבעיות קשב וריכוז. מציע גם טיפול פסיכולוגי קצר מועד וטיפול פסיכולוגי ברשת.

 • אין חוות דעת

  היה הראשון לדרג

 • גזית 4, גבעתיים

 • שלומי לוי- פסיכולוג מומחה ופסיכותרפיסט

  שלומי לוי- פסיכולוג מומחה ופסיכותרפיסט

  שמי שלומי, פסיכולוג חינוכי מומחה ופסיכותרפיסט. מתמחה בפסיכותרפיה ממוקדת
  למבוגרים, טיפול רגשי לילדים ומתבגרים בליווי הדרכת הורים. בעל ניסיון קליני עשיר של למעלה מ-15 שנים במגוון מצוקות רגשיות: דיכאון, חרדה, דימוי עצמי נמוך, הפרעת אכילה, טראומה, אבל, אובדן וגירושין. הדרכת הורים, טיפול זוגי ומשפחתי. אשמח לקבל אותך לקליניקה שלי בפתח תקווה בשעות גמישות, באווירה נעימה ותומכת ולהציע עבורך טיפול אישי ומקצועי. מניסיוני המקצועי, טיפול פסיכולוגי יכול לסייע לכל אחד ואחת!

 • 5

  10 חוות דעת כתוב חוות דעת

 • מבצע חורב 5, פתח תקווה

 • ווייסהוט דניאל- פסיכולוג קליני

  ווייסהוט דניאל- פסיכולוג קליני

  שלל גישות טיפול, כולל היפנוזה וסינמתרפיה

  ווייסהוט דניאל- פסיכולוג קליני הוא
  פסיכולוג המציע למטופליו שלל גישות טיפול: פסיכותרפיה, ביופידבק, סינמתרפיה, התערבות במשבר ועוד. הוא אף מקיים הדרכות, אבחונים, סדנאות, השתלמויות, ייעוצים וחוות דעת ומציע את טיפוליו ליחידים, לזוגות, לקבוצות, למנהלים ולאנשי מקצוע. דניאל משתמש בטכניקות טיפול שונות, בהתאם לאתגרים שמולם ניצב המטופל, כולל הרפיה, היפנוזה, שימוש בסרטי קולנוע, שימוש בגישה דינמית, אקלקטית, קוגניטיבית-התנהגותית ועוד. דינאל וויסהוט מחזיק בתואר שני בפסיכולוגיה קלינית ובמנהל עסקים, ובתואר שלישי בפסיכולוגיה קלינית וארגונית.

 • אין חוות דעת

  היה הראשון לדרג

 • בר כוכבא 8, ירושלים

 • ד"ר גיל לוי - פסיכולוג קליני

  ד"ר גיל לוי - פסיכולוג קליני

  גיל לוי הוא פסיכולוג קליני מומחה ודוקטור בפסיכולוגיה. גיל מטפל בילדים, בבני
  נוער ובמבוגרים ומשלב בטיפוליו גישה פסיכו-דינמית וגישה קוגניטיבית-התנהגותית (CBT) בהתאם לצורכי המטופל ולמטרות הטיפול. תחומי הטיפול העיקריים של גיל הם: דיכאון, בעיות התנהגות, טראומה, משברי חיים, משברי זהות עצמית, קשיים ביחסים, הפרעות אכילה, לחץ, OCD, חרדות ופוביות. כמו כן, גיל מטפל בלקויי שמיעה באמצעות שפת הסימנים הישראלית. גיל מקבל את מטופליו בקליניקה אינטימית ונעימה הממוקמת במרכז כפר-סבא.

 • אין חוות דעת

  היה הראשון לדרג

 • בר גיורא 12, רעננה

מידע על פסיכולוגים

חזור מעלה