שירותי דרך - מי יעזור לכם באמצע הדרך?

שירותי דרך הוא שירות שמטרתו לתקן לכם את הרכב התקוע בצד הדרך בצורה המהירה והיסודית ביותר, זאת כדי לחסוך קריאה לגרר, מה שגורם להמתנה ארוכה ולגרירת הרכב לטיפול במוסך. מטרת שירותי דרך היא לאפשר לכם לחזור לשגרה במהרה.
כניסה לרשימת ספקים ובעלי מקצוע בסיווג גרירת רכב

שירותי דרך ותיקוני דרך

שירותי דרך כוללים את השירותים הבאים: מצבר - החלפה של מצברים. פעמים רבות אנו מגלים כי בשל בעיית חשמל כלשהי ברכב המצבר התרוקן ומנסים להתניע את הרכב שלנו באמצעות כבלים חשמליים המחוברים לחשמל של רכב אחר. כיום, כל מה שצריך הוא להתקשר ולהזמין ניידת שירותי דרך ואיש המקצוע ידאג להחליף לכם מצבר בזרירזות ומיומנות. גלגלים - קורה שגלגל מתפוצץ בעת נסיעה, במקרה כזה החלפת צמיג בצידי הכביש יכולה להיות מסוכנת. לכן חשוב לטלפן לאנשי מקצוע אשר שומרים על כללי הבטיחות בכדי שיגיעו ויחליפו את הצמיג. כמו כן, ניידת השירות של שירותי דרך תגיע עם סטרטרים, רצועות, נורות ועוד.

 

חברות שירותי דרך

חברות שירותי דרך מתמחות במגוון שירותים, כשבין השאר הן לרוב מציעות שירותי גרירת רכב ממקום בעייתי ושירותי חילוץ רכב. שירותי דרך הוא סל שבו מוצע גם שירות תיקוני דרך. אם קרה מקרה והרכב הישן שלכם נתקע ואינו מצליח להתניע במקום זה או אחר בארץ, ואתם מוכרחים שיתקנו לכם את הרכב במהרה שכן ביום למחרת יש לכם אירוע או פגישה חשובה, כל שאתם צריכים לעשות הוא לטלפן לעסק המספק שירות של תיקונים ולהזמין שירותי דרך. זמן קצר לאחר מכן תגיע אליכם ניידת המכילה מגוון חלקי חילוף לרכב ואיש השירות יבדוק ויתקן את הבעיה ברכבכם.

 

התמודדות עצמית עם תקוני דרך

שירותי דרך מטרתם לתקן את הרכב המושבת במהרה ולאפשר לו לחזור לנסיעה כרגיל. במידה ונתקעים עם הרכב בכביש, גם אם נדמה כי אפשר לפתור את הבעיה עצמאית, יש לפעול במשנה זהירות. קיימת סכנה לגעת בחלקי מנוע חשמליים, או כאלה שהתחממו מהנסיעה. כמו כן, תאונות רבות מתרחשות בשוליים, כאשר נהג מרוכז בבעייה ברכבו ולא שם לב לתנועה החולפת. למרות שכל נהג למד במסגרת לימודי רישיון הנהיגה על בטיחות בתעבורה ולכן צריך להיות מודע לכך שהוא מוכרח להתקין משולש אזהרה ולהדליק את אורות האזהרה על מנת להזהיר נהגים אחרים אשר לא תמיד רואים את הרכב מרחוק, הרבה נהגים שוכחים לעשות זאת. תיקוני דרך צריכים להתבצע רק על ידי איש מקצוע המוסמך לכך ולא עצמאית.

 
חזרה לרשימת המאמרים בנושא גרירת רכב
האם המאמר עזר לך?