אינטרקום אלחוטי

אינטרקום מחובר לקיר, הוא פתרון נוח לבטיחות, אך לעיתים, נוצרת חוסר אפשרות לגשת אל האינטרקום, ממגוון סיבות או מוגבלויות, לכן, הפתרון לכך הוא אינטרקום אלחוטי.
כניסה לרשימת ספקים ובעלי מקצוע בסיווג אינטרקום

אינטרקום במערכת משולבת

אינטרקום אלחוטי מורכב ממספר יחידות, המשדרות לערוצים מסוימים על פי בחירה. לדוגמא, אם אתם מתקינים אינטרקום הכולל שתי יחידות, וכל יחידה משדרת לשלוש שלוחות, יהיו לכם חמישה מקומות מהם תוכלו לקלוט ולראות, באמצעות האינטרקום, כל מה שקורה בחוץ ממש כמו מצלמת אבטחה. כל שלוחה אינה מפריעה לשלוחה האחרת, כך שגם אם קיימות מספר כניסות או כמה אנשים מדברים במקביל, לא קיימת בעייה.

 

אינטרקום אלחוטי לחדר התינוק

אינטרקום אלחוטי יעיל במיוחד לחדרי תינוקות. כיוון שאין אפשרות לשהות במחיצת התינוק שלכם עשרים וארבע שעות ביממה, חשוב להתקין בחדרו, אינטרקום אלחוטי. ישנה אפשרות לתכנת את האינטרקום למצב המתאים, וללכת לישון בשקט, בצורה זו תוכלו לשמוע את הנשימות והקולות של התינוק שלכם מכל מקום בבית. ניתן לקשר אינטרקום גם למערכות חיצוניות כמו משטרה, אבטחה ועוד. בצורה זו בכל מצב של סיטואציה בעייתית, ניתן לקרוא באופן מיידי לעזרה באמצעות האינטרקום, ולקבל סיוע.

 

מתקין מקצועי

כשאתם מעוניינים להתקין אינטרקום, כדאי שתזמינו מתקין מקצועי ומיומן. רצוי להזמין טכנאי אינטרקום מנוסה, שיסביר לכם על המורכבויות של הפעלת אינטרקום, והאפשרויות הגלומות בו. חשוב מאוד לוודא בעת התקנת אינטרקום, שהוא מותקן במקום האופטימאלי בבית. רצוי לחשוב מראש על אפשרות של התקנת אינטרקום אלחוטי, בכדי למנוע בעיות של אי נוחות והתרוצצות. אינטרקום אלחוטי, יאפשר לכם להתחבר מכל קומה בה אתם נמצאים.

 

סקר שוק

רכישת אינטרקום היא הוצאה לא קטנה, לכן מומלץ לבצע השוואת מחירים בין מערכות האינטרקום השונות. לעיתים, ההפרש בין המחירים, יכול לבוא על חשבון איכות המכשיר. חשוב לבדוק את הצרכים של משתמשי האינטרקום לעומת המערכת שאתם מעוניינים לרכוש. לעתים, מחיר האינטרקום נקבע בגלל שם מותג, דבר שאינו בהכרח מעיד על איכותה או אמינותה של המערכת. המחיר מחולק לרוב לשני פרמטרים עלות האינטרקום עצמו ועלות של ההתקנה, ישנם מצבים שמתקינים את האינטרקום בנוסף למערכת קיימת , למשל שער חשמלי, ניתן להוסיף מערכת אינטרקום אל שערים אוטומטיים.

 

מתאים למשרדים

במשרדים או במוסדות חינוך כדאי מאוד להתקין אינטרקום אלחוטי. לרוב, מדובר במקומות גדולים והתקנת מערכת אינטרקום אלחוטית, יעילה להתנהלות במוסדות. מערכת אינטרקום אלחוטי יכולה לסייע לניהול המערכת, משום שרוב הזמן לא כל האנשים נמצאים בכל זמן נתון באותו חלל. התקנת מערכת אינטרקום אלחוטי, תאפשר להמשיך ולהתנהל באופן שגרתי, אך לשלוט על דלתות הכניסה של המקום. למשל, גננת תוכל להמשיך וללמד את הילדים ובמקביל לראות מי רוצה להיכנס לגן.

 


>>בואו להתעדכן במחירון אינטרקום.

 
חזרה לרשימת המאמרים בנושא אינטרקום
האם המאמר עזר לך?