אינטרקום ביתי

אינטרקום בבתים, הוא מכשיר נפוץ, המשמש את בני המשפחה, שימושים שונים ומגוונים, והופך את הבית למקום בטוח. בבתים גדולים, אינטרקום משמש גם כצורת תקשורת בין בני המשפחה.
כניסה לרשימת ספקים ובעלי מקצוע בסיווג אינטרקום

אינטרקום ופרטיות מושלמת

אינטרקום הוא המצאה מושלמת עבור מי שמעוניין בפרטיות ובטיחות. מכשירי אינטרקום משוכללים כוללים גם מצלמה, וכך ניתן לראות במי מדובר, ולהימנע ממצבים של חדירה לפרטיות או סכנה.

 

בשלט רחוק

במערכות אינטרקום רבות מורכבת מצלמת אינפרא-אדום, המעבירה תמונה מלאה של מי שנמצא בצד השני של הדלת. מלבד הקול, מתווספת גם תמונה וכך נוצר זיהוי ודאי של האדם העומד מאחורי הדלת. מערכות אינטרקום ביתי מאפשרות פתיחה בטוחה של הדלת או השער החשמלי באמצעות לחיצת כפתור בלבד, ובכך חוסכות את הצורך להגיע לדלת. בנוסף, ניתן להתקין אינטרקום בכל מקום בבית.

 

בתוך הבית

השימוש במכשיר אינטרקום, אינו חייב להיות דווקא במסגרת שיחה עם האדם שנמצא מחוץ לדלת הבית. כיום, באמצעות אינטרקום ניתן לנהל שיחה עם בני הבית בין חדר לחדר. זהו יתרון עצום למשפחות שגרות בבתים מרובי קומות (שתיים או שלוש קומות), אם מעוניינים לקרוא לבני משפחה משאר הקומות, ניתן להשתמש במכשיר אינטרקום לצורך התקשורת, אם יש תינוק בבית, ניתן לעקוב אחרי הקולות שנשמעים מהאינטרקום הנמצא בחדרו, אם אחד מבני הבית חולה, ניתן לתקשר איתו וכדומה.

 

הבחירה המושלמת

בעת רכישת אינטרקום ביתי, חשוב לבדוק מספר מכשירים המיוצרים על ידי מספר חברות, ולאחר מכן לקבל הצעת מחיר, ומידע על הפונקציות בכל מכשיר. דברים חשובים לפני רכישת אינטרקום:

  • בררו האם ניתן לחבר אינטרקום ביתי לחברת ביטחון חיצונית, חברת אבטחה שתגיע לבית שלכם בשעת מצוקה.
  • כדאי לערוך סקר מחירים בין מחירי אינטרקום שונים. ההבדלים יכולים להיות עצומים.
  • חשוב לדעת מהי הפעילות של כל מכשיר אינטרקום, ועד כמה אתם זקוקים לפונקציות המוטמעות של מכשיר אינטרקום זה או אחר.
 

אינטרקום בבתים חדשים

רוב הבתים החדשים מצוידים כיום במכשירי אינטרקום הנחשבים כסטנדרט הביתי העדכני ביותר. אם אתם קונים דירה חדשה, ודאו כי יש בבית מכשיר אינטרקום, שיוכל להפוך את החיים שלכם לקלים ובטוחים יותר.

 

>>בואו להתעדכן במחירון אינטרקום.

 
חזרה לרשימת המאמרים בנושא אינטרקום
האם המאמר עזר לך?