מכוני בדיקה ורישוי לרכב
בכל הארץ (192 תוצאות)

map location delivery_iconorder_table_icontake_away_iconparty_iconלתיאום שיחה טלפוניתלקביעת פגישהלקבלת הצעת מחירליצירת קשר וקבלת פרטים
מכוני רישוי ובדיקה לרכב - תמונת אווירה

מכוני בדיקה ורישוי לרכב

(נמצאו 192 תוצאות)

נמצאו 192 תוצאות

מכוני בדיקה ורישוי לרכב בכל הארץ (192 תוצאות) סינון תוצאות
צפייה לפי
מבדק בדיקות רכב ורישוי בע"מ - תמונת לוגו

מבדק בדיקות רכב ורישוי בע"מ

הסדנאות 7, הרצליה פיתוח הרצליה
הסדנאות 7, הרצליה פיתוח הרצליה נווט
מכון בדיקות רכב ורישוי שנתי

מכון רישוי שנתי לכל סוגי הרכב, מבצעים בדיקות קניה לכל סוגי הרכב בנזין ודיזל /רכבי פנאי/ שטח 4X4 ויוקרה, בנוסף תינתן סריקת מחשבי רכב ללא תשלום נוסף. תעודת אחריות לכל בדיקה. כיווני פרונט לפי נתוני יצרן ותקנה 308-309 למכון קיים תקן NET IQ 9002 ISO ע"י מכון התקנים. במסגרת המכון אנו מעסיקים שני מהנדסים, שני הנדסאים ואחד עשר בוחנים עם כתב הסמכה לניהול מוסך.

072-3221788072-3221788 מספר
מקשר
מ.מ.מ. ירושלים בדיקות רכב ורישוי בע"מ - תמונת לוגו

מ.מ.מ. ירושלים בדיקות רכב ורישוי בע"מ

התעשיה 14, ירושלים
התעשיה 14, ירושלים נווט
מכון רישוי ובדיקות לכל סוגי הרכבים

מחפשים מכון רישוי מהשורה הראשונה? מעוניינים בשירותיו של מכון בדיקה לרכב? מ.מ.מ בוחנים בע''מ הוא המכון המקום אליו אתם תריכים להגיע. המכון, הממוקם בירושלים, מעניק שורה ארוכה של שירותים בתחום. הוא מבצע רישוי (טסט) עבור כל סוגי הרכב, כמו גם בדיקת רכב לפני קניה - בדיקה ממוחשבת הנעשית באמצעות הטכנולוגיה המתקדמת של חברת בוש. החברה מבצעת בדיקות לאחר תיקוני תאונה, עוסקת בתיקון ובכיוון צירים קדמיים לרכב ומשווקת אביזרי רישוי לרכב. המכון נמצא בפיקוח מלא של משרד התחבורה ופועלים בו כ-35 אנשי מקצוע, ביניהם הנדסאי וטכנאי רכב, מנהלי מוסך ובוחני רכב ורישוי.

072-3211527072-3211527 מספר
מקשר
דינמומטר - תמונת לוגו

דינמומטר

השלושה 7, יד אליהו תל אביב
השלושה 7, יד אליהו תל אביב נווט
מכון בדיקה ורישוי הפועל יותר מ-50 שנה

אם אתם מחפשים מכון רישוי, או לחילופין מכון בדיקה לרכב, אין לכם אפשרות טובה יותר מאשר לשים פעמיכם למכון דינמומטר. המכון מציע את כל השירותים הנדרשים בתחום, לרבות: בדיקות רישוי שנתי (טסט), בדיקת רכב לפני קניה או אחרי תאונה, כיוון פרונט, מכירת אביזרי רישוי ועוד. במכון מועסק כוח אדם מקצועי ומנוסה, המעניק ללקוחותיה את השירות האדיב ביותר, תוך שימוש במכשור המתקדם ביותר העומד. החברה, שהוקמה בשנת 1965 בתל אביב, כוללת כיום שלושה מכונים מקצועיים: בתל אביב, ירושלים ורעננה, בהם התבצעו במרוצת השנים אינספור בדיקות עבור כל סוגי הרכבים.

072-3250758072-3250758 מספר
מקשר
טסט אין - תמונת לוגו

טסט אין

עציון גבר 3, דרום תל אביב
עציון גבר 3, דרום תל אביב נווט
כל סוגי הבדיקות בעזרת מכשור מתקדם

טסט אין הוא מכון בדיקה ורישוי לרכב, אשר מציע לציבור הנהגים בדיקת רכבים לפני קנייה ולפני מכירה, בדיקות חורף, בדיקות רכב לאחר תאונה ובדיקות לאחר תיקוני תאונה ועוד. המכון הוא מכון מורשה מטעם משרד התחבורה, אשר משתמש בבדיקות השונות במכשור מתקדם ובאמצעי מחשוב משוכללים. הבדיקות מיועדות לרכבים פרטיים ומסחריים ולנהגים מוצע חדר המתנה ממוזג ומאובזר, שיהפוך את השהות במקום לנוחה במיוחד.

072-3219666072-3219666 מספר
מקשר
מונדיאל טסט בע"מ - תמונת לוגו

מונדיאל טסט בע"מ

המכונאי 45, באר שבע
המכונאי 45, באר שבע נווט

מונדיאל טסט בדיקות רכב בע"מ, בהנהלת דוד ברזילי, הוא המכון הבדיקה והרישוי לרכב המוביל בנגב. במכון ניתן לעבור מגוון בדיקות רכב בהן בדיקות ממוחשבות לפני קניית רכב, אבחון איכות מערכות הרכב (דיאגנוסטיקה), בדיקת רכב אחרי ולפני תום אחריות היבוא, בדיקות רכב למכוניות, אוטובוסים ומשאיות שהורדו מהכביש תקנה 308-309 מטעם הטכניון . כל בדיקות הרכב במכון עומדות בתקנות משרד התחבורה ונעשות על ידי הנדסאי רכב מקצועיים ומוסמכים ובאמצעות מחשבים חדישים ומדויקים.

072-2597921072-2597921 מספר
מקשר
קומפיוטסט - תמונת לוגו

קומפיוטסט

הבדיל 1, באר שבע
הבדיל 1, באר שבע נווט

קומפיוטסט - בוש קאר סרוויס היא רשת של מכוני בדיקה ורישוי לרכב, המונה 14 סניפים בכל רחבי הארץ. אנו מציעים בדיקות שונות לכל סוגי הרכבים, בעזרת מכשיר משוכלל ומתקדם, ה-VCT, מכשיר ייעודי לבדיקות רכב. כל הנתונים והתוצאות בבדיקותינו מושווים מול הוראות היצרן ומוצגים ללקוח בצורה מפורטת. נוסף על כך, החברה מעניקה אחריות לחצי שנה על בדיקותיה בתחום הרישוי לרכב. קומפיוטסט - בוש קאר סרוויס מציעה גם בדיקה מקיפה לרכבים אחרי תאונה, אשר מתבצעת גם היא בעזרת מכשור מתקדם במיוחד.

072-3102513072-3102513 מספר
מקשר
טסט ליין - תמונת לוגו

טסט ליין

אליאב יעקב 2, ירושלים
אליאב יעקב 2, ירושלים נווט
טסט ליין- טסט לרכב ובדיקה לפני קניה

האם מכוני בדיקה לרכב משמשים גם מכוני רישוי לטסטים? במקרה של טסט ליין בגבעת שאול בהחלט כן! יותר מעשרים ושתיים שנה של שירות מקצועי ומוביל בתחום הרכב: רישוי שנתי (טסט לרכב), בדיקת רכב לפני קנייה ומכירה, כיוון פרונט, בדיקות חורף, בדיקות תצרוכת דלק, רישום ראשוני לרכב בייבוא אישי, הטבעת מספר שלדה ומספר מנוע, בדיקות לאחר תאונה והכול על ידי צוות מיומן ומוסמך. מומלץ לברר על קופוני לקוח מועדף באתר המכון.

דינמומטר - תמונת לוגו

דינמומטר

הסדנא 13, ירושלים
הסדנא 13, ירושלים נווט
מכון הבדיקה והרישוי הותיק ביותר בירושלים

דיננומטר הוא מכון בדיקה ורישוי הנחשב למוביל ולמנוסה ביותר בבירת ישראל. הסניף בירושלים, אחד מבין שלושה סניפים של הרשת, מעניק את כל השירותים הנדרשים בתחום: בדיקת רישוי שנתית, בדיקת רכב לפני קנייה, כיוון פרונט לרכב, יישור שלדת רכב, דיאגנוסטיקה ממוחשבת ועוד. בנוסף, אנחנו מעניקים שירותים משלימים בעלי חשיבות מכרעת, דוגת איסוף הרכב והשבתו לבית הלקוח, ייצור לוחיות זיהוי, מכירת אביזרי רישוי ועוד. המכון נעזר במכשור מתקדם, אשר השילוב בינו לבין כוח האדם המקצועי מביא לשירותים הניתנים ללא דופי.

אוטו טסט - תמונת לוגו

אוטו טסט

פנקס דוד 35, נתניה
פנקס דוד 35, נתניה נווט

אוטו טסט הוא מכון בדיקה ורישוי לרכב הממוקם באזור התעשייה של נתניה. המכון, המחזיק ברישיון מספר 003421 מטעם משרד התחבורה, מתמחה בביצוע בדיקות לפני מכירה או קנייה של כלי רכב מכל סוג, כאשר לצד זה הוא עוסק בבדיקות לאחר תאונה או תיקוני תאונה. הצוות שלנו כולל מומחים מהשורה הראשונה בישראל בתחום, המבצעים כל בדיקה ביסודיות וברמה המקצועית הגבוהה ביותר. הבדיקות נעשות תמורת מחירים נוחים, כאשר דאגנו עבורכם לכל הפינוקים שינעימו את זמנכם במהלכן: חדר המתנה מרווח, עמדת קפה, טלוויזיה בכבלים, אינטרנט ועוד.

072-2593981072-2593981 מספר
מקשר
מ.מ.מ בוחנים בע"מ - תמונת לוגו

מ.מ.מ בוחנים בע"מ

הירקון 13, פרדס כץ בני ברק
הירקון 13, פרדס כץ בני ברק נווט
בדיקות רכב ומבחני רישוי ממוחשבים ובפיקוח

מכון מ.מ.מ בוחנים בע"מ מתמחה בביצוע בדיקות רכב לפני קנייה ומכירה ובמבחני רישוי באמצעות טכנולגיה מתקדמת ובדיקות ממוחשבות. צוות המכון המקצועי הכולל ברובו מומחים בעלי הסמכה ותעודת בוחן רכב מטעם משרד התחבורה, מעניק שירותי רישוי רכב כולל רכבים כבדים, תיקונים וכיוונים של צירים קדמיים, בדיקות רכב לאחר ביצוע תיקוני תאונה ומתן אישור לרכבים שהורדו מהכביש על ידי המשטרה, בפיקוח מכון התקנים הישראלי.

077-3130733077-3130733 מספר
מקשר

מחיר טסט לרכב במכוני הרישוי והבדיקה

i

באתר דפי זהב משולבים מאות מחירונים המשקפים מחירים מקובלים בענפים השונים במשק הישראלי. אנו מקדישים משאבים רבים כדי להציג באתר מחירונים עדכניים המבוססים על מחקר וסקר שוק, שביצענו בקרב בעלי מקצוע ועסקים. השמירה על עדכניות, על אמינות ואיכות המידע היא בעלת חשיבות רבה. לכן, כל מחירון נבדק ומאומת אחת לתקופה מול עסקים ובעלי מקצוע בתחום ועובר בקרה מעמיקה ויסודית על-ידי צוות המחירונים של האתר.

חשוב לציין כי המחירון הכללי מכיל מחירים מומלצים בתחום והוא אינו מחייב את נותני השירות המופיעים באתר דפי זהב. לשאלות ומידע נוסף ניתן לפנות למרכז השירות בטלפון 8522*.

טסט לרכב 96 ₪
אגרת בדיקות רישוי שנתי לאוטובוס זעיר 85 ₪
בדיקת רכב לפני קניה 350 - 700 ₪
למחירון המלא
מכון רישוי אמיתי - תמונת לוגו

מכון רישוי אמיתי

נתניה
נתניה נווט
מכון בדיקה ורישוי לרכב

מכון רישוי אמיתי, בהנהלתו של ציון חיון, עומד לשירותכם מזה 45 שנה ומספק את מיטב השירותים בתחום. כמכון מתקדם המורשה מטעם משרד התחבורה, אנו מצוידים בטכנולוגיות החדשניות ביותר בשוק ומעמידים לרשותכם צוות מקצוענים מן השורה הראשונה אשר ישמחו להעניק לכם את השירות הטוב ביותר. בין שירותי המכון: בדיקת רכב לפני קנייה ולפני מכירה, בדיקת רכב לפני תום תוקף האחריות, בדיקת רכב לפני החזרה לליסינג, בדיקות חורף, טסט שנתי לרכבים מכל הסוגים, בדיקת שילדה ועוד. נשמח לעמוד לשירותכם במקצועיות ללא פשרות!

072-3267180072-3267180 מספר
מקשר
רשת קומפיוטר - מכון לבדיקות רכב - תמונת לוגו

רשת קומפיוטר - מכון לבדיקות רכב

הקדר 38, נתניה
הקדר 38, נתניה נווט

רשת קומפיוטר -מכון לבדיקת רכב, הפועל באזור התעשייה של נתניה מאז 1992. במכון ניתן לבצע בדיקות רכב ממוחשבות לפני קניית או מכירת רכב כולל רכבי 4X4. מכון קומפיוטר מנוהל על ידי בוחן רכב ומנהל מוסמך מורשה מטעמו של משרד התחבורה. במקום פועל צוות בוחנים מיומן, המחזיק בכל ההסמכות הנדרשות בתחום.

077-2273849077-2273849 מספר
מקשר
סיטי סנטר טסט לרכב בע"מ - תמונת לוגו

סיטי סנטר טסט לרכב בע"מ

הפלד 18, חולון
הפלד 18, חולון נווט

סיטי סנטר טסט לרכב הוא מכון מקצועי ומרשה לבדיקת רכבים בחולון, המתמחה בבדיקות רכבים לפני קנייה או מכירה, בבדיקת רכבים לאחר תאונה (לפי תקנה 309-308) או הורדה מהכביש, בהטבעת מספרים על שלדה ובהטבעת מספרים על מנוע. ברשות המכון למעלה מ- 40 שנות ניסיון בתחום ויכולות טכנולוגיות מתקדמות, המאפשרות לטפל בהצלחה בכל סוגי הרכבים, לרבות: רכבים פרטיים, רכבי 4X4, מיניבוסים, טרקטורונים, רכבי אספנות, רכבי יוקרה ומוניות.

077-7785705077-7785705 מספר
מקשר
קומפיוזקאר-בדיקת רכב לפני קניה - תמונת לוגו

קומפיוזקאר-בדיקת רכב לפני קניה

הפלדה 24, נתניה
הפלדה 24, נתניה נווט

רכישת רכב הינה עסקה מהותית ובעלת משמעות מרובה שחשוב ביותר לבצע נכון. חשוב לכם להיות בטוחים? מכון קומפיוזקאר-בדיקת רכב לפני קניה מתמחה בביצוע בדיקות רכב מתקדמות לפני קנייה ומאפשר לכם לבצע את העסקה הנכונה ביותר עבורכם. בנוסף, מכון קומפיוזקאר מבצע בדיקות רכב לאחר תאונה תקנה 308/309, מציע שירותי מוסך מתקדמים ואף מספק שירות הטמעת לוחיות רישוי לרכב. נשמח לעמוד לשירותכם ביעילות, באדיבות ובמקצועיות ללא פשרות!

077-3169061077-3169061 מספר
מקשר
מוסך המכון מרכז שירותי רכב - תמונת לוגו

מוסך המכון מרכז שירותי רכב

חלוצי התעשייה 85, חיפה
חלוצי התעשייה 85, חיפה נווט

מוסך נוסד ב 1988 , ונמצא מהמתקדמים הן ברמה המקצועית של העובדים והן מבחינת הכלים, המכשור, הציוד והמחשבים החדישים וכל זאת על מנת להגיע לרמות גבוהות בדיוק, באיתור התקלות ובטיב העבודה והשירות. ייחודו בסבב המחלקות הרבות הקיימות במוסך, דבר המקצר את שהותו של הרכב במוסך וחוסך טלטלות בין מספר מוסכים ובעלי מקצוע שונים. כל התיקונים מתבצעים על ידי צוות מקצועי ומוסמך בעלי תעודות הסמכה ובפיקוח של משרד התחבורה, איגוד המוסכים, ובניהולו של יוסי כהן בעל תעודת הסמכה ותעודת אומן במכונאות רכב בנזין ודיזל, בוחן רכב ובוחן רישוי מוסמך וקצין בטיחות בתעבורה עם ניסיון של 35 שנה בתחום הרכב. בוחנים ועובדים בעלי הסמכה מעטם הטכניון ומשרד התחבורה חדר המתנה ממוזג, אינטרנט חופשי מוסך נגיש לכולם כולל בעלי מוגבלויות חנייה בשפע

072-3259799072-3259799 מספר
מקשר
אוטוטסט יצחקי ושות' - תמונת לוגו

אוטוטסט יצחקי ושות'

אדיסון 7, חיפה
אדיסון 7, חיפה נווט

אוטוטסט הוא מכון רישוי ובדיקה הממוקם בחיפה ומתמחה בבדיקות רכב לקראת מבחן הרישוי השנתי (טסט). המוסך מציע שורה ארוכה של בדיקות, עבור כל סוגי הרכב, ובכלל זה בדיקת רכב ממוחשבת לפני קנייה, בדיקת רכב לאחר תאונת דרכים, תקינה לרכב בייבוא אישי, כיוון פרונט ואף תיקון ליקויים שונים שנתגלו ברכב במהלך הטסט. כל השירותים ניתנים במלוא המקצועיות, באמצעות ציוד מתקדם וכוח אדם איכותי. מכון אוטוטסט הוקם על ידי האחים משה ואשר יצחקי. לאחר פטירתם, החל המקום להיות מנוהל על ידי נשותיהם, כאשר את הצד הטכני לוקח על עצמו כיום הנדסאי מכונות רכב מנוסה בשם רונן ברנד.

072-3258218072-3258218 מספר
מקשר
קאר פוינט - תמונת לוגו

קאר פוינט

קרית שמונה
קרית שמונה נווט

קאר פוינט הוא מכון לבדיקת רכב, שבו ניתן לבדוק רכבים לפני קניה ולבצע כיווני פרונט. המכון ממוקם בכניסה לקריית שמונה, במתחם הקואופרטיב. למכון ניסיון מקצועי רב שנים וצוות מקצועי ומיומן, שמאפשר לכם לסמוך עלינו בלב שלם. במקום ניתן ליהנות ממגוון רחב של שירותי רכב, כאשר כל הלקוחות זוכים ליחס אישי ולשירות מקצועי ברמה הגבוהה ביותר. בעל המוסך, גלעד, מציג ניסיון של מעל ל- 20 שנה בענף הרכב, שמאפשר לו להעניק שירות מצוין לכל אחד מלקוחותיו.

072-3255508072-3255508 מספר
מקשר
קומפיוזקאר פתח תקווה - תמונת לוגו

קומפיוזקאר פתח תקווה

נחשון 15, פתח תקווה
נחשון 15, פתח תקווה נווט

רכבכם זקוק לבדיקה? שוקלים רכישת רכב ומעוניינים לבדוק אותו ביסודיות? קומפיוזקאר פתח תקווה לשירותכם! אנו מתמחים בביצוע בדיקות רכב ברמה הגבוהה ביותר ומספקים את המענה המקצועי, האיכותי והמתקדם ביותר בתחום. בין שירותנו: בדיקה ממוחשבת לפני רכישת רכב, בדיקת מנוע באמצעות סקופ אשר בודק קומפרסיה יחסית ובודק את איזון הצילינדרים, בדיקת כשירות רכב לתנועה לאחר תאונה בהתאם לתקנה 309, בדיקת בלמים ממוחשבת ועוד. לנוחיותכם, אנו מספקים באופן בלעדי שירותי בדיקה ממוחשבת גם לרכבי 4*4! צוות מומחינו ישמח לעמוד לשירותכם ולהעניק לכם שירות מקצועי, אישי ואדיב לכל אורך הדרך.

072-3210835072-3210835 מספר
מקשר
מכוני מבדק פ"ת בע"מ - תמונת לוגו

מכוני מבדק פ"ת בע"מ

המגשימים 8, פתח תקווה
המגשימים 8, פתח תקווה נווט

שרותי המכון: מבדק מכוני בדיקה פתח תקוה מתמחה במתן שירותי בדיקות רכב לפני קניה או מכירה, ורישוי שנתי (טסט) - במהירות וביעילות, לכל סוגי הרכב הפרטיים, המסחריים, משאיות ואוטובוסים. המכון מעניק גם שירותי בדיקות רכב לפני קניה או מכירה כאמור באמצעות המערכות המתקדמות ביותר בעולם. כמו כן, המכון מבצע גם בדיקת רכב לאחר הורדה מהכביש ומתן אישור לרכבים שהורדו מהכביש על ידי המשטרה או הניידות, בדיקות חורף, רישום רכב חדש, שירותי חשמל לרכב והתקנת אביזרים לכל סוגי הרכבים. רקע על המכון: זה למעלה מ-18 שנה שמכון רישוי מבדק פתח תקוה מעניק מגוון רחב של שירותים מהירים, מתקדמים ויעילים בכל הנוגע לבדיקות רכב ורישוי שנתי. המכון ידוע בייחודיותו ובו מוזיאון ועתיקות יקרי ערך - ליד עמדת בדיקת הבלמים ניצב פטיפון עתיק עם מנואלה, סמוך לבור הבדיקה יש מכשירי רדיו ואקורדיונים, כמה מהם עוד מהתקופה שלפני קום המדינה. מאחורי עמדת בדיקת העשן עומדות מכונות כתיבה מאותן שנים. "מבדק פתח תקוה" הוא מכון מוזיאון - המכון מספק את שירותי הרכב הרגילים ויחד עם זאת מאפשר ליהנות מאווירה ייחודית. על פני קיר שאורכו כ- 80 מטרים מסודרים בצפיפות מאות פריטים שהיו בשימוש בבתים בישראל מאז תחילת המאה שעברה, ובהם מאווררים, מכונות תפירה, טלפונים ותנורים. על הקירות האחרים תצוגה מסודרת של אוסף הכולל מאות כובעים צבעוניים שונים ומשונים; כמה מהפריטים התקבלו מלקוחות. לרוב אנשים באים לבצע טסט לא מרצון, הם חוששים, מפחדים, לחוצים ובעיקר ממהרים, הנהלת מבדק פתח תקוה דוגלת בכך שללקוח יהיה כיף להגיע לבצע טסט ושחווית הטסט תהיה מהנה, נעימה ומהירה!

א.ב. שמואל - בדיקת רכב - תמונת לוגו

א.ב. שמואל - בדיקת רכב

אברהם רוזנמן 629, צים סנטר נתיבות
אברהם רוזנמן 629, צים סנטר נתיבות נווט

א.ב. שמואל הוא מכון בדיקה לרכבים בנתיבות המשרת את לקוחותיו בנאמנות ובאמינות מעל ארבעים שנה. לפני שתופתעו בבדיקת רישוי רכב, עדיף שתבדקו מה אתם קונים! זאת המלצה גורפת. במכון א.ב. שמואל מבוצעים בדיקות קפדניות ברכבים לפני רכישה ומכירה הכוללות ייעוץ מקצועי ובטיחותי ומבוצעות באמצעות טכנולוגיה מתקדמת המאפשרת תוצאות רחבות, ברורות ומעמיקות באשר למצב הרכב. השירות האדיב מלווה בשקיפות, מוגש ביעילות ומספק מידע רחב באחריות.

072-2593566072-2593566 מספר
מקשר

רוצה לדעת יותר על מכוני רישוי ובדיקה לרכב ?

המדריך למכוני בדיקה לרכב

לבדוק אוטו טוב-טוב: המדריך למכוני בדיקה לרכב

קניית רכב יד שניה זה חתיכת כאב ראש, אפילו אם קונים אותו מרופא. כדי להוריד את מינון המיגרנה, הנה כמה דברים שכדאי לדעת - על טיב המכון, על סוג הבדיקות ועל מוכרי הרכב הפוטנציאליים

שרותי רכב אהרון כחלון (1999) בע"מ - תמונת לוגו

שרותי רכב אהרון כחלון (1999) בע"מ

בן ציון גליס 42, פתח תקווה
בן ציון גליס 42, פתח תקווה נווט
מכון בדיקה ורישוי מורשה משרד התחבורה

מכון בדיקה ורישוי רכב, אהרון כחלון בע"מ, הממוקם באזור התעשייה סגולה בעיר פתח תקווה, מעניק שירותי בדיקת רכב ממוחשבת לפני קניה או מכירה של רכבים. המכון מורשה מטעם משרד התחבורה והטכניון ומבצע שירותי כיוון פרונט, איזון גלגלים, טיפול 10,000, אבחון תקלות לפני כניסה למוסך, שירותי העברת טסט שנתי, טיפולי מוסך שוטפים, ועוד. בנוסף במכון תוכלו למצוא מעבדה מוסמכת של משרד התחבורה.

072-3217482072-3217482 מספר
מקשר
אוטוטופ מכון לבדיקות רכב - תמונת לוגו

אוטוטופ מכון לבדיקות רכב

הפועלים 13, באר שבע
הפועלים 13, באר שבע נווט

אוטוטופ הוא מכון בדיקת רכבים לפני קנייה ומכירה. לשירותכם, בדיקת רישוי לרכב, בדיקת מנוע לפני קנייה, בדיקת שאסי (שלדה) וגם בדיקת צריכת דלק, גיר וסקאנר. אנחנו מבצעים בדיקת רכב אחרי תאונה ומבטיחים תשובה ברורה ומקצועית, אמינה ואחראית המבוצעת על ידי ציוד טכנולוגי מתקדם בענף. אל תסתפקו במבט חיצוני, הבטיחות שלכם שווה בדיקת רכב אמינה. מוכרים רכב מסחרי או פרטי בדרום? בואו אלינו לבאר שבע.

072-2646141072-2646141 מספר
מקשר
מוסך הצומת 1979 בע"מ - תמונת לוגו

מוסך הצומת 1979 בע"מ

שד' יגאל אלון 24, בית שמש
שד' יגאל אלון 24, בית שמש נווט

מוסך הצומת 1979 בע"מ נוסד לפני קרוב לארבעה עשורים ונחשב למרכז שירות מוביל לרכב כמו גם כמכון בדיקה ורישוי מן השורה הראשונה המספק מענה לרכבים מכל הסוגים ואמון על מתן שירות אישי ומסור לכל לקוח ולקוח. בין שירותינו: בדיקות רכב טרם רכישה, הכנה לטסט והעברת טסט, מכונאות, פחחות וצבע בתנור, חשמל, דיאגנוסטיקה, פנצ'רייה ומכירת צמיגים, זגגות, כיוון פרונט, מיזוג אוויר, טיפולים תקופתיים ועוד. זאת ועוד, אנו מציעים מגוון שירותים משלימים לרבות אספקת רכב חלופי, דחיית תשלום לבעל רכב לאחר תאונה ועוד. כמוסך המשמש כמוסך ההסדר הבלעדי באזור של מיטב חברות הביטוח לרבות הפניקס, מגדל, ביטוח ישיר, איילון, שומרה, AIG, הכשרת היישוב, כלל וסע ועוד, נשמח להעניק גם לכם שירות מקצועי ואמין לשביעות רצונכם המלאה!

072-3263077072-3263077 מספר
מקשר
חקלאיים כלים והובלת רישוי MOVEit4u - תמונת לוגו

חקלאיים כלים והובלת רישוי MOVEit4u

מעלה גמלא
מעלה גמלא

כשמגיע הזמן למבחן הרישוי השנתי עבור הכלים החקלאיים שלכם, טוב שיש על מי לסמוך. moveit4U היא חברה העוסקת במתן שירותי הובלת כלים חקלאיים לצורך ביצוע טסט במכוני הרישוי המובילים באזור הגולן והעמקים. בעקבות שינוי בפיקוח של משרד התחבורה על רישוי כלים חקלאיים ישנו הכרח להגיע פיזית למכוני הרישוי. אנו דואגים לשנע את הכלים למכוני הרישוי , להעבירם במבחן הרישוי ובסיומו להחזיר לבית הלקוח. שירותינו כוללים טרקטורים, ריינג'רים,קוואסקים,מיולים, טרקטורונים,מלגזות ,כלי צמ"ה ונגררים למיניהם. צרו קשר ותיהנו משירות מקצועי מהשורה הראשונה, יחס אישי ומחירים משתלמים!

מכון טכנוליין עכו - תמונת לוגו

מכון טכנוליין עכו

בלטימור 21, עכו
בלטימור 21, עכו נווט

מחפשים מכון רישוי ובדיקה לרכב בעכו? מכון טכנוליין בעכו, בהנהלת חוסרי עומר, הוא הכתובת שלכם! המכון מורשה משרד התחבורה ומציע את מגוון השירותים הבאים בתחום: בדיקות רכב ממוחשבות לפני קנייה או מכירה, בדיקות רכבים לאחר תאונה, בדיקות רכבים לאחר תיקוני תאונה ועוד. כמו כן, מתמחה המקום בהכנת רכבים ובהגשתם לטסט, בכיוון פרונט ממוחשב, באיזון גלגלים ועוד. פנו לקבלת מענה מקצועי, אמין ויסודי.

072-2598236072-2598236 מספר
מקשר
בדיקת רכב לפני קניה מכון מרעי - תמונת לוגו

בדיקת רכב לפני קניה מכון מרעי

נצרת
נצרת נווט

מכון רישוי "אחים מרעי" מבצע בדיקות ממוחשבות ורישוי לרכב על ידי בוחנים מוסמכים מטעם משרד התחבורה. הבדיקות במכון הממוקם במשה"ד, מתקיימות בשני מסלולים וניתן לבצע במקום במקרה הצורך גם בדיקות חורף , ייצור לחויות זיהוי במקום (מספרי רכב) ובדיקת רכב לפני קנייה.

072-3295727072-3295727 מספר
מקשר
מכון כל בודק - תמונת לוגו

מכון כל בודק

המלאכה 10, עפולה
המלאכה 10, עפולה נווט

מכון כל בודק הוא מכון לבדיקת רכבים, אשר מסתמך על מכשור ממוחשב, משוכלל ומתקדם במיוחד. במקום מתבצעות בדיקות של רכב פרטי\מסחרי עד 5 טון לפני קניה או מכירה, בדיקות זיהום אוויר, בדיקות חורף ובדיקות ממוחשבות נוספות, לרכבי בנזין, לרכבי דיזל ולרכבי שטח. המכון פועל באישור מכון התקנים ועובדים בו בוחני משרד התחבורה, מה שמבטיח בדיקה מדויקת ואיכותית במיוחד. במקום גם חדר המתנה ממוזג לרווחת הלקוחות. אנשי המקום מתחייבים לשירות נעים ונוח, ולעמידה בלוחות הזמנים.

072-3202622072-3202622 מספר
מקשר
דן מעבדות רכב - תמונת לוגו

דן מעבדות רכב

החרושת 33, נמל אשדוד
החרושת 33, נמל אשדוד נווט

מכון בדיקה לרכב באשדוד המתמחה בבדיקות רכב ממוחשבות, כולל בדיקת רכב לפני קנייה, אחרי תאונה ותיקוני תאונה, בדיקות חורף לרכב ועוד. בדן מעבדות רכב ציוד דיאגנוסטיקה חדיש ומתקדם ומועסקים עובדים בעלי ידע וניסיון רב העוברים הכשרות מקצועיות בתחום, וניתן לעבור בו בדיקות לרכב פרטי, מסחרי, כבד, שטח ודו-גלגלי, וכן לרכב בנזין ודיזל. בנוסף, המכון מתמחה בכיוון פרונט לרכב ומציע גם שירותי שמאות לרכב.

072-2597795072-2597795 מספר
מקשר
סופר-טסט בדיקה ממוחשבת לקניה - תמונת לוגו

סופר-טסט בדיקה ממוחשבת לקניה

האשלג 3, חיפה
האשלג 3, חיפה נווט

סופר-טסט מרכז בדיקות רכב ממוחשבת לפני קניה או מכירה, ממוקם ב "עמק הרכב" בעיר חיפה, אזור בעל גישה נוחה מכל הארץ ובכל אמצעי תחבורה. המרכז מתמחה בבדיקות רכב לפני קנייה באמצעות מכשור ומחשוב מתקדם וחדשני לכל סוגי הרכבים, כולל רכבי שטח ומכוניות ספורט. הבדיקה מתבצעת על ידי בוחנים אחראים, מקצועיים ואמינים בעלי ניסיון ווותק רב בתחום הרכב. המוסך מעניק טיפולי V.I.P לחברי מועדון הלקוחות שלו.

072-3225744072-3225744 מספר
מקשר
מכון רישוי קצרין - תמונת לוגו

מכון רישוי קצרין

קצרין
קצרין נווט

מכון רישוי קצרין מעמיד לרשות לקוחותיו מערך שירותים מקצועי, מקיף ואיכותי לכלי רכב מכל הסוגים לרבות רכבים פרטיים, רכבי משא, אוטובוסים, טרקטורים, טרקטורונים ועוד. כמכון מורשה להעברת מנוע ייבוא מטעם משרד התחבורה, האמון על מתן שירות אופטימלי לכל לקוח ולקוח, אנו מעמידים לרשותכם צוות מקצועי, מיומן, מנוסה ואדיב אשר ישמח לספק לכם שירות מקצועי, אמין, יסודי ואישי לשביעות רצונכם המלאה!

072-2646066072-2646066 מספר
מקשר
הטסט בירכא בע"מ - תמונת לוגו

הטסט בירכא בע"מ

ירכא
ירכא נווט
מכון בדיקה ורישוי לרכב ומוסך בירכא

טסט בירכא הוא מכון בדיקה ורישוי לרכב באזור התעשייה ירכא המתמחה בבדיקות לפני קנייה ומכירה של כלי רכב מכל סוג כולל רכב פרטי, מסחרי, משאיות, אוטובוסים, טרקטורים, אופנועים ונגררים. המכון מורשה משרד התחבורה ומכון התקנים הישראלי והיה למכון הבדיקה הממוחשב הראשון בארץ, והוא משתמש בטכנולוגיה ממוחשבת ובציוד חדשני ומדויק כדי לאתר ולאבחן פגמים ברכב, וכן מעסיק צוות בוחנים מקצועי, מיומן ואדיב.

072-3251579072-3251579 מספר
מקשר
קומפיוטסט אור יהודה - טסט לרכב - תמונת לוגו

קומפיוטסט אור יהודה - טסט לרכב

היוזמים 2, אור יהודה
היוזמים 2, אור יהודה נווט
מכון מקצועי לביצוע בדיקות ורישוי לרכב

מכון קומפיוטסט אור יהודה מתמחה במתן שירותי בדיקות לרכב ורישוי שנתי, במהירות ויעילות, לכל סוגי הרכבים הפרטיים, המסחריים, משאיות ואוטובוסים. המכון מעניק גם שירותי בדיקת רכב לפני קנייה באמצעות המערכות המתקדמות והמשוכללות ביותר בעולם, כיוון פרונט קדמי ואחורי בשילוב מצלמות מיוחדות ולייזר לכיוון אופטימלי, בדיקת רכב לאחר תאונה, איסוף רכב מהבית לביצוע בדיקת הטסט השנתי, ועוד. מוזמנים להירשם למועדון הלקוחות של המכון וליהנות מהטבות, הנחות ובדיקות חינם.

"בחן" מכון ומוסך לרכב בע"מ - תמונת לוגו

"בחן" מכון ומוסך לרכב בע"מ

אדיסון 11, חיפה
אדיסון 11, חיפה נווט

"בחן" מכון ומוסך רכב בע''מ הוא מכון רישוי ובדיקה בחיפה, שמציע את שירותיו עבור כל סוגי הרכב. אנחנו מבצעים בדיקות ממוחשבות ומקיפות, באישור מכון התקנים, ביניהן בדיקת רישוי שנתי, בדיקת רכב לפני קנייה, בדיקת זיהום אוויר לרכב, הטבעת מספרי מנוע ושלדה ועוד. הבדיקות נעשות על ידי בוחנים מוסמכים מטעמו של משרד התחבורה, שמבצעים הכל בצורה אמינה ומקצועית. נשמח לבדוק גם את הרכב שלכם מ-א' ועד ת'.

072-3257939072-3257939 מספר
מקשר
מרכז שירות גיל רם מורשה מאזדה/פורד - תמונת לוגו

מרכז שירות גיל רם מורשה מאזדה/פורד

בזלת 11, כרמיאל
בזלת 11, כרמיאל נווט

מרכז שירות גיל רם מורשה מאזדה/פורד הוא מכון בדיקה ורישוי לרכב שבו מבצעים מגוון רחב של טיפולים איכותיים לרכב באמצעות טכנולוגיה מתקדמת. המכון מאובזר בציוד חדיש ומשוכלל המאפשר לבצע בדיקות מעמיקות, להעביר את הרכב טסטים וליהנות משירות מקצועי ומהיר הניתן על ידי צוות המומחים של המרכז. אז אם הרכב שלכם צריך לעבור בדיקה, טיפול או טסט, אתם מוזמנים להתקשר אלינו, ונשמח לעמוד לשירותכם.

072-3208974072-3208974 מספר
מקשר
בדק 2007 - תמונת לוגו

בדק 2007

יוסף לוי 25, קרית ביאליק
יוסף לוי 25, קרית ביאליק נווט

בדק 2007 הוא מכון בדיקה ורישוי לבדיקת רכב לפני קנייה ומוסך מורשה מועם התחבורה, שבו גם אתם תוכלו לבדוק את הרכב העתידי שלכם רגע לפני שתרכשו אותו. אנו נעזרים בציוד החדיש ביותר שקיים בשוק כדי לבצע את הבדיקות בצורה הטובה והמדויקת ביותר. במקום מתבצעים גם בדיקות לרכב שעבר תאונה, עם תום התיקונים, בדיקות רישוי, בדיקות חורף, כיוון פרונט, בדיקות תקופתיות ועוד. מכון בדק 2007 מעמיד לרשותכם גם חדר המתנה ממוזג ומציע גם שירות של איסוף הרכב והשבתו לביתכם. לפונים דרך אתר המכון מוצעות גם הנחות והטבות שונות.אזורים עכו ונהריה והסביבה

072-3226977072-3226977 מספר
מקשר
קומפיוטסט אשדוד - תמונת לוגו

קומפיוטסט אשדוד

הבושם 7, נמל אשדוד
הבושם 7, נמל אשדוד נווט

מחפשים את המענה המקצועי ביותר בתחום בדיקות הרכב? מכון בדיקת הרכב קומפיוטסט אשדוד, המסונף לרשת מכוני בדיקת רכב מובילה המונה כארבעה עשר סניפים ברחבי הארץ ומחוצה לה, מעמיד לרשות לקוחותיו את הפתרונות המתקדמים בענף באמצעות טכנולוגיית VCT חדשנית המובילה בעולם ומספק אחריות מלאה לחצי שנה על הבדיקה. בנוסף, אנו מציעים שירותי בדיקת רכב לאחר תאונה באמצעות צוות הנדסאי רכב מדופלמים אשר עושים שימוש במכשיר SPANSI הנחשב למוביל בתחום בשוק הבין לאומי. נשמח לעמוד לשירותכם במקצועיות, באמינות וביעילות מקסימלית!

072-3268250072-3268250 מספר
מקשר
בדיקת רכב טמרה - תמונת לוגו

בדיקת רכב טמרה

טמרה
טמרה

מכון בדיקת רכב טמרה - מרכז בדיקות רכב לפני קניה או מכירה, ממוקם באזור התעשייה של טמרה. המכון מתמחה בבדיקות רכב לפני קנייה באמצעות מכשור ומחשוב מתקדם וחדשני לכל סוגי הרכבים. המכון הינו מורשה מטעם משרד התחבורה. השירות מהיר ומקצועי כולל שבת, כמו כן למכון מוסך צמוד לתיקון כל סוגי הרכב.

072-2599164072-2599164 מספר
מקשר
הכל לרכב - תמונת לוגו

הכל לרכב

פנקס דוד 45, נתניה
פנקס דוד 45, נתניה נווט

מעוניינים להיות מוכנים לקראת הביקור הבא במכון בדיקה ורישוי לרכב? הכל לרכב הוא המקום בו אתם צריכים לבקר. בית העסק שלנו ממוקם בנתניה ומציע אינספור אביזרים וחלפים עבור דגמי הרכב השונים. אנחנו מספקים את כל האביזרים הדרושים וגם שירותים הכרחיים דוגמת ייצור לוחיות רישוי עבור הרכב. כל הפתרונות שלנו עומדים בדרגות האיכות הגבוהות ביותר ומגיעים עם תג מחיר נוח. הצוות של הכל לרכב בקיא בתחום במידה הרבה ביותר ויוכל להעניק לכם את הייעוץ ההכרחי, ללא התחייבות מצדכם.

072-3215186072-3215186 מספר
מקשר
אלדר - תמונת לוגו

אלדר

הקדר 24, נתניה
הקדר 24, נתניה נווט

זקוקים לשירותי בדיקת רכב וחשוב לכם לקבל את המענה המקצועי, המהיר והאמין ביותר בענף? מכון אלדר לשירותכם! כמכון בדיקות מוביל בתחומו, אנו מעמידים לרשות לקוחותינו מערך שירותים מקצועי, רחב ומקיף המציע את המענה המתקדם ביותר בענף למעוניינים בבדיקת רכב לפני מכירה או לפני רכישה. בנוסף, אנו מציעים מערך שירותי תיקונים מתקדם לרכבים מכל הסוגים. נשמח לעמוד לשירותכם במקצועיות, ביעילות ובאמינות לשביעות רצונכם המלאה!

072-3250976072-3250976 מספר
מקשר

העסקים שצפית בהם לאחרונה

שם העסק

כתובת העסק
כתובת העסק
ציון
כמותכתוב
עסק זה בחר לא להציג חוות דעת

תיאור

טלפוןטלפון מספר
מקשר

זאפ גרופ עושה שימוש במספר וירטואלי לפי תנאי השימוש באתר.
מספר הטלפון של העסק מופיע באזור המידע בדף העסק.

אנשים שחפשו מכוני רישוי ובדיקה לרכב חיפשו גם

מידע אודות סוג השירות

בעמוד תמצא מידע בנושא

בדיקת שיעבוד רכב | בדיקת רכב מעוקל

רשימת העסקים המלאה בסיווג
Arrow_Close_partArrow_LeftArrow_moreArrow_Open_partArrow_RightArrow_downX_close_iconSite_menu_knowCall_iconzap_thumbsMap_pinתמונה גנריתVideo_playIcon star empty colorIcon star empty colorIcon star full colorIcon star empty colorאייקון חנויותDone_tofes_iconicon_failSite_menu_forumsSite-menu_pricelistsSite_menu_reviewsSite_menu_search_resultsSite_menu_add_bussiness דפי זהבZAPתפריטSearchSearch Footer_searchFooter_tools