אומנויות לחימה
בכל הארץ (669 תוצאות)

map location delivery_iconorder_table_icontake_away_iconparty_iconcalander_iconminutes iconsend_to_mobile_icon
אומנויות לחימה - תמונת אווירה

אומנויות לחימה

(נמצאו 669 תוצאות)

נמצאו 669 תוצאות

אומנויות לחימה בכל הארץ (669 תוצאות) סינון תוצאות
צפייה לפי
שרף-המרכז לאומנויות הלחימה והתנועה - תמונת לוגו

שרף-המרכז לאומנויות הלחימה והתנועה

כפר פינס
כפר פינס נווט

שרף- המרכז לאומנויות הלחימה והתנועה הינו בית ספר לאומנויות לחימה והגנה עצמית המאגד תחתיו את אומנות הקראטה ואת אומנות הג'יו ג'יטסו הברזילאית המשלימות זו את זו ויוצרות את הלוחם השלם. מערך מסלולי הלמידה בבית הספר כולל: שיעורי קרטה וג'יו ג'יטסו למבוגרים לרבות נשים, גברים ובני נוער, שיעורי קרטה לילדים בגילאי 4-6, שיעורי קרטה לילדים בגילאי 6-12 ושיעורי קרטה לילדים בגילאי 12-16. מנהל בית הספר, ראובן שרף, הינו מהמדריכים הוותיקים והידועים בתחום אומנויות הלחימה המחזיק בתארים רבים בתחום הקראטה והג'יו ג'יטסו. מכאן תצאו מקצוענים!

072-3250524072-3250524 מספר
מקשר
מרכז לחימה משולבת - תמונת לוגו

מרכז לחימה משולבת

הלל יפה 26, חדרה
הלל יפה 26, חדרה נווט

מרכז לחימה משולבת פותח מחזור חדש נפתח לילדים מגיל 4-6 ב 01.09.18 מקומות מוגבלים נא ליצור קשר בהקדם בית ספר לאומנויות לחימה שמטרתו היא לחזק את הנפש ואת הגוף מגיל 4 עד 60. אצלנו דואגים שכל מתאמן יתקדם בקצב המתאים ליכולות האישיות שלו ,רוכשים ידע להגנה עצמית, והשיגי מטרות ועוד...

072-2599982072-2599982 מספר
מקשר
מכון ספארי - תמונת לוגו

מכון ספארי

רוטשילד 32, בת ים
רוטשילד 32, בת ים נווט

במכון ספארי תוכלו ללמוד ולרכוש מיומנויות בשלל אומנויות לחימה מובילות ומבוקשות, כולל ג'ודו, קפוארה, אגרוף, אגרוף תאילנדי, לוחמה משולבת חוגי איגרוף קלאסיMMA,וקרטה. בנוסף, מורה טיפלית לבעיות כושר וריכוז דרך הספורט . המכון מנוהל בידי רוני נקש ומוקדש כל כולו לתרבות הגוף על שלל היבטיה. במכון מדריכים ואנשי מקצוע מעולים אשר ישמחו להקנות לכם את הכישורים הדרושים, תוך שהם מעמידים לרשותכם את כל הציוד והעזרים הדרושים. המכון פועל לאורך כל ימות השבוע עד לשעות הערב המאוחרות, ופתוח גם בימי שישי עד אחר הצהריים. התמחות ב - MCMA אומנויות לחימה . ונינגיטסו קוגה ריו ישראל . הכנות ליחידות מובחרות בצה"ל עם המומחים הטובים בארץ. ואיגוף קלאסי עם יציאה לתחרויות

072-3212112072-3212112 מספר
מקשר
מודעה
בית ספר דורון קרב מגע - תמונת לוגו

בית ספר דורון קרב מגע

גדליה 26, המושבה הגרמנית ירושלים
גדליה 26, המושבה הגרמנית ירושלים נווט

אימוני קרב מגע מיועדים לכולם- ילדים, נוער ומבוגרים, בנים ובנות. האימונים מקנים יכולת תגובה אינסטנקטיבית שבמקביל מסייעת לשיפור הכושר הגופני. שיטת הקרב מגע מסייעת רבות לפיתוח שליטה ויכולת התגוננות בעזרת טכניקות מתקדמות למצבים מורכבים, בשילוב כלי נשק קרים וחמים, ואף בסיטואציות הכוללות תוקף אחד ויותר. שיטה זו מלומדת כיום בשורה ארוכה של ארגוני ושירותי הביטחון הישראלים - שב"כ, מוסד, משטרה, והיחידות השונות בצה"ל, עם התאמות ייחודיות לכל מסגרת. יוסי שמואלי, המחזיק בחגורה שחורה מומחה 4 ומנהל בי"ס 'דורון', היה תלמידו הישיר של אימי, מפתח השיטה, ומאז חבר באיגוד הבינלאומי לקרב-מגע. האיגוד מורכב מצוות מאמנים בכירים ועתירי ניסיון,הממשיכים בפיתוח השיטה באופן מתמשך אל מול המציאות היומיומית והאיומים המשתנים. כשבאמתחתו 30 שנות ניסיון בענף, יוסי מלמד את רזי השיטה בצורה הרלוונטית ביותר ליומיום, תוך מתן דגש על חיזוק ושיפור הכושר הגופני והביטחון העצמי, על מנת לייצר עבור המתאמנים סביבה בטוחה יותר. בי"ס "דורון" הוקם בשנת 1989 ופועל בחסות האיגוד הבינלאומי לקרב מגע בישראל. לאורך 23 שנות קיומו, מהווה בי"ס מוקד פנאי מרכזי לילדים, נוער ומבוגרים, המעוניינים להתאמן בשיטת לחימה מתקדמת ולפתח את הכושר הגופני. לצד פיתוח היכולת והמיומנות האישית, מושם דגש על העלאת הביטחון העצמי במסגרת אימוני ילדים ונוער דרך פיתוח הכושר הגופני, חיזוק יכולת התגובה, הקניית שליטה העצמית ועבודה על שיפור ופיתוח הקואורדינציה. בנוסף לקבוצות השבועיות ניתן להצטרף לקורסים וסדנאות.

אלרן העמותה לקידום הג'ודו בישראל - תמונת לוגו

אלרן העמותה לקידום הג'ודו בישראל

רבקה גובר 9, פתח תקווה
רבקה גובר 9, פתח תקווה נווט

אלרן העמותה לקידום הג'ודו בישראל היא עמותה אשר שמה לעצמה למטרה לקדם ולפתח את אומות הג'ודו בישראל בקרב בוגרים, בקרב בני נוער ובקרב ילדים כאחד. במסגרת פעילותנו המקיפה לקידום, לטיפוח ולהטמעת אומנות לחימה עתיקה, עוצמתית וייחודית זו, אנו שואפים לייצר מעטפת תומכת לספורטאי ג'ודו הישגיים בני כל הגילאים, לטפח את הקבוצה ואת הפרט בענף הג'ודו החברתי וההישגי ולנצל את אומנת הג'ודו ככלי אפקטיבי למינוף אוכלוסיות שהינן בעלת קשיים סוציו אקונומיים. זאת ועוד, אנו מאמינים בג'ודו כאמצעי אפקטיבי לשיפור התקשורת הבין אישית.

ווינג-צון - הגנה עצמית - תמונת לוגו

ווינג-צון - הגנה עצמית

בני ברית 15, הוד השרון
בני ברית 15, הוד השרון נווט

ווינג-צ'ון קונג פו היא תורת אומנויות לחימה הנחשבת להגנה העצמית של המחר. שיטת הלחימה הסודית והייחודית, שפותחה על ידי גראנד מאסטר SIEU PAU NGO, משלבת את הווינג-צ'ון המסורתי עם שיטות נוספות. העיקרון המרכזי כאן הוא שימוש בעקרונות התנועה הפיזיקליים ושימוש בניתוב האנרגיה על מנת להשיג את מירב המהירות והעוצמה. אנחנו מעבירים שיעורים ברמות שונות (הן בקבוצה והן שיעורים פרטיים) ומתאימים את אופי וקצב הלימוד לצרכי המשתתפים. בסוף התהליך הם מקבלים כלי שיוכל לשמש אותם בחיים, לספק להם ביטחון עצמי ולשדרג את היכולות הגופניות שלהם.

המרכז הישראלי לקפוארה - תמונת לוגו

המרכז הישראלי לקפוארה

איילון דוד 2, ירושלים
איילון דוד 2, ירושלים נווט

קפוארה הינה אומנות לחימה המגיעה מברזיל. זהו משחק המשלב תנועות התקפה והגנה, נגינה, קצב ואקרובטיקה. המרכז לקפוארה בירושלים נותן לכל אחד אפשרות לטעום את האנרגיה הברזילאית... כל אחד יכול וכל מי שמצטרף מפתיע את עצמו ולומד שהאומנות קפוארה יכולה לסחוף כל אחד לעולם מלא חיוכים. מיועד בעיקר לאנשים שמחים...

072-2594436072-2594436 מספר
מקשר
MDfighters - לוחמי מגן דוד - תמונת לוגו

MDfighters - לוחמי מגן דוד

הרקון 49, נווה נאמן הוד השרון
הרקון 49, נווה נאמן הוד השרון נווט

מועדון לוחמי מגן דוד (MDfighters) המתמחה במגוון רחב של אימוני כושר ואומנויות לחימה כגון: MMA, קרב מגע, ג'יו ג'יטסו ברזילאי (BJJ), איגרוף, איגרוף תאילנדי, הגנה עצמית, כושר פונקציונאלי וTRX לכל קשת הגילאים והרמות. אצלנו ניתן להתאמן מפעמיים בשבוע למטרות הנאה, כיף ופיתוח הכושר הגופני ועד שבעה אימונים שבועיים שיביאו אתכם לרמות הגבוהות ביותר. אז למה אתם מחכים צרו קשר, תתאמו איתנו אימון ובואו לאימון ניסיון חינם!

072-2598434072-2598434 מספר
מקשר
מודעה
אייל  - קרב מגע - תמונת לוגו

אייל - קרב מגע

ההסתדרות 38, נס ציונה
ההסתדרות 38, נס ציונה נווט

אייל קנובלוביץ הוא מומחה אומנויות לחימה, המתמקד בקרב מגע על יתרונותיו המרובים. במסגרת "קרב מגע אולטימטיבי" הוא מספק, יחד עם המדריכים האחרים, את כל הכלים להגנה עצמית עבור ילדים, בני נוער או למבוגרים. בכל אחד מהמקרים נהנים המתאמנים משיטה המקנה להם מיומנות טכנית גבוהה להגנה עצמית, שיפור משמעותי בכושר הגופני, חיזוק הגוף וגם לא מעט ביטחון עצמי. אייל קנובלוביץ הוא מאמן בכיר, המחזיק בניסיון של יותר מעשור באימון ובהדרכה. רשימת ההכשרות הרחבה שלו כוללת מדריך ומאמן קרב מגע, מדריך ומאמן חדר כושר, מדריך פיתוח כושר ועוד.

072-3296428072-3296428 מספר
מקשר
יורי קורנברג –אומניות לחימה - תמונת לוגו

יורי קורנברג –אומניות לחימה

בצרי יוסף 3, פתח תקווה
בצרי יוסף 3, פתח תקווה נווט

תמיד רציתם לדעת איך להגן על עצמכם ברגע האמת? מחפשים פעילות ספורטיבית שתמלא אתכם גם פיזית וגם נפשית? בואו ללמוד את אומנויות הלחימה במועדון הטאי צ'י צ'ואן של יורי קורנברג. כאן תיחשפו לעולם הטאי צ'י בלמידה אישית או קבוצתית ותלמדו בין היתר את התורה שעומדת מאחורי הלחימה, את עקרונות הבטיחות וכיצד לפתח חוזק פיזי לצד עוצמה מנטלית. צרו קשר לתיאום אימון התנסות.

MR-Scorpion - תמונת לוגו

MR-Scorpion

הלפיד 5, פתח תקווה
הלפיד 5, פתח תקווה נווט

Team scorpion, האקדמיה לאמנויות לחימה, מזמינה אתכם לסגל לעצמכם שליטה עצמית גבוהה, מנטליות חזקה, יכולת התגוננות והרבה כיף לאורך הדרך! הצטרפו לאימונים בקבוצה מקצועית וחזקה, לצד הלוחמים המובילים בארץ. גברים, נשים, נערים ונערות וילדים מגיל 4 ומעלה מוזמנים להתחיל את המסע שלהם באקדמיה שלנו. איגרוף תאילנדי, MMA, BBJ, איגרוף ועוד נכללים בתחומי ההתמחות שלנו. בואו להיות חלק ממשפחת team scorpion

072-3238078072-3238078 מספר
מקשר
המרכז לקפוארה- ילדים ונוער - תמונת לוגו

המרכז לקפוארה- ילדים ונוער

דרך בן גוריון 99, טיילת בת ים
דרך בן גוריון 99, טיילת בת ים נווט

ללמוד הגנה עצמית, לפתח גמישות, קואורדינציה, זריזות והכל תוך כדי הרבה הנאה! אצלנו במרכז לקפוארה מזמינים אתכם להצטרף ולקחת חלק בפעילות גופנית מהנה ואפקטיבית. המדריך נאור ימין הוא מדריך מנוסה ומיומן, מוסמך מטעם וינגייט, אשר יסייע לילדיכם לרכוש מיומנויות תנועה רבות, לפתח חוסן גופני, יכולת התמודדות עם מצבי סכנה והכל באווירה נעימה, ידידותית ובטוחה. בבית הספר של נאור קבוצות לכל שכבת גיל: קבוצות לגיל הרך (3-6), קבוצת ילדים (6-12) וקבוצות נוער, ובקרוב תיפתח קבוצה לבוגרים ולהורים.

יפתח גוברין - תמונת לוגו

יפתח גוברין

דיסנצ'יק 5, צפון תל אביב
דיסנצ'יק 5, צפון תל אביב נווט

יפתח גוברין, מאמן גוג'ו ריו מוסמך אשר באמתחתו 30 שנות ניסיון באימון והדרכה, מזמין אתכם ללמוד להתגונן מפני סכנות, לחזק את גופכם וליהנות מפעילות גופנית מהנה, מעניינת ומרתקת. הצטרפו לדוג'ו ותקחו חלק באימוני קרטה בסגנון גוג`ו-ריו אוקינאווי מסורתי ומפתחים כושר, כוח, גמישות ויציבה נכונה ברמה הפיזית, יחד עם ביטחון עצמי, שקט נפשי, כוח רצון, סבלנות וסובלנות ברמה הנפשית/מנטאלית. בסיס של השיטה הוא הגנה עצמית. עובדה זו לא נשכחה, לכן יש דגש על טכניקות יעילות ושימושיות למצבים בעיתיים. צרו קשר ובואו ליהנות מחודש ראשון במחיר היכרות!

072-3295850072-3295850 מספר
מקשר
אבנר אקוע - תמונת לוגו

אבנר אקוע

תל אביב
תל אביב

אבנר אקוע הוא מומחה בסוג פופולארי ויעיל של אומנויות לחימה: קונג פו. ההיכרות שלו עם התחום החלה במהלך שהותו בניו יורק, שם פגש את אחד מאשפי הקונג פו. הוא נחשף לתורת הלחימה ואימץ אותה כפילוסופיה וכדרך חיים. הישגיו המרשימים במהלך השנים כוללים זכייה באליפות ניו יורק לקונג פו ב-1994 וזכייה במדליית הארד באליפות העולם בסגנונות חמש שנים מאוחר יותר. אבנר אקוע פיתח שיטת אימון אישית, המשלבת בתוכה קונג פו, יוגה ועבודה על פיתוח שרירים. השיעורים שהוא מעביר מוכיחים עצמם כבעלי יתרונות רבים עבור הגוף והנפש גם יחד.

072-3217807072-3217807 מספר
מקשר
צור אפרתי - תמונת לוגו

צור אפרתי

הנטקה 55, חיפה
הנטקה 55, חיפה נווט

בנים או בנות, ילדים או מבוגרים, כולם מוזמנים לקחת חלק בחוג הגנה עצמית שוטוקאן קראטה, ללמוד, להתפתח ובעיקר ליהנות! קראטה - "דרך היד הריקה", אמנות לחימה המגיעה מיפן, מביאה עמה גם ערכים, מסגרת חינוכית והנאה מרובה. הקראטה מעניק יתרונות רבים בהם חיזוק השלד והשרירים, שיפור הקואורדינציה, פיתוח הכושר והזריזות, עיצוב יציבה נכונה, העלאת הביטחון העצמי, חיזוק המשמעת, שיפור הקשב והריכוז ועוד. השיעורים מועברים בהדרכתו של צור אפרתי, מדריך מנוסה בוגר מכון וינגייט, בעל חגורה שחורה דאן 5, עוסק מזה למעלה מ-35 שנים בקראטה מסורתי ומתמחה באמנויות לחימה בשיטה ייחודית המתאימה לכולם! אז למה אתם מחכים? הצטרפו אלינו ותיהנו משיעורים מרתקים ומחזקים, באווירה נעימה וכיפית ותצאו מחוזקים!

שרעבי אומנויות לחימה - תמונת לוגו

שרעבי אומנויות לחימה

קרן היסוד, רמלה
קרן היסוד, רמלה נווט

שרעבי - אומנויות לחימה הוא מרכז מוביל בתחום, שהוקם ב-2004 ונחשב לאחד האיכותיים כיום בישראל. בסניפים השונים של המרכז, לרבות הסניף ברמלה, ניתן להירשם למגוון חוגים - החל מחוגים לילדים ועד לחוגים המיועדים לגדולים יותר. החוגים מועברים על ידי מאמנים מקצועיים ומוסמכים העוסקים בכל רזי אומנויות הלחימה, הגנת עצמית ועוד. אנחנו מתחייבים להעניק יחס אישי לכל מתאמן או מתאמנת, תוך התאמה של הלימודים לקצב ההתקדמות שלהם. אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר ולהגיע להתאמן במועדון של אלופים.

Spartan Fighting Club - תמונת לוגו

Spartan Fighting Club

רעננה
רעננה

Spartan Fighting Club מציע עבורכם מגוון חוגים של אומנויות לחימה, בדגש על קרב מגע. אצלנו תוכלו לעבור שירותים בכל הרמות, כולל חוגים לבני גילאים שונים וחוגים נפרדים לבנות. צוות המדריכים של Spartan Fighting Club כולל בעלי ניסיון רב שנים וידע חסר גבולות בתורת אומנויות הלחימה, כאשר את כל הכלים האלה הם מעבירים לתלמידים. המכון מאובזר במיטב הציוד והמכשירים, המביאים לכך שהלימוד יהיה לא רק יעיל אלא גם מהנה. אתם מוזמנים ליצור קשר עם המכון לקבלת מידע נוסף ולתיאום ביקור התרשמות.

פורמה דוגו המרכז לנינגיטסו - תמונת לוגו

פורמה דוגו המרכז לנינגיטסו

הרב קוק 101, הרצליה
הרב קוק 101, הרצליה נווט
עסק זה בחר לא להציג חוות דעת

רוצים ללמוד אומנויות לחימה בסגנון אחר? מעוניינים להכיר שיטה עמוסת יתרונות? פורמה דוגו, המרכז לנינג'יסטו, פותח עבורכם את דלתותיו. המרכז שלנו ממוקם בהרצליה ומציע שיעורים, חוגים ותכניות לימודים של השיטה. צוות המדריכים שלנו בקיא בשיטה במידה המלאה ביותר, כאשר הניסיון רב השנים שלו מאפשר לו להתאים לתלמיד את קצב הלימודים. אתם מוזמנים ליצור עם פורמה דוגו קשר בהקדם האפשרי, לשמוע עוד על תכניות הלימוד ולהתחיל להתאמן באת השיטות המוצלחות ביותר שיש.

קראטה-דו ישראל - תמונת לוגו

קראטה-דו ישראל

אגודת ספורט בית"ר 1, קניון ירושלים
אגודת ספורט בית"ר 1, קניון ירושלים נווט

קראטה דו ישראל מזמין אתכם להתחבר לצד הלוחם שלכם! בדוג'ו שלנו, שממוקם בתוך קניון ירושלים, ליד אצטדיון טדי, מתקיימים לימודי קארטה לכל מי שמעוניין: מילדים בגן חובה, דרך נוער, בוגרים ואפילו לאנשים בעלי צרכים מיוחדים (הפעילות מופרדת לנשים ולגברים, ולבעלי חגורות שחורות). בין היתר במקום מתקיימות באופן תקופתי סדנאות הגנה עצמית לנשים, וכמו כן ניתן להזמין סדנאות הגנה עצמית למקומות עבודה, ארגונים, מועדונים ומתנ"סים. בסדנאות אלה משלבים את הטכניקות הכי יעילות ממגוון אומנויות לחימה, כגון: קרב מגע, קראטה, ג'ו-ג'יטסו וג'ודו. אז אם אתם חובבי קראטה ואומנויות לחימה - הגעתם למקום הנכון!

Timura BJJ-ג'יוג'יטסו ברזילאי - תמונת לוגו

Timura BJJ-ג'יוג'יטסו ברזילאי

שד' הנשיא 124, חיפה
שד' הנשיא 124, חיפה נווט

ביטחון עצמי, משמעת, ספורטיביות, אלה דברים שכל הורה רוצה עבור הילד שלו. אז למה שלא תתנו להם דוגמא אישית ותרשמו ביחד לפעילות מגניבה? הכירו את טימור אוזלנר, מדריך ג'יו ג'יטסו עם המון שנים של ותק וניסיון. בשיעורים עם טימור תזכו לאימונים מאתגרים ומהנים, באחת מאומנויות הלחימה היפות והמסקרנות ביותר. גיו' ג'יטסו היא אומנות לחימה מעצימה שתורמת רבות ליצירת ביטחון עצמי גבוה, יציבה נכונה, גמישות וכמובן חוסן פיזי ויכולת הגנה עצמית. אנו מזמינים אתכם להגיע לשיעור ניסיון, ליהנות להתרשם ולהירשם.

רוצה לדעת יותר על אומנויות לחימה ?

מדריך להגנה עצמית

שלא נזדקק: מדריך חשוב להגנה עצמית

ימים לא פשוטים עוברים על כוחותינו ידיעה רודפת ידיעה, החרדה עולה ורמת הלחץ גואה. לשם השבת הביטחון האישי הנה כמה טיפים וטכניקות הגנה עצמית

אמנות הקפוארה

אמנות הקפוארה

אמנות הקפוארה משתייכת למשפחת אומנויות הלחימה. הקפוארה היא במקורה מברזיל, ואחד המאפיינים הבולטים שלה הם תנועות הריקוד המעגליות.

כללי הג'ודו

כללי הג'ודו

ג'ודו מוגדר כאחת מאומנויות הלחימה, המורכבות מקרבות עמידה וקרבות קרקע. תורת הג'ודו, בדומה לאומנויות לחימה אחרות, הועברה מאב לבן במשך הדורות. מרכז הגודו נמצא ביפן.

מרכז קראטה פולג-משה רוקח - תמונת לוגו

מרכז קראטה פולג-משה רוקח

הצורן 4, נתניה
הצורן 4, נתניה נווט

מרכז קראטה פולג הוא דוג'ו - מרכז אימונים מיוחד בתחום של אומנויות לחימה. המרכז, הממוקם בנתניה, הוא חלק מאיגוד הקראטה המסורתי בישראל, איגוד מוכר על ידי מנהל הספורט וחבר באיגוד הקראטה הבינלאומי המוביל WTKF. בראש המשרד עומד סנסאי משה רוקח, מאמן נבחרת ישראל ויושב ראש איגוד הקראטה המסורתי בישראל. אצלנו תמצאו אולם מרווח ומאובזר היטב לאימוני קראטה, מלתחות נקיות ואת כל התשתיות הדרושות. הלימודים מיועדים לבני ולבנות כל הגילאים, החל מגיל ארבע ועד לגילאים מבוגרים.

יובל נחמקין-קרב מגע הגנה עצמית - תמונת לוגו

יובל נחמקין-קרב מגע הגנה עצמית

בודנהיימר 26, תל אביב
בודנהיימר 26, תל אביב נווט

למ"מ היא לחימה מבוססת מציאות הכוללת סדרות אימונים בנושאי קרב פנים אל פנים וקרב מגע בשילוב שיטות שונות מתחומי הלחימה והקרב ומותאמת אישית לכל מתאמן. יובל נחמקין-קרב מגע הגנה עצמית עוסק בהוראת למ"מ ובהוראת אמנויות לחימה פיליפיניות ואינדונזיות, מוסמך כמפקח ירי וכמדריך קונג-פו ומתאמן באגרוף אולימפי ובהאבקות קלאסית. מאחורי יובל שנות ניסיון רבות בהדרכת אנשי חוק ואזרחים בישראל ומחוצה לה בתחום ההגנה עצמית, קרב המגע וקרב פנים אל פנים והוא ישמח לעמוד גם לשירותכם וללוות אתכם במקצועיות, באמינות ובמסירות לכל אורך הדרך!

072-3236173072-3236173 מספר
מקשר
איתמר טנא - תמונת לוגו

איתמר טנא

גן שלמה
גן שלמה

איתמר טנא הוא מדריך אומנויות לחימה מוסמך מטעם המכללה האקדמית וינגייט, המחזיק בחגורה שחורה דאן 2. הוא מעביר שיעורים בשיטת ק.מ.י - "קרב מגן ישראלי" - שיטה להגנה עצמית ולהתמודדות פנים מול פנים. השיטה פונה למכנה משותף רחב במיוחד ונחשבת לפשוטה ליישום, כאשר היא מתבססת על התנועות הטבעיות של האדם. כל אדם יוכל ללמוד אותה וליהנות מהיתרונות שלה עבורן, דוגמת שיפור הכושר הגופני, הגמישות והקואורדינציה, התמודדות עם מצבי לחץ, הקניית משמעת עצמית ועוד. אתם מוזמנים לפנות לאיתמר טנא ולקבל את אחד הכלים החשובים ביותר שאפשר לחשוב עליהם.

072-3100268072-3100268 מספר
מקשר
קונג פו שאולין - עופר כהן - תמונת לוגו

קונג פו שאולין - עופר כהן

הנשיא יצחק בן צבי 30, נוף ים הרצליה
הנשיא יצחק בן צבי 30, נוף ים הרצליה נווט

עופר כהן הוא מדריך אומנויות לחימה מנוסה, בעל ניסיון רב שנים בקונג פו שאולין - אומנות אותה הכיר ואף לימד במנזר השאולין. הוא רכש במהלך השנים את כל הידוע הדרוש לאומנויות לחימה וקונג פו, אותו הוא מעביר לאוכלוסיית התלמידים שלו הכוללת ילדים, בני נוער ומבוגרים. השיעורים מועברים בהרצליה ומאופיינים בהכרת כל התשתית התיאורטית והמעשית של התחום החשוב הזה. עופר כהן מעניק לכל מתאמן יחס אישי ומתאים את אופי הלימוד לקצב ולצרכים שלו. אתם מוזמנים ליצור איתו קשר ולקבוע שיעור ניסיון.

מאור לוי-קרב מגע - תמונת לוגו

מאור לוי-קרב מגע

אגודת ספורט בית"ר, קניון ירושלים
אגודת ספורט בית"ר, קניון ירושלים נווט

שיטת קרב מגע והגנה עצמית יעילה ופשוטה! בואו ללמוד בדרך הקצרה והיעילה להגן על עצמכם מכלל המצבים הקיימים במציאות המודרנית. אל תהיו הקורבן הבא! כולם יכולים וצריכים ללמוד הגנה עצמית. התמחות גם בהדרכת אומנויות לחימה טיפוליות לסובלים מהפרעת קשב וריכוז. מאור לוי בעל חגורה שחורה מדריך מוסמך בוגר המכללת האקדמית בווניגייט למאור ניסיון רב בהדרכת ילדים נוער ובוגרים. כמו כן מאור מחזיק בתעודת מדריך אומנויות לחימה טיפוליות לבעיות קשב וריכוז באמצעות מטעם המכללה האקדמית בווינגייט. קרב מגע והגנה עצמית בירושלים - אל תהיו הקורבן הבא! אנו מציעים ללמוד שיטה פרקטית ומאוד מציאותית לצורך הגנה עצמית. אצלנו תלמדו טכניקות פשוטות להגנה עצמית תוך סימולציות שמדמות מצבי לחץ מתוך החיים, להתגוננות מפני תוקף אחד או מספר תוקפים, הגנות מפני נשק קר וחם, הגנות מפני אלימות ומקרי שוד, תקיפה מינית ואונס. זיהוי מצבים מסוכנים והעלאת הביטחון העצמי תוך החדרת ערכים, כבוד לזולת, צניעות ושליטה עצמית. השעורים תורמים ליכולות הקשב והריכוז להקניית כישורים חברתיים להתמצאות במרחב לכושר הגופני ולעיצוב האופי של החניכים והחניכות של בית -ספר מאור. האימונים מתאימים לילדים וילדות, נערים נערות, גברים ונשים כאחד! האימונים מתקיימים בשני סניפים: סניף טדי- מרכז אומנויות לחימה- ימי חמישי גילאי 3-6 - בין השעות 17:00-17:40 גילאי 6-10 - בין השעות 17:45-18:30 גילאי 10-15 - בין השעות 18:30-20:00 גילאי 15 ומעלה - בין השעות 20:00-21:30 סניף גילה- אולם הספורט של בית הספר מדעים ואמנויות- ימי שני גילאי 3-6 - בין השעות 17:00-17:40 גילאי 6-10 - בין השעות 17:45-18:30 גילאי 10-15 - בין השעות 18:30-20:00 גילאי 15 ומעלה - בין השעות 20:00-21:30 ישנה אפשרות לאימונים פרטיים קבוצות מאורגנות, אימונים בבתי ספר וסדנאות.

טאקוונדו מקצועי - ג'סיקה מנדל - תמונת לוגו

טאקוונדו מקצועי - ג'סיקה מנדל

רש"י 19, רעננה
רש"י 19, רעננה נווט

בשביל להתמקצע באומנות לחימה בינלאומית וללמוד הגנה עצמית מהמתחרים הבינלאומיים הטובים ביותר, כדאי להצטרף למועדון הטאקוונדו של ג'סיקה מנדל. המאמנים הם מתחרים בזירה הבינלאומית, ובעזרתם בנים ובנות מכל הגילים מגלים על עצמם שהם חזקים ומיומנים הרבה יותר ממה שחשבו. בזכות היחס האישי המותאם לקצב ההתקדמות של כל תלמיד ותלמידה, היחס השוויוני שניתן לבנות ולבנים ושילוב שיטות של קרב מגע וקרב מגן, במועדון כולם מרגישים שהם יכולים. מועדון הטאקוונדו של ג'סיקה מנדל הוא היחיד ששולח את התלמידים להתחרות בזירות הבינלאומיות, מאפשר להם לייצג את ישראל בכל העולם ולזכות במדליות. פרטים נוספים על המועדון, תכנית האימונים והמאמנים תוכלו לראות באתר.

072-3226623072-3226623 מספר
מקשר
איתי שריפטמן - תמונת לוגו

איתי שריפטמן

ברק 31, קריית מוצקין
ברק 31, קריית מוצקין נווט

איתי שריפטמן הוא מאמן מוסמך שמאחוריו שלושה עשורים של ניסיון בהוראת ג'ודו. כאלוף ישראל וכמאמן נבחרת הנערים של ישראל לעבר, איתי מזמין אתכם להעניק לילדיכם חוויה מעצימה של ספורט, עוצמה, חינוך ואתגר תוך לימודי ג'ודו ברמה הגבוהה ביותר. שיעורי הג'ודו המועברים על ידי איתי מצטיינים באווירה נעימה ומאתגרת כאחד, ומעבר לידע המקצועי המועבר בהם, הם מזמנים לילדים המשתתפים ערכים חשובים כמו כבוד הדדי לזולת יחד עם יכולות חשובות של הגנה עצמית והתמודדות מיטבית עם מצבי קיצון. איתי ישמח להעניק גם לילדכם חוויה בלתי נשכחת!

טאי שין קאן קראטה אוקינאווי - תמונת לוגו

טאי שין קאן קראטה אוקינאווי

אליעזר קפלן 2, אבן גבירול תל אביב
אליעזר קפלן 2, אבן גבירול תל אביב נווט

טאי שין קאן הינו בי"ס לאמנויות לחימה אוקינאוויות, קיודוקאן-קראטה, ריוקיו קובודו שימבוקאן, ולהגנה עצמית. נציג רשמי בישראל מטעם קיודוקאן אוקינאווה בראש טאי שין קאן עומד קיושי איציק כהן, עוסק באמנויות לחימה מזה ארבעה עשורים, חוקר אמנויות לחימה אוקינאוויות בעל שם בין לאומי ומחבר הספר המוערך Karate Uchina-Di הפעילויות שלנו: קראטה אוקינאווי - קבוצות ילדים, נוער ומבוגרים, בתל אביב ובחולון. ריוקיו קובודו - נוער ומבוגרים בתל אביב. קורסים בהגנה עצמית - קורסים אישיים וקבוצתיים. תפריט - מדע נוסף על טאי שין קאן: אזורי מתן שרות - ת"א והסביבה, חולון סוגי לחימה - קראטה אוקינאווי / קיודוקאן קובאיאשי שורין-ריו כלי נשק אוקינאיים / ריוקיו-קובודו שימבוקאן קורסים בהגנה עצמית קהל יעד- ילדים, נוער, מבוגרים. עם וללא נסיון קודם.

סטודיו קארמה - תמונת לוגו

סטודיו קארמה

ז'בוטינסקי 16, קניון לב ראשון ראשון לציון
ז'בוטינסקי 16, קניון לב ראשון ראשון לציון נווט

סטודיו קארמה זהו סטודיו משפחתי שפתוח זו השנה הרביעית בלב ראשון לציון. מתקיימים בסטודיו שיעורים מקצועיים בקבוצות שונות במטרה להגיע לכל מתאמן ולתת את היחס והדגשים המתאימים לו/לה. על יניב עוקשי: מאמן אשטנגה יוגה: בעל הסמכת מאמן מטעם בית הספר Universal Yoga Center של המורה Vijay Amar מדארמסאלה הודו. מאמן כיום בכל מרכזי הספורט הגדולים באיזור. מאמן קונג פו, טאי צ'י, צ'י קונג. מתאמן בסגנונות הלחימה השונים וכלי נשק מסורתיים כ-30 שנה ובעל ניסיון אימון והדרכה של כ-16 שנים בתחומים השונים. מאמן כושר אישי מתמחה בתחומים של ליקויי יציבה, הרזיה ושיפור יכולות אישיים לספורטאים מקצועיים בתחומים השונים עם ניסיון רב באימוני משקל גוף. מטפל ברפואה סינית, צמחי מרפא ושיאצו- בוגר מכללת מדיסין ללימודי רפואה משלימה. אשטנגה יוגה: שיטת יוגה דינאמית ואינטנסיבית, היוצרת זרימה תנועתית תוך דגש על נשימה וזאת בכדי לאפשר מצב תנועה מדיטטיבי. אימון אשטנגה יוגה משלב בתוכו אלמנטים של גמישות, כוח ויציבות בתנועה, ויוצר חום רב בגוף אשר משפר את חילוף החומרים, מנקה ומטהר את מערכות הגוף. אימון מסוג זה מסייע לאיזון הגוף הן ברמה הפיזית והן ברמה המנטאלית. הגוף הופך יציב ומאוזן והתודעה שקטה ורגועה. זוהי שיטת אימון המשפרת את איכות החיים ומאפשרת צמיחה רוחנית.

המרכז לאומנויות לחימה IJJKO - תמונת לוגו

המרכז לאומנויות לחימה IJJKO

מורן 14, כפר סבא
מורן 14, כפר סבא נווט

מעוניינים להיכנס לעולם של אומנויות לחימה? המרכז לאומנויות לחימה IJJKO, הממוקם בכפר סבא, הוא המקום עבורכם. המרכז הוא חלק מהתשתיות המקושרות לארגון הג'ו ג'יטסו והקובודו בישראל, כך שהפעילות היא על פי הסטנדרטים המזוהים עם הארגון. במרכז ניתן ללמוד מגוון אמנויות לחימה, ביניהן ג'ו ג'יסטו, ג'ודו מגע מלא, הגנה עצמית יפנית, לחימה בכלי נשק מסורתיים ועוד. הלימודים מיועדים למגוון רחב של מתאמנים - ילדים ומבוגרים כאחד, גברים ונשים גם יחד - תוך התאמה למאפיינים ולקצב ההתקדמות של התלמידים.

שוקי קואז-ג'ודו - תמונת לוגו

שוקי קואז-ג'ודו

זאב גלר 29, כפר סבא
זאב גלר 29, כפר סבא נווט

תמיד רציתם ללמוד אומנות לחימה? בואו ללמוד ג'ודו עם שוקי קואז (דאן 6) - אלוף ישראל בג'ודו 13 פעמים, מבין הג'ודוקאים הבכירים בארץ ואחד המאמנים הטובים בענף. בעבר אימן את נבחרת ישראל לבוגרים, ואף הוביל את הנבחרת למשחקים האולימפיים באתונה (2004) ובבייג'ינג (2008). לאורך השנים צבר עוד שלל הישגים מרשימים בארץ ובעולם. כיום שוקי מנהל את מועדון ג'ודוקאן בכפר סבא וברעננה, ומוביל להצלחה את הדור הבא.

מועדון קרב - תמונת לוגו

מועדון קרב

עמיקם 7, תל אביב
עמיקם 7, תל אביב נווט

ללמוד להתגונן, להתחזק, להתחטב ולא פחות חשוב- ליהנות, אנחנו במועדון קרב מחכים לכם! החיים כיום הפכו לאלימים וקשים ביותר ועלינו לדעת להתמודד עימם בצורה נבונה ובראש פתוח, במהלך האימונים לומדים המתאמנים כיצד להתמודד עם מצבים קשים. אתם מוזמנים לשיעורי קיק בוקסינג ואיגרוף תאילנדי, ליהנות מפעילות גופנית משחררת ומחזקת, בהנחיית מדריכים מנוסים ומוסמכים. המועדון מנוהל על ידי אורי צבי, בעל חגורה שחורה דאן 7 בקיק-בוקס, מטעם "המועצה העולמית לקיק-בוקס", ארה"ב, חגורה שחורה דאן 2 בקראטה-שוטו קאן, וחגורה חומה בקונג פו-שוריי וו שו, עוסק באומנויות הלחימה כבר מגיל צעיר ביותר, ולמעשה נחשב למי שהביא את ספורט הקיק-בוקס לישראל. בואו לחזק את השרירים, לשפר את הכושר, לפתח עוצמות פיזיות ומנטליות ובעיקר ליהנות מכל רגע!

קארטה דו - תמונת לוגו

קארטה דו

חפץ חיים 9, פתח תקווה
חפץ חיים 9, פתח תקווה נווט

קארטה דו הוא בית ספר לאומנויות לחימה מהוותיקים בארץ ברשותו של ד"ר רוני קלוגר, מומחה לאומנויות לחימה בעל שם עולמי. לשירותכם: הכשרת מורים לאומנויות לחימה ומפעילי חוגים בכל הרמות והגילים לצד מגוון שיעורים לרבות קארטה, אייקידו, קרב מגע, קנדו, איידו, קבודו ועוד. בית הספר בישראל משמש כסניף המרכזי בארץ של בית הספר הבינלאומי בתחום, קארטה דו אינטרנשיונל רנמאי. מסגרת הלימודים פונה לגברים, לנשים ולילדים כאחד.

072-3258039072-3258039 מספר
מקשר
קיקבוקס מגע מלא - תמונת לוגו

קיקבוקס מגע מלא

יגאל ידין 37, מודיעין-מכבים-רעות
יגאל ידין 37, מודיעין-מכבים-רעות נווט

עד היום רק שמעתם על אומנויות לחימה, אבל לא חוויתם בעצמכם? אף פעם לא מאוחר! זה הזמן להכיר את העולם המרתק ב-CHOK DEE - מועדון אגרוף תאילנדי וקיקבוקס במודיעין, שבו תמיד שואפים למצוינות. בואו להתאמן איתנו אם אתם רוצים ללמוד הגנה עצמית; רוצים לפתח את הכושר הגופני שלכם; אוהבים ספורט אתגרי; מעוניינים לפתח את המשמעת העצמית ורוח הלחימה. בלי שתשימו לב, תהפכו גם לספורטאים מעולים וגם ללוחמים אמיצי לב. בקיצור, צ'וק די זה הדיבור.

072-3270447072-3270447 מספר
מקשר
עידן כהן - קרב מגע - תמונת לוגו

עידן כהן - קרב מגע

שדרות בן גוריון 42, ראשון לציון
שדרות בן גוריון 42, ראשון לציון נווט

רוצים ללמוד אומנויות לחימה שיכולות לשמש אתכם בעולם האמיתי? מחפשים אימון בעל יתרונות רבים עבור הגוף והנפש? קרב מגע הוא הפתרון עבורכם. עידן כהן הוא מדריך מוסמך לקרב מגע, שישמח ללמד אתכם את "התורה" במלואה. הוא מעביר בראשון לציון שיעורי קרב מגע המיועדים לרמות שונות, הן מתחילים והן כאלה הנחשבים למנוסים יותר. תוך כדי יישום ופיתוח הטכניקה, הוא עובד עם התלמידים על אלמנטים נוספים שיכולים לשמש אותם בשלל נסיבות אחרות. עידן כהן מתאים את הלימוד לקצב ההתקדמות של כל אחד ומקפיד להעביר את השיעורים בצורה חווייתית ככל האפשר.

דרקון הזהב DMA טאקוונדו - תמונת לוגו

דרקון הזהב DMA טאקוונדו

הרי גולן 3, אשדוד
הרי גולן 3, אשדוד נווט

מועדון הטקוואנדו דרקון הזהב - מועדון של אלופים בהדרכתו של סבום - נים דמיאן מינה. בואו להתאמן ברמות הגבוהות ביותר! האימונים מתאימים ומותאמים לכל הגילאים. לפרטים נוספים היכנסו לאתר או התקשרו עכשיו לדרקון הזהב אשדוד

072-3204501072-3204501 מספר
מקשר
לאקדמיה הישראלית לג'יו ג'יטסו ברזילאי ו-MMA - תמונת לוגו

לאקדמיה הישראלית לג'יו ג'יטסו ברזילאי ו-MMA

קרליבך 27, תל אביב
קרליבך 27, תל אביב נווט

מעוניינים ללמוד סוג חדש ומועיל של אומנויות לחימה? האקדמיה הישראלית לג'יו ג'יטסו ברזילאי מציעה עבורכם את זה בדיוק. האקדמיה, בראשה עומד איתי ליבוביץ, פועלת באמצעות סניפים בתל אביב ובנתניה. ניתן לקבל כאן שיעורי ג'יו ג'יטסו ברזילאי ו-MMA (אומנויות לחימה משולבות), כאשר הלימוד הוא עבור ילדים מגיל שש ומעלה, בני נוער או בוגרים. האימונים מתקיימים תמיד באווירה משפחתית, עם דגש רב על בטיחות לכל אורך הדרך. אתם מוזמנים ליצור קשר עם האקדמיה ולגלות ענפים שהם לא רק אמנות לחימה, ספורט או אמצעי להגנה עצמית - אלא סגנון חיים של ממש.

נוקאאוט- רשת ביה"ס ללחימה - תמונת לוגו

נוקאאוט- רשת ביה"ס ללחימה

נתניה
נתניה נווט

נוקאאוט מרכז לאומנויות לחימה מציע לכם להשתלב במבחר מסלולים, בהם תוכלו להתאמן באגרוף, אגרוף תאילנדי, קיקבוקסינג, קראטה ועוד. תיישמו מגוון שיטות לחימה בעזרת הגוף וללא נשק, תלמדו טכניקות חשובות שיסייעו לכם להתמודד במצבי עמידה ועל הקרקע ומכילות אגרופים, בעיטות, היאבקות ועוד. יאמן אתכם איציק ביטון, מדריך מוסמך ומנוסה בלימוד מיטב אומנויות הלחימה לכל רמות הקושי. להרשמה ולפרטים נוספים, התקשרו לנוקאאוט עוד היום.

גבריאל סרוסי - תמונת לוגו

גבריאל סרוסי

גד מכנס 33, נתניה
גד מכנס 33, נתניה נווט

בית הספר לאומנויות לחימה של גבריאל סרוסי ממוקם בנתניה ומאפשר לכם להתאמן במגוון סוגים רחב של אומנויות לחימה , בין היתר, קונג פו, אגרוף תאילנדי, אגרוף צרפתי, ג'ודו, אייקידו, פנצ'ק סילאט, קאלי אסקרימה ו-MMA. הסטודיו דוגל בגישה שכדאי להתאמן במיטב הסגנונות כדי להרחיב את הידע בטכניקות המשמשות כדרכי התמודדות בהיחלצות מסיטואציות אלימות ומסוכנות. הסטודיו מקיים סדנאות אורח המועברות באופן מקצועי על ידי מאמנים מהמובילים בתחום. הסטודיו מהווה חממה בה כל המשתתפים מרגישים שהם מסוכלים הכול ומפתחים את הביטחון העצמי, הכישורים החברתיים ויכולות השליטה והקואורדינציה. לקבלת מידע נוסף ולהרשמה, התקשרו לסטודיו עוד היום.

072-3216233072-3216233 מספר
מקשר
עדן TRX - תמונת לוגו

עדן TRX

מנחם בגין 15, קריית אונו
מנחם בגין 15, קריית אונו נווט

עדן TRX, בניהולו של עדן אלייב, מזמין אתכם ליהנות מאימון קבוצתי באוויר הפתוח, שיעזור לכם לחזק את הגוף, ולרדת במשקל. עדן הוא מאמן מוסמך לקרב מגע ומדריך TRX . ברשותו ניסיון עשיר הן באומנויות לחימה והן ב- TRX. במסגרת השיעורים תלמדו איך להשתמש בגוף שלכם כדי להשיג את המראה המושלם שעליו אתם חולמים באימון אפקטיבי וקצר שעובד על כל חלקי בגוף. לפרטים ולהרשמה, התקשרו עוד היום.

072-3215564072-3215564 מספר
מקשר
10 17

העסקים שצפית בהם לאחרונה

שם העסק

כתובת העסק
כתובת העסק
ציון
כמותכתוב
עסק זה בחר לא להציג חוות דעת

תיאור

טלפוןטלפון מספר
מקשר

זאפ גרופ עושה שימוש במספר וירטואלי לפי תנאי השימוש באתר.
מספר הטלפון של העסק מופיע באזור המידע בדף העסק.

אנשים שחפשו אומנויות לחימה חיפשו גם

מידע אודות סוג השירות

בעמוד תמצא מידע בנושא

חוג אומנויות לחימה | לימוד אומנות לחימה | אומנות לחימה | אומנויות לחימה יפניות | אומנויות לחימה סיניות

רשימת העסקים המלאה בסיווג
Arrow_Close_partArrow_LeftArrow_moreArrow_Open_partArrow_RightArrow_downX_close_iconSite_menu_knowCall_iconzap_thumbsMap_pinתמונה גנריתVideo_playIcon star empty colorIcon star empty colorIcon star full colorIcon star empty colorאייקון חנויותDone_tofes_iconicon_failSite_menu_forumsSite-menu_pricelistsSite_menu_reviewsSite_menu_search_resultsSite_menu_add_bussiness דפי זהבZAPתפריטSearchSearch Footer_searchFooter_tools