שמאות מקרקעין
בחיפה (54 תוצאות)

map location delivery_iconorder_table_icontake_away_iconparty_iconcalander_iconminutes iconsend_to_mobile_icon
שמאי מקרקעין - תמונת אווירה

שמאות מקרקעין בחיפה

(נמצאו 54 תוצאות)

נמצאו 54 תוצאות

שמאות מקרקעין בחיפה (54 תוצאות) סינון תוצאות
צפייה לפי
בנטל-בירמן משרד שמאות מקרקעין - תמונת לוגו

בנטל-בירמן משרד שמאות מקרקעין

שיבת ציון 21, חיפה
שיבת ציון 21, חיפה נווט
משרד שמאי מקרקעין מוביל בחיפה והקריות

בנטל-בירמן משרד מוביל מהשורה הראשונה בעלי ותק של כ - 15 שנים. המשרד כולל שני סניפים, בחיפה ובקריית מוצקין, ומתמחה בהערכות שווי באזורים אלה. אנחנו מספקים שלל שירותים בתחום השמאות, ייעוץ והכוונה בנדל''ן, לרבות בחינת כדאיות רכישה או מכירה של נכסים מכל סוג, חלוקה בין יורשים, פרוק שיתוף, אומדן דמי שכירות, שמאות למטרות אומדן שווי פיצויים, שומות היטלי השבחה, עריכת טבלאות איזון, הכנת חוות דעת עבור בתי המשפט בכל תחומי הנדל''ן ועוד. ערן בנטל וגל בירמן, שהקימו את המשרד ב-2003, הם שמאי מקרקעין מוסמכים ומנוסים, שמלווים את הלקוחות לכל אורך הדרך ומספקים שרות ישיר ואישי.

072-3100451072-3100451 מספר
מקשר
מורן בר-טל - שמאות מקרקעין - תמונת לוגו

מורן בר-טל - שמאות מקרקעין

הבנקים 11, חיפה
הבנקים 11, חיפה נווט

מורן בר-טל הוא שמאי מקרקעין וכלכלן מהשורה הראשונה בישראל, העומד בראש משרד עצמאי בתחום של שמאות מקרקעין. המשרד ממוקם בחיפה ומעניק שירותים מקצועיים בכל אזור הצפון, לרבות הערכת שווי עבור כל סוגי הנכסים, בדיקת כדאיות רכישת ומכירת נכסים, חלוקת נכסים בין יורשים, התנהלות מול שחקנים שונים בשדה המשחק (מס הכנסה, מנהל מקרקעי ישראל), הגשת חוות דעת לבתי המשפט השונים ועוד. המשרד מקפיד להעניק תמיד שירות אמין ודיסקרטי, כאשר המחירים נוחים ושווים לכל נפש. מורן בר-טל מחזיק ברישיון מספר 1540 בתחום שמאות המקרקעין בישראל ובעל תואר BA בכלכלה וניהול. הוא משמש שמאי מקרקעין מזה כעשור, תקופה במהלכה הציע את שירותיו עבור לקוחות פרטיים, חברות בנייה, בנקים ועוד.

072-3238502072-3238502 מספר
מקשר
רמי איטח - מהנדס ושמאי מקרקעין - תמונת לוגו

רמי איטח - מהנדס ושמאי מקרקעין

משה ביילינסון 74, קריית חיים חיפה
משה ביילינסון 74, קריית חיים חיפה נווט

רמי איטח הנו מהנדס ושמאי מקרקעין מוסמך המעניק שירותי שמאות באזור חיפה, הקריות ובכלל באזור הצפון. משרדנו מבצע הערכת שווי לפני קנית מגרש, הערכת נזקים ומתן חוות דעת לבית משפט. נשמח להעניק לכם שירות מקצועי ויעיל.

072-2595122072-2595122 מספר
מקשר
שריאל  שמאות מקרקעין בע"מ - תמונת לוגו

שריאל שמאות מקרקעין בע"מ

ויתקין 30, חיפה
ויתקין 30, חיפה נווט

מחפשים שמאי מקרקעין מקצועי, מוסמך ואמין? שריאל שמאות מקרקעין בע"מ לשירותכם! כשמאי מקרקעין מנוסה ומיומן שמאחוריו שלושה עשורים של ניסיון מקצועי בעבודה מול מנהל מקרקעי ישראל, שריאל מעמיד לרשותכם את המענה המקצועי ביותר בתחום שמאות המקרקעין בהתאמה מלאה לצרכים הייחודיים שלכם ולשביעות רצונכם המלאה. שריאל מתמחה בנחלות לרבות היוון, בעל ניסיון עשיר באכלוס נחלות במושבים, מספק שירותי ייעוץ מתקדמים לפני רכישת ומכירת מקרקעין ומספק את מיטב שירותיו ללקוחות מכל אזור הצפון לרבות לקוחות מרמת הגולן. אם חשוב לכם לקבל שירות אופטימלי, שריאל ישמח לעמוד לשירותכם!

072-3220782072-3220782 מספר
מקשר
משה סגל - שמאי מקרקעין - תמונת לוגו

משה סגל - שמאי מקרקעין

לוחמי הגטאות 32, חיפה
לוחמי הגטאות 32, חיפה נווט

משה סגל הוא שמאי מקרקעין המעניק את שירותיו באזור חיפה. בין נושאי הסיוע שלו אפשר למנות הערכת שווי נכסים לפני מכירה או רכישה, הערכת פיצויי מקרקעין או עלויות בנייה, הגשת שומות מקרקעין, הפחתת היטל השבחה, הכנת טבלאות איזון, ביצוע סקרי נכסים, בדיקת מצב תכנוני של נכס, בדיקת ייעודי קרקע או חריגות בנייה, תמ''א 38, פינוי בינוי ועוד. משה סגל מקפיד שכל לקוח שלו יקבל יחס אישי ומקצועי, כאשר השירות מוצע תמיד במחיר נוח השווה לכל כיס.

077-2273708077-2273708 מספר
מקשר
סלאמה וואל - תמונת לוגו

סלאמה וואל

לוחמי הגטאות 32, חיפה
לוחמי הגטאות 32, חיפה נווט
שירותי שמאות מקרקעין באזור הצפון

סלאמה וואל הוא שמאי מקרקעין, שמספק שירותי שמאות מקרקעין וכותב חוות דעת לבתי משפט. משרדו ממוקם בחיפה, והוא משרת קהל גדול של לקוחות מכל אזור הצפון. שירותיו של סלאמה וואל כוללים: הערכות שווי של נכסי מקרקעין לצרכים שונים, הערכה של פיצוי במקרקעין, בדיקת נכסים, הפחתת היטל השבחה, ליווי של עסקאות בתחום הנדל"ן, גישור בסכסוכים שמתעוררים בענף הנדל"ן ועוד. כל הלקוחות נהנים מהידע הרב של סלאמה וואל ומהניסיון המקצועי הרב שלו.

077-7786462077-7786462 מספר
מקשר
גסטפרוינד - מרקו שמאות מקרקעין וחקלאות - תמונת לוגו

גסטפרוינד - מרקו שמאות מקרקעין וחקלאות

שיבת ציון 21, חיפה
שיבת ציון 21, חיפה נווט

משרדנו עוסק בשמאות מקרקעין ובניתוח כלכלי של פרויקטים בנדל"ן. אנו מתמחים בהערכות שווי של כל נכסי המקרקעין: דירות, מגרשים, נחלות, נכסים מסחריים ומניבים. מחלקה מיוחדת עוסקת בהכנת חוות דעת לבתי המשפט ושומות להיטלי השבחה ובשומות נגדיות למינהל מקרקעי ישראל ומס שבח. אנו עוסקים בבדיקות כלכליות ורווחיות פרויקטים עבור יזמים וקבלנים ומתמנים בקביעות כשמאים מומחים וכבוררים מטעם בתי המשפט וועדות ערר. לקוחות משרדנו זוכים לשירות מקצועי ללא פשרות מצד אחד, אך גם יעיל וזריז, מתוך הבנה כי ענף הנדל"ן הינו דינמי ולמהירות התגובה, ישנה חשיבות רבה. נשמח להעניק לכם שירות.

077-3164615077-3164615 מספר
מקשר
הצג עוד עסקים מהעיר

עסקים שנותנים שירות בחיפה

צפניה קובי  -  שמאי מקרקעין - תמונת לוגו

צפניה קובי - שמאי מקרקעין

קק"ל 70, קריית ביאליק
קק"ל 70, קריית ביאליק נווט

צפניה קובי - שמאי מקרקעין מספק שירותים רבים בתחום זה: הערכת שווי לטובת חישוב היטלי השבחה, חישוב שומות פיצויים, חישוב שומות שווי נכסים, חישוב דמי שכירות ראויים לכל סוגי הנכסים, יצירת טבלאות איזון, שמאות מקרקעין במסגרת תמ"א 38, הערכות שווי עבור עסקאות מול מינהל מקרקעי ישראל ועוד. המשרד מספק שירותי שמאות לגופים רבים - פרטיים וציבוריים - מהגדולים בישראל, ומתמחה במתן חוות דעת מקצועית לבתי משפט ולמשרד הבריאות. קובי הוא שמאי מקרקעין מוסמך (רישיון 939), בוגר מסלול שמאות מקרקעין וניהול נכסים בטכניון שבחיפה, ובוגר המסלול הדו-שנתי במגמה לביטוח כללי. הוא מחזיק בניסיון של 15 שנים בתחום.

072-2645937072-2645937 מספר
מקשר
זיו חגאי שמאי מקרקעין וכלכלן - תמונת לוגו

זיו חגאי שמאי מקרקעין וכלכלן

שד' נשיאי ישראל 13, כרמיאל
שד' נשיאי ישראל 13, כרמיאל נווט

זיו חגאי שמאי מקרקעין וכלכלן מציע את מיטב השירותים בתחום שמאות המקרקעין, נותן חוות דעת מומחים לבתי משפט ואף חבר בלשכת שמאי המקרקעין בישראל. כל שירותי המשרד מבוססים על מקצועיות מרובה, על ניסיון עשיר בענף ועל אמינות ללא פשרות. לשירותכם: שמאות לצורכי מכירה ורכישה לנכסי מקרקעין מכל הסוגים, שומות היטל השבחה, פירוק שותפויות במקרקעין, ניהול השגות מול מנהל מקרקעי ישראל, ביצוע סקרים כלכליים וסקרים שמאיים, ביצוע בדיקות היתכנות לפרויקטים, טבלאות איזון ושירותי שמאות לנכסים מיוחדים לרבות בתי אבות, מרכזים מסחריים, קניונים, בתי מלון, תחנות דלק ועוד. נשמח לעמוד לשירותכם!

072-3212849072-3212849 מספר
מקשר
גלעד יצחקי כלכלה ושמאות מקרקעין בע"מ - תמונת לוגו

גלעד יצחקי כלכלה ושמאות מקרקעין בע"מ

מעלה אבשלום 42, קריית טבעון
מעלה אבשלום 42, קריית טבעון נווט

גלעד יצחקי - כלכלן ושמאי מקרקעין, פעילות המשרד מתמקדת בעיקר בתחומים הבאים: הערכות לצורך מיסוי מקרקעין, הפקעות,פירוק שיתוף, ירידת ערך נכסים, כינוס נכסים, דוחות כספיים, תכניות איחוד וחלוקה מחדש, ביקורת שומות, היטלי השבחה וחוות דעת מומחה לבתי משפט גלעד בעל תואר ראשון בכלכלה ובעל תעודה במינהל עסקים מטעם האוניברסיטה העברית בירושלים. הסמכה כשמאי מקרקעין משנת 1977, כיהן כשמאי הממשלתי הראשי במשך 3 שנים. כיהן כשמאי מינהל מקרקעי ישראל במחוזות חיפה והצפון במשך מספר שנים. כיהן כמרצה באוניברסיטת ת"א בתכנית לשמאות מקרקעין. בעל משרד לשמאות מקרקעין הפועל בעיקר באזור חיפה והצפון.

072-3200519072-3200519 מספר
מקשר

מחירון שמאי מקרקעין - מחירי שמאות מקרקעין

i

באתר דפי זהב משולבים מאות מחירונים המשקפים מחירים מקובלים בענפים השונים במשק הישראלי. אנו מקדישים משאבים רבים כדי להציג באתר מחירונים עדכניים המבוססים על מחקר וסקר שוק, שביצענו בקרב בעלי מקצוע ועסקים. השמירה על עדכניות, על אמינות ואיכות המידע היא בעלת חשיבות רבה. לכן, כל מחירון נבדק ומאומת אחת לתקופה מול עסקים ובעלי מקצוע בתחום ועובר בקרה מעמיקה ויסודית על-ידי צוות המחירונים של האתר.

חשוב לציין כי המחירון הכללי מכיל מחירים מומלצים בתחום והוא אינו מחייב את נותני השירות המופיעים באתר דפי זהב. לשאלות ומידע נוסף ניתן לפנות למרכז השירות בטלפון 8522*.

הערכת שווי דירה 2,000 - 5,000 ₪
הערכת שווי דירה למטרת פירוק שיתוף במקרקעין 2,200 - 5,000 ₪
הערכת שווי דירה למטרת פירוק שיתוף במקרקעין - כולל הגשה לבית משפט 2,200 - 5,000 ₪
למחירון המלא
אוחיון יוני שמאי מקרקעין - תמונת לוגו

אוחיון יוני שמאי מקרקעין

כצנלסון 18, קריית מוצקין
כצנלסון 18, קריית מוצקין נווט

אוחיון יוני הוא שמאי מקרקעין מוסמך ומנוסה שישמח לעמוד לשרותכם. במשרד שלו בקריית מוצקין ניתנים שירותי שמאות מגוונים, ביניהם הערכת שווי נכסים או פיצויי מקרקעין, בדיקת נכסים, הפחתת מיסוי מקרקעין והיטלי השבחה, בדיקת כדאיות כלכלית של רכישת נכסים, אומדן דמי שכירות לנכס, ביקורת דו''חות שמאיים ועוד. לצד אלה, מעניק המשרד שירותים משלימים חיוניים, דוגמת ליווי משפטי בעסקאות נדל''ן, סיוע בפרויקטי תמ''א 38 ופינוי בינוי או ניהול נכסים. המשרד פועל במקצועיות ללא פשרות ומקפיד על אמינות ועל שירותיות.

072-3249924072-3249924 מספר
מקשר

רוצה לדעת יותר על שמאות מקרקעין ?

בחירת שמאי מקרקעין

בחירת שמאי מקרקעין

בחירת שמאי מקרקעין היא שלב חיוני בכל זמן של חיפוש בית לרכישה או להשקעה. תפקידו של שמאי מקרקעין הוא להוות את האינדיקציה הטובה ביותר עבורנו בשאלה, מה הוא ערך הנכס, מה התשואה האפשרית ממנו ועוד פרטים שיעזרו לקבל החלטה האם ואיך להשקיע.

הזמנת שירותי שמאות מקרקעין

הזמנת שמאי מקרקעין - אומדן מדוייק לנכס שלכם

הזמנת שירותי שמאות מקרקעין אינה עניין מורכב כפי שיכול להיראות ממבט ראשון. הרבה אנשים, שלא מכירים את התחום ולא מנוסים בעולם הנדל"ן, טועים לחשוב שפנייה אל שמאי מקרקעין כרוכה בתשלום כספי גבוה שאינו מחויב המציאות. האמת שונה לחלוטין: רכישת נכס ללא מעורבות של שמאי מקרקעין יכולה בטווח הארוך לעלות הרבה יותר כסף, מאשר במקרה הפוך.

שמאי מקרקעין

תפקידו של שמאי מקרקעין במכירת הדירה

החלטתם לבצע את העסקה הכספית המשמעותית בחייכם ולמכור את הבית שלכם? כדי להימנע מלילות ללא שינה ולהבטיח מכירה מיטבית, יש להסתייע באיש המקצועי ביותר בתחום הנדל"ן, שמאי המקרקעין. רגע לפני מכירה או רכישה, כדאי לדעת במה בדיוק הוא יוכל להועיל

  • 2
  • 1

העסקים שצפית בהם לאחרונה

שם העסק

כתובת העסק
כתובת העסק
ציון
כמותכתוב
עסק זה בחר לא להציג חוות דעת

תיאור

טלפוןטלפון מספר
מקשר

זאפ גרופ עושה שימוש במספר וירטואלי לפי תנאי השימוש באתר.
מספר הטלפון של העסק מופיע באזור המידע בדף העסק.

מידע אודות סוג השירות

בעמוד תמצא מידע בנושא

שמאי נדל"ן | שמאות נדל"ן | שמאי מקרקעין | שמאות נדלן | משרד שמאים | שמאי דירות | שמאות דירות

רשימת העסקים המלאה בסיווג כל התחומים באזור
Arrow_Close_partArrow_LeftArrow_moreArrow_Open_partArrow_RightArrow_downX_close_iconSite_menu_knowCall_iconzap_thumbsMap_pinתמונה גנריתVideo_playIcon star empty colorIcon star empty colorIcon star full colorIcon star empty colorאייקון חנויותDone_tofes_iconicon_failSite_menu_forumsSite-menu_pricelistsSite_menu_reviewsSite_menu_search_resultsSite_menu_add_bussiness דפי זהבZAPתפריטSearchSearch Footer_searchFooter_tools