שמאי מקרקעין בחדרה

 • גסטפרוינד - מרקו שמאות מקרקעין וחקלאות

  גסטפרוינד - מרקו שמאות מקרקעין וחקלאות

  משרדנו עוסק בשמאות מקרקעין ובניתוח כלכלי של פרויקטים בנדל"ן. אנו מתמחים
  בהערכות שווי של כל נכסי המקרקעין: דירות, מגרשים, נחלות, נכסים מסחריים ומניבים. מחלקה מיוחדת עוסקת בהכנת חוות דעת לבתי המשפט ושומות להיטלי השבחה ובשומות נגדיות למינהל מקרקעי ישראל ומס שבח. אנו עוסקים בבדיקות כלכליות ורווחיות פרויקטים עבור יזמים וקבלנים ומתמנים בקביעות כשמאים מומחים וכבוררים מטעם בתי המשפט וועדות ערר. לקוחות משרדנו זוכים לשירות מקצועי ללא פשרות מצד אחד, אך גם יעיל וזריז, מתוך הבנה כי ענף הנדל"ן הינו דינמי ולמהירות התגובה, ישנה חשיבות רבה. נשמח להעניק לכם שירות.

 • 5

  8 חוות דעת כתוב חוות דעת

 • שיבת ציון 21, חיפה

  (נותן שירות בחדרה)

 • אילת אלזנר שמאית מקרקעין

  אילת אלזנר שמאית מקרקעין

  שמאית מקרקעין מוסמכת (רישיון מס' 1945) תואר שני במנהל עסקים, התמחות
  בניהול נדל"ן באוניברסיטת חיפה תואר ראשון בהצטיינות - מנהל עסקים במרכז הבינתחומי הרצליה חברת לשכת שמאי המקרקעין בעלת תו התקן והאיכות לשנת 2015 מלשכת שמאי המקרקעין בישראל רשומה במאגר השמאים המומחים מטעם בית המשפט המחוזי נצרת, ובית המשפט המחוזי חיפה רשומה במאגר השמאים המומחים מטעם בית המשפט המחוזי חיפה "אני מאמינה" מקצועיות בלתי מתפשרת - אני מקפידה על יסודיות. בדיקה מקיפה ואחראית של הנכס / הפרויקט בהיבטים שונים: משפטיים, תכנוניים, וכמובן בחינה מקיפה של שווי. בבדיקת נכס אני משתמשת במקורות מגוונים לעניין עסקאות השוואה ובניסיוני המקצועי. מעבר לכך, בעת הצורך אני נעזרת גם בספרות מקצועית, מחקרים, פסיקות בית המשפט, שומות מכריעות, קווים מנחים, חוקים ותקנות. אני מאמינה בחוות דעת מבוססת ומפורטת, שתביא לתוצאה מדויקת ככל הניתן ותיתן ללקוח תמונה מלאה לעניין שווי הנכס ולעניין הפוטנציאל הגלום בו. הלקוח במרכז - שומת מקרקעין עוסקת בדרך כלל בנכס היקר ביותר שיש ללקוח, אני מאמינה שהלקוח צריך להבין לעומק את חוות דעתי. אני שמה דגש על דיוק השאלה של הלקוח ועל הסברים לשומה שערכתי.

 • 5

  1 חוות דעת כתוב חוות דעת

 • דרך הבנים 1, פרדס חנה-כרכור

  (נותן שירות בחדרה)

 • פנקס לאון שמאי מקרקעין

  פנקס לאון שמאי מקרקעין

  לאון פנקס הוא שמאי מקרקעין העומד בראש חברה לשמאות וייעוץ מקרקעין היושבת
  בחדרה ומתמחה בייעוץ והערכת שווי נכס של דירות, מגרשים, תחנות דלק, בתי ספר, תחנות מוניות ותחנות ציבוריות, קניונים, חניונים ונכסים נוספים, וכן בהערכת עלויות בנייה, אומדן דמי שכירות לנכס, בדיקת מצב תכנוני, תכנית פיתוח אזורי, ייעודי קרקעות, חריגות בניה ובדיקות שמאות נוספות. בנוסף החברה עוסקת בתיווך, ייזום וניהול פרויקטים, ייעוץ להשבחת נכסים וניהול נכסים.

 • אין חוות דעת

  היה הראשון לדרג

 • גוש עציון 8, חדרה

 • הלוי-לין שמאות מקרקעין

  הלוי-לין שמאות מקרקעין

  משרד הלוי-לין שמאות מקרקעין מציע ללקוחותיו שירותי ייעוץ נדל"ן מקצועיים
  ואף דיסקרטיים על ידי שמאי מקרקעין בעל ניסיון בתחומים הבאים: איתור ליקויי בנייה, אומדן שווי של נחלות חקלאיות, שומות בנושא פיצויי הפקעות, אומדן שווי של נכסים למגורים ולמסחר, הערכות שווי של נכסים מול הבנקים לצורך קבלת משכנתאות, כינוס נכסים, פירוק נכסים ועוד. המשרד פועל מול שלטונות המס, מנהל מקרקעי ישראל, רשויות מקומיות ומגיש חוות דעת בבתי משפט. לשירותכם גם מאגר נכסים כאופציות לרכישה ולהשקעה באזור חדרה והסביבה, בני ברק, אלעד והסביבה.

  קופון
 • 4.5

  1 חוות דעת כתוב חוות דעת

 • גיבורי ישראל 40, נתניה

  (נותן שירות בחדרה)

 • יוסי אוזן שמאות מקרקעין

  יוסי אוזן שמאות מקרקעין

  משרדו של יוסי אוזן, שמאי מקרקעין מוסמך, הוא הכתובת אליה כדאי לפנות
  לצורך קבלת שירותים מקצועיים בתחום. המשרד מספק מענה מקיף ומקצועי במיוחד. המענה שהוא מעניק בתחום החיוני של שמאות מקרקעין כולל בדיקה טרם רכישה של נכסי נדל"ן, מתן חוות דעת הנדסית ושמאית על ליקויי בנייה וירידת ערך, הערכת שווי של נכסים, בדיקת כדאיות רכישה, הפחתת מיסוי מקרקעין והיטלים נוספים, שווי יחסי במקרי פירוק שיתוף, גירושין או ירושה ועוד. העובדה שכל השירותים ניתנים תחת קורת גג אחת מקלה את התמונה עבור הלקוחות ומאפשרת להם לחסוך מאמצים וכספים כאחד.

 • 4.5

  2 חוות דעת כתוב חוות דעת

 • התחיה 2, חדרה

 • תמיר כהן שמאות ויעוץ מקרקעין

  תמיר כהן שמאות ויעוץ מקרקעין

  שירותי שמאות מקרקעין וייעוץ מקצועי בתחום

  תמיר כהן הוא שמאי מקרקעין ויועץ,
  אשר ישמח להעניק לכם סיוע במסגרת המשרד שלו בחדרה. המשרד מספק שירותי שמאות וייעוץ עבור נכסים בכל המרחב שבין נתניה לדרום חיפה, לרבות נכסים למגורים, מבני תעשייה, נכסים מסחריים, נכסים כלכליים ועוד. המשרד מבצע שמאות טרם רכישה, אומדן שווי לצורך כינוס נכסים או חלוקה בין יורשים, הגשת שומות למס הכנסה או לבית המשפט ועוד. המשרד מחזיק בניסיון של יותר משני עשורים, שבא לידי ביטוי מובהק במעגל הלקוחות הרחב שלו הכולל אנשים פרטיים, גופים ציבוריים, רשויות מקומיות, חברות יזמיות או קבלניות ועוד. מעבר לידע המקצועי הנרחב של אנשי המשרד, הם מקפידים על זמינות גבוהה ומתן יחס אישי ללקוחות.

 • אין חוות דעת

  היה הראשון לדרג

 • הרצל 25, חדרה

 • לביא-זלצר עינב

  לביא-זלצר עינב

  זקוקים לשמאי מקרקעין וחשוב לכם לקבל את השירות המקצועי והאמין ביותר?
  משרד לביא-זלצר עינב מעמיד לרשותכם קשת שירותים נרחבת בתחום שמאות המקרקעין הנשענת על מקצועיות בלתי מתפשרת, על אמינות גבוהה ועל קרוב לשני עשורים של ניסיון עשיר. אנו מספקים הערכות שווי מקרקעין לכל מטרה, חוות דעת מומחים לבית המשפט בנושא ירידת ערך מקרקעין ובנושאים אחרים, השגות על גובה מס שבח והיטל השבחה, חוות דעת מומחים לצורך קבלת משכנתאות ועוד. על חוג לקוחותינו המרוצים נמנים לקוחות רבים ומגוונים לרבות חברות ציבוריות ופרטיות, בנקים, עורכי דין, קיבוצים ולקוחות פרטיים. נשמח להעניק גם לכם את מיטב שירותינו לשביעות רצונכם המלאה!

 • אין חוות דעת

  היה הראשון לדרג

 • הצג טלפון

  ירושלים 60, חדרה

 • רענן הלר שמאות מקרקעין בע"מ

  רענן הלר שמאות מקרקעין בע"מ

  זקוקים לשירותי שמאות מקרקעין? אם אינכם מתפשרים על מקצוענות, על אמינות
  ועל יעילות מקסימלית, רענן הלר שמאות מקרקעין בע"מ לשירותכם! כמשרד מוביל לשמאות מקרקעין, המספק את שירותיו המתקדמים מזה שני עשורים, אנו נכללים ברשימות השמאים המורשים לבצע הערכות שווי מטעם מרבית הגופים במערכת הבנקאית בישראל ומעמידים לרשות לקוחותינו מערך שירותים רחב ומקיף המספק את המענה המקצועי ביותר לכלל לקוחותינו. על חוג לקוחותינו המרוצים נמנים מבחר לקוחות לרבות משרדי ממשלה, חברות פרטיות, חברות ציבוריות, בנקים מסחריים, גופים ציבוריים, עורכי דין, בנקים למשכנתאות, רשויות מקומיות ורבים אחרים. נשמח לעמוד גם לשירותכם לשביעות רצונכם המלאה!

 • אין חוות דעת

  היה הראשון לדרג

 • הצג טלפון

  הלל יפה 28, חדרה

מידע על שמאי מקרקעין

חזור מעלה