מחירון כלים סניטריים של "zap דפי זהב" מציג בפניכם את טווח המחירים המקובל בתחום. המחירון, שנערך בשיתוף עם "zap השוואת מחירים" מציג לכם טווח מחירים כללי למוצרי אינסטלציה וכלים סניטריים לאמבטיה כמו: מחיר אמבטיה אקרילית, מחיר אמבטיה פינתית, מחיר אגנית למקלחון, מחיר אינטרפוץ 3 דרך, מחיר אינטרפוץ 4 דרך, מחיר מוט מקלחת ועוד. בנוסף, תוכלו לראות מוצרי אינסטלציה וכלים סניטריים לשירותים כמו: מחיר אסלה תלויה, מחיר ניאגרה, מחיר ניאגרה סמויה, מחיר אסלת מונבלוק, מחיר אסלה לנכים ועוד. כמו כן תוכלו גם לראות מחירים למוצרי אינסטלציה וכלים סניטריים למטבח כגון: מחיר טוחן אשפה, מחיר כיור נירוסטה, מחיר חסכמים, מחיר ברז פרח ועוד מגוון מוצרים שונים של אביזרים וכלים.

אסלות

בידה

משתנות

ניאגרות

מושבי אסלה

סבוניות

מתקנים לנייר טואלט

אמבטיות

מקלחונים

ראשי מקלחת

מוטות מקלחת

ידיות אחיזה לאמבטיה

מזלפי מקלחת

מחממי מגבות

כיורים לאמבטיה

ברזים למטבח

ברזים לאמבטיה

אינטרפוצים

טוחני אשפה

כיורים למטבח

מוצרים נוספים

האם המחירון עזר לך?
 

עוברים לדירה חדשה? משפצים את המקלחת או את המטבח? אתם צריכים לדעת כמה יעלו לכם הכלים הסניטריים השונים, כמו גם אביזרי האינסטלציה הנלווים - כי כאלו יש המון, כמעט בלי סוף, בשלל סוגים ובאינספור רמות איכות. מחירון כלים סניטריים ואביזרי אינסטלציה של ZAP דפי זהב יעשה לכם סדר בעניין ויפרט עבורכם, בצורה המסודרת ביותר, כמה אמורים לעלות הכלים הסניטריים השונים, ומה עלותם של האביזרים הנלווים. כך תוכלו לגשת למלאכה בעיניים פקוחות ובחכמה הנדרשת.

חוות דעת אחרונות באתר

 • 5 כוכבים א א שיווק אינסטלציה (אלישיב) בע"מ
  א א שיווק אינסטלציה (אלישיב) בע"מ
  לקוח קבוע שלהם תמיד מקבל שירות טוב ומהיר במחיר מעולה איכות המוצרים מעולה והכל בחיוך.
 • 5 כוכבים אחים איציק
  אחים איציק
  צלצלתי להזמין מוט עגול לאמבט ג'אקוזי ואהרון טיפל בי מיידית, התקשר כשהמוצר הגיע והסביר התקנה. לא נתקלתי בכזה שרות, יישר כח!!!
 • 5 כוכבים האמבט נתניה בע"מ
  האמבט נתניה בע"מ
  קניתי חוויה אדירה יחס מעולה סחורה טובה ואיכותית ובמיוחד אבי המנהל אישיות מדהימה
 • 5 כוכבים רנסנס
  רנסנס
  שירות מחיר קנית שם קרמיקה נתנו שירות יוצא מן הכלל כולל חיתוך באמת שווה
 • 5 כוכבים צחורי ובניו תעשיות בע"מ
  צחורי ובניו תעשיות בע"מ
  חברה למופת, מוצר איכותי ובעיקר שרות שאין כדוגמתו בישראל. רכשתי ברז למטבח. פועל שלי התקין את הברז באופן לא תקין. התקשרתי לחברה וכבר למחרת הגיע עובד אדיב מאוד של החברה עם ברז חדש (!) והחליף את הכל במקום. כל הכבוד!!!
חזור מעלה